- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
6
Nie rozumiem jak można tak narzekać na zmianę belek. Wszystko jest robione dla bezpieczeństwa skoczków, skoro Ryoyu z 4 belki skoczył 147m to z wyższej mógłby zrobić sobie krzywdę. Ten sport nigdy nie był i nie będzie do końca sprawiedliwy.
4
@xofcbxo No, a nie wiesz? Gdyby nie sędziowie, to nawet Kot byłby na podium. To tak samo jak z Realem Madryt. Sędziowie podarowali im trzy Ligi Mistrzów z rzędu, Ronaldo też wszytko na farcie ze spalonych i rzutów karnych, a Barcelonie to wiecznie wiatr w oczy. Gdyby nie spiski, to Barcelona miałaby trzy LM z rzędu, a Real z Espanyolem gniliby w drugiej lidze.
Właśnie taka logika u niektórych.
0
@xofcbxo sprawiedliwe to były stare przepisy. Bez zmiany belki. Jedna ustawiona. Bez punktów za belkę i wiatr. Miałeś huragan pod narty? Brawo, miałeś szczęście.
2
@TheBigShow No właśnie zaprzeczyłeś teraz że kiedyś było sprawiedliwiej ;)
0
@TheBigShow Ta, to niezła sprawiedliwość była. Podobnie jak w kopanej bez varu. Jak sędzia się myli na twoją korzyść to brawo, masz szczęście.