Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bixmix Nie, ale zaciekawiłeś mnie i zobaczę :)
2
@MesQueUnClub_87
Panie więcej niż klub, jak pan na to wpadł,
Ja zapodam coś teraz więcej niż rap,
Pan @Kuczek z wrażenia zbladł, jak usłyszał ten wokal,
On kopie mocniej od robokopa, ale wtopa,
Nie zmieszczę tego w szesnastke, bo zapomniałem, że mam do zrobienia flaszke ^^
0
@4drian0 To będzie nowe słowo roku, a może nawet dekady
0
@mekston Aa chyba że tak @Hiacynk Popraw może że chodzi o pierwsze 100 bo ktoś mniej obeznany jak np. Ja może się zmylić ^^
0
@NeroTFP Ale tu chyba nie chodzi o pierwsze sto bramek tylko ogólnie
0
@Hiacynk Ale że jak to nie Messi
1
@ranger3120 O panie dużo tego wszystkiego do opowiadania :D, najlepiej na YT sobie zobacz, ale tak z pamięci rzucę Ci kilka porad na start. No to przede wszystkim masz uzi na dachu Sweeta, zabijaj dealerów bo mają dużo hajsu i zrób sobie odrazu misję pogotowia, po ukończeniu 12 poziomu misji będziesz miał maksymalną ilość punktów życia i przy okazji zarobisz sobie oraz zwiększyć prowadzenie pojazdu. Tylko uważaj jak jeździsz i na Ballasów bo karetki nie możesz sobie naprawić, a też raczej nie możesz jej zmienić w trakcie misji.
1
@ranger3120 Nie mam dostępu do laptopa, na telefonie jestem :/
0
@ranger3120 No to szukaj szukaj, tak jak mówię sejfów jest pełno na necie, możesz na jakimś forum GTA też napisać posta
0
@ranger3120 w pliku tekstowym powinien być numer wersji, w menu głównym też. A na jakim sejfie Ci zależy dokładnie. 100%? Na torrentach, albo chomikuj pełno tego, możesz próbować
2
@barcelonaLM Ale rekord oglądalności jest? No jest
0
@ranger3120 Pewnie save'a masz z innej wersji gry, też tak miałem kiedyś
46
Komentarz usunięty
0
@deyna2018 U mnie w wiosce TVP 2
0
@TheNekro94 Kolego sam pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz i również postaraj się czytać ze zrozumieniem.. Porównanie z dupy bo pies nie umie wrzucić filmiku do neta ? xD O czym ty piszesz.. Tu chodzi o to że ludzie robią chore rzeczy dla zabawy, z pełną świadomością.. Zwierzętami natomiast kieruje instynkt przetrwania. Dla Ciebie oczywistym jest że powinno się stawiać wyżej ludzi, że nie powinno się takich rzeczy porównywać.. Dla mnie oczywistym by traktować ich z wzajemnością. To chyba normalne że bardziej będę cenił psa, który żyje ze mną od dekady, który daje mi swoje serce, do którego się najzwyczajniej w świecie przywiązałem, niż faceta w kiosku który codziennie sie przypierdala że drobnych nie mam i nawet dzieńdobry nie odpowie. Jeśli Cię źle zrozumiałem to wybacz, ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi..
1
@TheNekro94 Nie rozumiem czemu uważasz ze jeśli ktoś ceni zwierzę bardziej niż człowieka jest to chore.. Może to być co najwyżej dziwne dla Ciebie, ale nie chore. Ludzie to skur**syny, znam wiele wartościowych osób, ale nie brakuje również bezwzględnych debili. Powiedz mi które zwierzę dla zabawy wrzuca żywego kota do gorącego oleju? Które zwierzę dla zabawy gwałci kobietę i wrzuca prześmiewczy filmik do neta? Zapewne żadne nie jest na tyle po**bane żeby to robić.. Zwierzę jeśli musi zabić to robi to żeby przeżyć, u ludzi nie brakuje osobników robiących to dla fanu.
@A_Gomesinho_21
Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, traktuję ludzi tak jak sobie na to zasłużyli, nie mam problemu postawić kogoś niżej niż psa.
0
@palindrom1 Zapewne według niej POprawne
0
@karci0 Dla większości lasek które znam tak ^^
1
@koszol Jeszcze jakiś czas temu napisałbym że Puig, ale dawno nie widziałem go w akcji, a Alena zrobił na mnie ostatnio wrażenie. Puig napewno ma lepszy drybling i balans ciałem, za to Alena udowodnił że potrafi dobrze rozgrywać.. Oboje mają talent i obyśmy ich nie zmarnowali
0
@Pablopicasso27 Przez kobity wymarzony, dla mnie trochę za mały 181
1
@MesQueUnClub96 Po pierwszej petardzie zaczyna się trząść i panikować, i tak całą dobę, biedny piecho :/
0
@Colon z 2014 roku, łap napewno przypomnisz sobie, chyba że nie oglądasz TV :P
0
@Colon Uwielbiam ten kawałek, wpadłem na niego dopiero przy reklamie Marsa bodajże pare lat temu
3
@tigerekxd Jeśli szukasz strzelanki i nie grałeś nigdy w CoD'a to masz odpowiedź :)
0
@Hushovt Miałem właśnie pisać o halach bo to jedyny sposób żeby wyeliminować wiatr, z tym że odebrałoby to w dużym stopniu klimat, nie wspominając o kosztach takich inwestycji..
0
@Hushovt No i dlatego kiedyś ta prosta dyscyplina polegała bardziej na szczęściu niż obecnie. Zrozum że jak ktoś dostaje mocny wiatr pod narty to poleci dalej niż jego rywal, który tego wiatru nie miał.. Nie będą przecież puszczać wszystkich w praktycznie takich samych warunkach bo byśmy się nie doczekali.
1
@Andi18 Jak czerwoni dostaną czerwoną to może wilczki zagrają jak z City :)
0
@pauletaa Fitatu używałem więc mogę polecić
0
@pauletaa Pamięć
5
@Pablopicasso27 Jest wiele lepszych komików w Polsce