Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SergioTomas Żeby tylko później nie było zdziwienia ;)
0
@HassanMubarak Dokładnie, tak samo jest z religią :)
0
@didzejos Nie każdemu podejdzie, ale gusta są różne, natomiast co do Sky to się zgodzę, w życiu nie widziałem bardziej irytującej suki :P
0
@HassanMubarak Prędzej czy później pękniesz i się przyznasz :P
11
@itmustbejoke Branie narkotyków nie musi się wiązać odrazu z nałogiem, wszystko dla ludzi byle z głową i umiarem ;)
2
@DaPi Dodam że serial wywoła u Ciebie chyba wszystkie możliwe emocje :P Jak dla mnie arcydzieło
2
@DaPi Top 5 seriali na świecie a Ty się pytasz czy warto? :P
8
@AduŚ07 Musisz się jeszcze wiele nauczyć, młody padawanie ;)
0
@RosjaninBut Rakiticia, ale ciężko będzie wyrwać z rąk Valdka
1
@iFrontier Uważaj bo zaraz platformianie i KODowcy się zlecą, radzę uciekać :P
0
@Kidd Nie ma sprawy :)
1
@Rewolucja123 Ale on krzyknął chyba do Valverde żeby z nami został :P
0
@Kidd Nie tego Maria wezwałeś :P
0
@kamilop To by było najrozsądniejsze, ale po tym całym cyrku z mediami i ku niecierpliwości kibiców niewiadomo co się stanie
0
@Kamiloza91 Jego miejsce jest na farmie
1
@MarioVeB! dziwi Cię to jeszcze? Sam kiedyś zaczynałeś kibicowanie i zapewne również łykałeś każde info.. Jeśli po ostatniej sadze z Neymarem ludzie się nie nauczyli, to teraz zapewne też nie ;)
0
@4drian0 Szukaj na wegańskiej grupie
1
@Chwytliwy No i tak trzymać ;)
1
@Chwytliwy Na dziewczynę też się może nie napalaj bo może ją głowa boleć :P
1
@AmigoBlancos Następny zakładzik za miesiąc, coś wymyślimy :P
0
@AmigoBlancos Xavi będzie okej bo ostatnio w modzie :)
0
@Hushovt Kibicowanie Barcelonie kształtuje charakter ^^
2
@Jakchcesz Jak chcesz
0
@AmigoBlancos To co tym razem może Xavi na profilowe, ostatnio głośno o nim ^^
0
@masa11 Oblak: Hold my beer
1
@norbi77 Mówię tylko że kibice często nie są konsekwentni ;)
0
@Janiama Prawda, ale przykre jest to że tak wygląda piłka, nie tylko biali to brutale..
18
Teraz piszecie że frajer, ale jak zrobiłby tak któryś z naszych obrońców w końcówce meczu to brawa za faul taktyczny xD
0
@AmigoBlancos Czekaj czekaj to finał gramy do końca nie do regulaminowego, masz jeszcze szansę :P
0
@kewin Prędzej Atleti jak dla mnie