0

@Zip Taa, ale całe szczęście że byłem nie ufny i dałem BTS zamiast zwycięstwa Juve, stówa na plusie :P

0

@masq Najwyraźniej jest możliwe, innego powodu nie umiem znaleźć, chyba że jest upośledzony albo robi to specjalnie b^^

0

@Lord_Vader Też mnie wzięło na trylogię bo nigdy nie oglądałem i właśnie będę Powrót króla zaczynał :D

0

@masq Lol wogóle się nie zrozumieliśmy, nie bronię tego gościa bo odniosłem się do twojego "stopnia upodlenia" Jak to określiłeś i chciałem Ci dać do zrozumienia żebyś nie mierzył każdego przejawu hipokryzji tak ostro, przeczytaj jeszcze raz co napisałem i do czego piję i nie przypominam sobie żebym kogoś cisnął o pierdołę ;)

0

@masq Nie mówię w ogóle o tym gościu :D Przyczepiłem się bo napisałeś że hipokryzja to jeden z najwyższych stopni upodlenia, a dla mnie to jest zbyt mocne określenie biorąc pod uwagę to co napisałem wyżej, takie małe sprostowanie i tyle ;)

1

@POLAK12345 Może lepiej poczekać z tym do następnej kolejki :)

0

@masq Mi chodzi tylko o to żeby nie karać surowo każdego za hipokryzję bo często nawet nie zdajemy sobie sprawy że jej używamy, ważne żeby mieć jaja się przyznać, a często widuję ludzi którzy mimo wytknięcia im hipokryzji wykręcają się byle by udowodnić swoją rację

0

@kodi77 Albie teraz będą urodziny siostry wypadać na mecze wyjazdowe w LM ^^

3

@amanter Właśnie jest co rozkminiać bo ta sytuacja dowodzi tylko że może Cię nie być w każdej chwili, dlatego nie warto tracić czasu na zamartwianie się głupotami jak wielu ma to w swoim nawyku tylko starać się brać z życia to co najlepsze.. Tak wiem filozof Mario się znalazł ^^

0

@masq Nawet niekoniecznie odniosłem się do tego gościa tylko do ogółu, bo to upodlenie zabrzmiało trochę mocno :)

0

@Mesi12 Napoli po prostu zasłużyło, obie drużyny grały całkiem dobrze, ale niebiescy byli skuteczniejsi

0

@masq Tylko bierz pod uwagę że ludzie często nieświadomie są hipokrytami, grunt żeby po zorientowaniu się potrafić to przyznać, a nie brnąć dalej byle zaspokoić ego ;)

0

@itmustbejoke Wyobraziłem sobie łódź, która płyną zwycięzcy LM

0

Piękny jesteś wielki uratowałeś mi kuponik :D

3

@Kamilos84 Jak Roma nas przeszła to tym bardziej Napoli ma szansę :)

0

@Hiacynk Głupi tekst ale położyłeś mnie na podłogę xD

0

Kurła Piotrek nie psuj mi kuponu :(

0

@Kuczek Przejrzyj komentarze w dół ;)

1

@michaleu To że jest najemnikiem i wypiął dupe na ZARZĄD nie znaczy że nie dawałby nam spowrotem radości z oglądania jego gry, nie interesuje mnie jego przywiązanie do barw, dopóki by pracował jak należy to nie widzę problemu

0

@takisobiektos Ale po co podkreśliłeś że dla Ciebie to zwykły człowiek to nie rozumiem

1

@Hiacynk Jeśli nie wygra to tylko dzięki mnie bo mam ich na kuponie :D

31

Nie wierzę, ludzie mają problem że ktos wyraża współczucie mimo że nie była to dla niego bliska czy ważna osoba..

1

@Odesseiron Ludzie z natury są empatyczni i jeśli zginie ktoś kto dla wielu ludzi był idolem, to jest nam najzwyczajniej w świecie przykro i chcemy się połączyć w smutku z tymi osobami.. Czy jest to szukanie aplauzu? Nawet jeśli w jakimś stopniu tak to jakie to ma znaczenie.. W wyrażaniu współczucia nie ma chyba nic złego..

0

@bartoszekkk Prawda ale oba transfery na ten moment są wykluczone według mnie

0

@patrykzmc2000 Oficjalnie, dużo poważnych źródeł to potwierdziło

3

@LoveValverde Statystyk nie oszukasz, dużo łatwiej o katastrofę na ziemi

2

Czyli jednak nie fejk, ja pier***

0

@bartoszekkk Ale Wernera Lipsk sprzeda nie? Ty hipokryto :P

2

@bartoszekkk Werner? Serio ? :D Prędzej latem jak już, teraz nie ma szans, a jeśli jednak to stawiam browara

0

@bixmix Oby oby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?