Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Ej Luis Luis pomyśl ty czasem trochę nieszablonowo ;) Miałem ich na kuponie i tyle jak wielu ludzi tutaj, dzięki Realowi się obłowiłem o pare stówek, nie będę specjalnie się logował na stronę białych żeby się pochwalić ;)
0
@LuisSalvano Nie sądze :P
0
@Rewolucja123 Niestety dzisiaj za Realem :P
0
Co włączam mecz to drużyna którą mam na kuponie robi remontadę, brawo City xD
0
@Encore To prawda :)
0
Pięknie Casemirooooo!!!
1
@Avada Kedavra W lidze Mistrzów ma 8 bramek i asystę, a w grupie Liverpool i Napoli ;) Nie umniejszajmy chłopakowi, choć oczywiście czas go zweryfikuje
0
No ten Hohland to zrobi karierę
0
@Volk Też dałem takiego pewniaczka szkoda odpuścić :P
1
@Wilczeq Radzę się już ustawić w kolejce :P
0
@Kapitan hawk trza dychę puścić na orzełków, nigdy nie wiadomo kto wygra Euro :P
0
@LuisSalvano Oczywiście, ale nie można mówić że z tego nie da się żyć, a szanse są takie jak w ruletce, tu w porównaniu do ruletki mamy przewagę znajomością drużyn, ich aktualnej formy bądź konkretnego zawodnika.. Im bardziej znasz się na danym sporcie czy drużynie, to robisz sobie przewagę nad bukmacherem i tymbardziej zwiększasz swoją szanse na wygraną, w przeciwieństwie do takiej ruletki gdzie liczy się czysta matematyka. Ustawiane mecze też są i niektórzy mają dostęp do takich informacji. Wiadomo że w praktyce przeciętny typer będzie w plecy, ale jak ktoś się temu poświęci w 100%, gra u buka nie biorącego takiego podatku jak w PL, to ma szansę z tego wyżyć.
0
@LuisSalvano Rozumiem sceptycyzm, ale są ludzie którzy żyją z bukmacherki ;) Chociażby mój kumpel, średniomiesięcznie wyciąga z tego przeciętną pensję. Potrzebny jest przedewszystkim schemat, umiejętność czytania statystyk, bycie na bieżąco ze sportem który się obstawia i oczywiście tak jak mówisz trochę szczęścia ;) Nie porównuj bukmachera do kasyna bo to dwie różne rzeczy ^^
0
@AnnaMarianna Ip Man (7/10) :) Właśnie zabieram się za drugą część
1
@pio92 Zacznij sobie od Jalapeno, Cayenne, później Habanero, a jeśli już do tego się przyzwyczaisz ( w co wątpię, chyba że będziesz wytrwały) to próbuj dorset Naga i wyżej. Ale to już dla totalnych poebów :D
0
@Borneo Sportowcy trochę inaczej reagują na wysiłek niż przeciętny Janusz, nie obawiał bym się że trening wśród profesjonalistów ich zajedzie, zwłaszcza że część z tych treningów jest poświęcona elementom taktyki. Będzie dobrze :P
1
@Avada Kedavra Stawiam że jego zagubiony brat bliźniak
21
@Grubson06 Wątpię że to pomysł Setiena, gdyby to on niego zależało to kolacje by zjedli na treningu
2
@insp1re W sumie to każda postać w pewnych sytuacjach wku**iała, ale laski przez większość czasu :D
4
@DaPi Wydaje mi się że ja to pisałem, cieszę się że się podoba, najgorsze w tym serialu jest to że kiedyś się skończy :P
0
@Kajtek77 Widziałem ostatnio Dannego, został jakimś transporterem czy coś..
2
@Avada Kedavra Z zawodu jestem kucharzem więc mały aneksik nie wchodzi w grę :P
0
@jacob345 Jednego ciężko wytypować.. Socha, Krajewski, Abelard, Pacześ,
2
@Avada Kedavra Nie to ty połknąłeś że on połknął. Cholera teraz to ja połknąłem że niby ty polknales. Wychodzę
0
@xofcbxo Dziewczynkę możecie zostawić a balon wezmę chętnie
0
@cules100pro 8 co wygrałem?
5
@Avada Kedavra Daj Shibie Sylwestra skończyć..
1
@Chwytliwy Ma być 74 bo inaczej nas zawiedziesz, powodzonka :P
0
@FC1899Barca W sensie o Messim
0
@Szymix654 Obstawiam że flaszencja już zrobiona, ewentualnie jakaś mała pigułka ^^