0

@LuisSalvano Ej Luis Luis pomyśl ty czasem trochę nieszablonowo ;) Miałem ich na kuponie i tyle jak wielu ludzi tutaj, dzięki Realowi się obłowiłem o pare stówek, nie będę specjalnie się logował na stronę białych żeby się pochwalić ;)

0

@LuisSalvano Nie sądze :P

0

@Rewolucja123 Niestety dzisiaj za Realem :P

0

Co włączam mecz to drużyna którą mam na kuponie robi remontadę, brawo City xD

0

@Encore To prawda :)

0

Pięknie Casemirooooo!!!

1

@Avada Kedavra W lidze Mistrzów ma 8 bramek i asystę, a w grupie Liverpool i Napoli ;) Nie umniejszajmy chłopakowi, choć oczywiście czas go zweryfikuje

0

No ten Hohland to zrobi karierę

0

@Volk Też dałem takiego pewniaczka szkoda odpuścić :P

1

@Wilczeq Radzę się już ustawić w kolejce :P

0

@Kapitan hawk trza dychę puścić na orzełków, nigdy nie wiadomo kto wygra Euro :P

0

@LuisSalvano Oczywiście, ale nie można mówić że z tego nie da się żyć, a szanse są takie jak w ruletce, tu w porównaniu do ruletki mamy przewagę znajomością drużyn, ich aktualnej formy bądź konkretnego zawodnika.. Im bardziej znasz się na danym sporcie czy drużynie, to robisz sobie przewagę nad bukmacherem i tymbardziej zwiększasz swoją szanse na wygraną, w przeciwieństwie do takiej ruletki gdzie liczy się czysta matematyka. Ustawiane mecze też są i niektórzy mają dostęp do takich informacji. Wiadomo że w praktyce przeciętny typer będzie w plecy, ale jak ktoś się temu poświęci w 100%, gra u buka nie biorącego takiego podatku jak w PL, to ma szansę z tego wyżyć.

0

@LuisSalvano Rozumiem sceptycyzm, ale są ludzie którzy żyją z bukmacherki ;) Chociażby mój kumpel, średniomiesięcznie wyciąga z tego przeciętną pensję. Potrzebny jest przedewszystkim schemat, umiejętność czytania statystyk, bycie na bieżąco ze sportem który się obstawia i oczywiście tak jak mówisz trochę szczęścia ;) Nie porównuj bukmachera do kasyna bo to dwie różne rzeczy ^^

0

@AnnaMarianna Ip Man (7/10) :) Właśnie zabieram się za drugą część

1

@pio92 Zacznij sobie od Jalapeno, Cayenne, później Habanero, a jeśli już do tego się przyzwyczaisz ( w co wątpię, chyba że będziesz wytrwały) to próbuj dorset Naga i wyżej. Ale to już dla totalnych poebów :D

0

@Borneo Sportowcy trochę inaczej reagują na wysiłek niż przeciętny Janusz, nie obawiał bym się że trening wśród profesjonalistów ich zajedzie, zwłaszcza że część z tych treningów jest poświęcona elementom taktyki. Będzie dobrze :P

1

@Avada Kedavra Stawiam że jego zagubiony brat bliźniak

21

@Grubson06 Wątpię że to pomysł Setiena, gdyby to on niego zależało to kolacje by zjedli na treningu

2

@insp1re W sumie to każda postać w pewnych sytuacjach wku**iała, ale laski przez większość czasu :D

4

@DaPi Wydaje mi się że ja to pisałem, cieszę się że się podoba, najgorsze w tym serialu jest to że kiedyś się skończy :P

0

@Kajtek77 Widziałem ostatnio Dannego, został jakimś transporterem czy coś..

2

@Avada Kedavra Z zawodu jestem kucharzem więc mały aneksik nie wchodzi w grę :P

0

@jacob345 Jednego ciężko wytypować.. Socha, Krajewski, Abelard, Pacześ,

2

@Avada Kedavra Nie to ty połknąłeś że on połknął. Cholera teraz to ja połknąłem że niby ty polknales. Wychodzę

0

@xofcbxo Dziewczynkę możecie zostawić a balon wezmę chętnie

0

@cules100pro 8 co wygrałem?

5

@Avada Kedavra Daj Shibie Sylwestra skończyć..

1

@Chwytliwy Ma być 74 bo inaczej nas zawiedziesz, powodzonka :P

0

@FC1899Barca W sensie o Messim

0

@Szymix654 Obstawiam że flaszencja już zrobiona, ewentualnie jakaś mała pigułka ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?