2

@Kamill10 Leiva powiedział sędziemu że jest bardzo zły

2

@Hushovt Spróbuj kibicować po prostu piłce ;)

0

@BigDaglas To było bardziej ironicznie :P

0

To może w takim razie Rashford?

2

@amanter Ale lekarską czy normalną?

0

@LoveValverde Szczerze to ten Griezmann to taka zapchaj dziura póki co, ale grać musi bo status gwiazdy.. Ja to bym go w pomocy widział

0

@Chwytliwy Jak gruby to na bramę

4

@HassanMubarak Kopnąć to nie, ale lubie im się przyglądać i wyobrażać sobie że rapują, fajnie to wychodzi bo gołębie tak śmiesznie bujają głową xD

0

@mat32 No ale wraca przecież, małymi kroczkami ale wraca :P

0

@FDJ Pamiętam jak pierwszy raz grałem w FIFE Barceloną w trybie kariery, to były czasy..

0

@avallach Bardziej go zapamiętałem z dobrego pressingu i zagrań do tyłu

0

@Michal_2003 Pasywnie, ale dobrze w obronie

0

Ale tam popychają tego Rikiego, będzie musiał przymasować trochę :D

3

Mam nadzieję że Riki za rakietę wejdzie

3

Walić te gole, ważne że Kiki Take się przyjemnie ogląda

1

@Striker Jako Iniesta

2

Fati jednak lepiej radzi sobie na lewym skrzydle według mnie,

0

Co można zaobserwować.. Napewno zdecydowanie wyższy pressing i więcej gry na jeden kontakt, z meczu na mecz napewno będzie to wyglądać coraz lepiej :)

0

@Encore yeeep

0

Hehe o 0.3 punkta :D

2

@TheBigShow No właśnie zaprzeczyłeś teraz że kiedyś było sprawiedliwiej ;)

0

@LoveValverde Innych dziwi jak można oglądać ponad 20 typa latających za jakąś piłeczką, kwestia poznania i zrozumienia fenomenu sportu, każdy sport na swój sposób jest fajny tylko nie kazdemu przypadnie do gustu ^^

0

@AmigoBlancos Może coś w tym jest, ale to głównie zależy czy aktor potrafi grać kogoś więcej niż serialowego "idiotę".. Grabowski na przykład był główna postacią w Kiepskich, a nie przeszkadza mu to grać w poważniejszych rolach..

0

Kurde co ta Valencia :O

4

@itmustbejoke Ogólnie przyjęło się że najlepszy wiek jest wtedy gdy doświadczenie równa się z predyspozycjami fizycznymi, czyli statystycznie około 27 roku życia dla takiego piłkarza

5

@Atmarh5 Polecę klasykiem.. Matchday odcinek 7

1

@MarioVeB! A już się bałem że ciężko będzie naszego zastąpić ^^

3

@MarioVeB! @arasz1819 Błędne decyzje sędziów od zawsze są wliczone w cenę, my też nieraz na tym korzystamy. Gdyby Sevilla była lepsza to nie trzeba by było się doszukiwać pomyłek sędziowskich

18

@MarioVeB! Ludzie zawsze będą szukać wymówek.. Real wygrał bo był skuteczniejszy, cała filozofia

2

@LoveValverde Musisz się przyzwyczaić że po kryzysie każda szansa na lepsze jutro będzie przyjmowana z niezwykłym optymizmem, tak samo było z Lucho. To chyba dobrze że ludzie się jarają zamiast nonstop hejtować ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?