Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@4drian0 Bo wszyscy się bali że podpi***olisz
1
@PeteR10 Taa znam to, też ograniczam się do lola i Gothica raz na rok :D
0
@PeteR10 Wystarczy, ale nie licz na lepsze gry ewentualnie :)
0
@Artsss Keg,butelka,puszka
in that order
0
@Striker Heh nawet nie wiedzialem że takie coś jest, muszę spróbować ^^
0
Dobra panowie wyjaśnijmy to raz na zawsze.. Kebab w bułce czy w tortilli?
0
@amanter A idź pan najgorsze wspomnienie z dzieciństwa, przez długie lata bałem się ciemności
0
@marcin000019 To jest jego ukryte alterego które każe mu wciągać ^^ Ta jasna strona mocy myślała o polskich dziewczynach, chociaż to też jest mroczne.. Pogubiłem się
0
@Ramos9248 Hmm sceptycyzm ludzi pochodzi zapewne stąd, że często nie przykłada się zbytniej uwagi do tego czy odżywia się zdrowo, ale jak napisał @Avada Kedavra to już osobny temat, więc na dobrą sprawę wszystko zależy od sposobu żywienia. Jeden będzie trzymał kalorie i składniki jedząc dużo śmieciowego żarcia, a drugi przyłoży się bardziej do zdrowszego. :)
0
@Ramos9248 Główne założenie tej diety czy raczej sposobu żywienia to przestrzeganie ustalonej ilości kalorii i makroskładników. Nie ma żadnej filozofii po prostu przestrzegasz zakresu jaki sobie wyznaczysz :D Jeśli danego dnia nie dobiłeś wystarczającej ilości białka, a miałeś za dużo węgli to zastanawiasz się co możesz poprawić czyli następnym razem np. zjeść więcej twarogu zamiast chleba.
0
@IAmBackCules Most toxic user ^^
5
@Avada Kedavra Ale on nawet nie napisał czy chce schudnąć tylko pyta się czy ktoś stosuje taką dietę :D
17
@Volk Tylko Valverde może przekonać Rakiete żeby zbił satelitę
2
@bafi Póki mnie to nie dotyczy nie jestem po żadnej stronie
2
@Kapitan hawk A Ty co taki blady jakiś jesteś.. Ubierz że się na niebiesko :D
2
@Artsss Legitymację poproszę i odznakę
1
@IronSanHybrid Aż sam bym zaczął oglądać, szkoda że tak późno lecą :(
2
@bartekvisca Wiesz.. Współczucie im życia nie wróci..
1
@TheNekro94 @Hiacynk Na orki jest prosty patent panowie, czekacie aż podbiegnie i się zamachnie, wtedy unik (okrążenie) i zanim się obróci bedzie martwy pod warunkiem że mamy wystarczająco szybkie uderzenia i rzecz jasna obrażenia. Jak się dojdzie do wprawy to z kilkoma naraz tak można, mowa o pierwszych Gothicach oczywiście bo w trójce orki to przekąska :)
0
@Hiacynk W jedynce kamienie ogniskujące i odbijanie kopalni, w dwójce polowanie na smoki, a z Nocą Kruka obóz tegoż pana :) Polecę dalej, w trójce uwielbiam klimat Montery, Geldern i Silden, no i oczywiście pustynię :)
0
@gumaz Rezerwy Valencii napewno
0
@Bocianos No i cena zależy oczywiście od hotelu i luksusów jakie sobie wybierzesz. Sprawdzaj oferty Last Minute, za 2 koła/osoba będziesz się dobrze bawił przez tydzień, plus pieniążki na drobne wydatki i atrakcje. Polecam wynająć samochodzik jak już będziesz na wyspie, chyba że nie interesuje Cie zwiedzanie wyspy i różnych plaż. No i koniecznie rejs statkiem ;)
1
@Michal1995 Komunikat wskazuje na niezgodność językową
0
@TheNekro94 @Bocianos Również polecam Grecję, byłem na Rodos i rzeczywiście ciężko o złą pogodę. Piękne, cieplutkie morze i zatoki z malowniczymi skałami wokół, zero meduz czy skorupiaków, aż chyba wrócę w tym roku ^^
1
@Maniek9444 I don't sprechen English
12
@Nano22 Dzięki za tłumaczenie bo bym nie zrozumiał, słaby jestem z Niemieckiego :/
1
@FafitFCB #TikiTakiTeam
3
@Geble A dopiero co schudł :/
0
@Tomek_TF 20 to za mało jak dla mnie za takiego walczaka, nawet mimo wieku.. Ile mu kontraktu zostało?
1
@HassanMubarak @Hiacynk Raz w życiu 50 wytrzymałem, ale to było po narkołakach więc się nie liczy.