0

@SergioTomas Żeby tylko później nie było zdziwienia ;)

0

@HassanMubarak Dokładnie, tak samo jest z religią :)

0

@didzejos Nie każdemu podejdzie, ale gusta są różne, natomiast co do Sky to się zgodzę, w życiu nie widziałem bardziej irytującej suki :P

0

@HassanMubarak Prędzej czy później pękniesz i się przyznasz :P

11

@itmustbejoke Branie narkotyków nie musi się wiązać odrazu z nałogiem, wszystko dla ludzi byle z głową i umiarem ;)

2

@DaPi Dodam że serial wywoła u Ciebie chyba wszystkie możliwe emocje :P Jak dla mnie arcydzieło

2

@DaPi Top 5 seriali na świecie a Ty się pytasz czy warto? :P

8

@AduŚ07 Musisz się jeszcze wiele nauczyć, młody padawanie ;)

0

@RosjaninBut Rakiticia, ale ciężko będzie wyrwać z rąk Valdka

1

@iFrontier Uważaj bo zaraz platformianie i KODowcy się zlecą, radzę uciekać :P

0

@Kidd Nie ma sprawy :)

1

@Rewolucja123 Ale on krzyknął chyba do Valverde żeby z nami został :P

0

@Kidd Nie tego Maria wezwałeś :P

0

@kamilop To by było najrozsądniejsze, ale po tym całym cyrku z mediami i ku niecierpliwości kibiców niewiadomo co się stanie

0

@Kamiloza91 Jego miejsce jest na farmie

1

@MarioVeB! dziwi Cię to jeszcze? Sam kiedyś zaczynałeś kibicowanie i zapewne również łykałeś każde info.. Jeśli po ostatniej sadze z Neymarem ludzie się nie nauczyli, to teraz zapewne też nie ;)

0

@4drian0 Szukaj na wegańskiej grupie

1

@Chwytliwy No i tak trzymać ;)

1

@Chwytliwy Na dziewczynę też się może nie napalaj bo może ją głowa boleć :P

1

@AmigoBlancos Następny zakładzik za miesiąc, coś wymyślimy :P

0

@AmigoBlancos Xavi będzie okej bo ostatnio w modzie :)

0

@Hushovt Kibicowanie Barcelonie kształtuje charakter ^^

2

@Jakchcesz Jak chcesz

0

@AmigoBlancos To co tym razem może Xavi na profilowe, ostatnio głośno o nim ^^

0

@masa11 Oblak: Hold my beer

1

@norbi77 Mówię tylko że kibice często nie są konsekwentni ;)

0

@Janiama Prawda, ale przykre jest to że tak wygląda piłka, nie tylko biali to brutale..

18

Teraz piszecie że frajer, ale jak zrobiłby tak któryś z naszych obrońców w końcówce meczu to brawa za faul taktyczny xD

0

@AmigoBlancos Czekaj czekaj to finał gramy do końca nie do regulaminowego, masz jeszcze szansę :P

0

@kewin Prędzej Atleti jak dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?