1

@Mario96w Dobra pany kupiłem mu ładowarkę indukcyjną i jakies słodycze, można zamykać :D

2

@IronSanHybrid To już lepiej dmuchaną lale, zmotywuje go żeby se dziewke w końcu znalazł :P

0

@4drian0 Nie głupie :D No niestety budżet w tym roku trochę ograniczony ^^

2

@IronSanHybrid Ostatnio mu kupiłem xD Dodam ze brat lubi hazard to może sztuczne pieniądze mu kupię, nie przepierdzieli majątku rodziny przynajmniej hehe

0

@AmigoBlancos No widzisz synu.. Życzę Ci żebyś dożył mojego wieku.. Chociaż może lepiej nie bo wszystko napier****

0

@IronSanHybrid @4drian0 To by było zbyt proste, umówiliśmy się że hajsik musi być zmaterializowany :D

1

@IronSanHybrid Brawo Sherlocku :P

0

Kurła nie wiem co bratu kupić pod choinkę, budżet do 100 zł, jakieś pomysły? Braciak 2 lata młodszy

1

@PatrychoO Aa ok :D

0

@FafitFCB Grzanki,makaron,ryż
in that order

1

@qbuteq vally też może być ;) @PatrychoO Stacja Netflix :)

3

Toss a coin to your Witcher, o vally of Plenty, o vally of Plenty!!!

1

@LuisSalvano Mimo że z perspektywy osób trzecich może się to wydawać głupie, ale wiem jak to jest jak się na coś człowiek uprze. Szacun za wytrwałość :D

0

@DaPi Dużo, bo chcę, bo chcę

0

Dzięki Świerczu za kuponik ^^ Pan piłkarz!!!

3

@Odesseiron Pardą przyjacielu wypadło mi :(

0

@luki123 Ale jak jest więcej niż 2 zespoły z tą sama ilością punktow to ciężko wyliczyć mecze bezpośrednie i wydaje mi się że wtedy działa bilans bramek, ale nie jestem pewien

14

@Kapitan hawk Zapomniałeś o @Danny Gaucho - alkoholizm :)

0

@luki123
1. Punkty
2. Bilans meczów bezpośrednich
3. Bilans bramek
4. Bramki strzelone
Dalej nie wiem :)

0

@Ramos9248 Lepiej będzie spytać, który użytkownik Was NIE wkurza ;)

0

@itmustbejoke Lisy jakby zdobyły to tak, ale City.. To już nudne :P

0

@moonray Serial jest git i tyle

1

@Ramos9248 Bo co, bo jest rudy? Rasisto..

0

Się rozsypała obrona

2

@AllBundy Ale kto zasłania oczy.. To już nie można się z goli cieszyć i fajnych akcji z ogórkami? :D

2

@Barca4231 Przez pierwsze 15 minut bardzo aktywny, później coraz mniej, ale trzyma fason

0

Griezmann wspaniałe sprowadzenie do parteru

0

@kerouac No tak.. Nie będę zazdrościł komuś kto narzeka czy na naszą grę czy na serial, jak chce sobie marudzić proszę bardzo tylko z umiarem i niech nie zaraza innych ;)

1

@HassanMubarak Na szczęście nie wszyscy :) Jak ktoś będzie marudził to tylko mu współczuć że nie potrafi się wkręcić

5

Co tu dużo pisać, zapowiada się fajnie, Geralt i jego umiejętności bojowe odyebane perfekcyjnie. Klimacik jest i myślę że tylko największe marudy będą wybrzydzać. Niestety rano trzeba wstać, więc muszę wybrać mniejsze zło.. Dobrej nocy wszystkim ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?