Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Dobra pany kupiłem mu ładowarkę indukcyjną i jakies słodycze, można zamykać :D
2
@IronSanHybrid To już lepiej dmuchaną lale, zmotywuje go żeby se dziewke w końcu znalazł :P
0
@4drian0 Nie głupie :D No niestety budżet w tym roku trochę ograniczony ^^
2
@IronSanHybrid Ostatnio mu kupiłem xD Dodam ze brat lubi hazard to może sztuczne pieniądze mu kupię, nie przepierdzieli majątku rodziny przynajmniej hehe
0
@AmigoBlancos No widzisz synu.. Życzę Ci żebyś dożył mojego wieku.. Chociaż może lepiej nie bo wszystko napier****
0
@IronSanHybrid @4drian0 To by było zbyt proste, umówiliśmy się że hajsik musi być zmaterializowany :D
1
@IronSanHybrid Brawo Sherlocku :P
0
Kurła nie wiem co bratu kupić pod choinkę, budżet do 100 zł, jakieś pomysły? Braciak 2 lata młodszy
1
@PatrychoO Aa ok :D
0
@FafitFCB Grzanki,makaron,ryż
in that order
1
@qbuteq vally też może być ;) @PatrychoO Stacja Netflix :)
3
Toss a coin to your Witcher, o vally of Plenty, o vally of Plenty!!!
1
@LuisSalvano Mimo że z perspektywy osób trzecich może się to wydawać głupie, ale wiem jak to jest jak się na coś człowiek uprze. Szacun za wytrwałość :D
0
@DaPi Dużo, bo chcę, bo chcę
0
Dzięki Świerczu za kuponik ^^ Pan piłkarz!!!
3
@Odesseiron Pardą przyjacielu wypadło mi :(
0
@luki123 Ale jak jest więcej niż 2 zespoły z tą sama ilością punktow to ciężko wyliczyć mecze bezpośrednie i wydaje mi się że wtedy działa bilans bramek, ale nie jestem pewien
14
@Kapitan hawk Zapomniałeś o @Danny Gaucho - alkoholizm :)
0
@luki123
1. Punkty
2. Bilans meczów bezpośrednich
3. Bilans bramek
4. Bramki strzelone
Dalej nie wiem :)
0
@Ramos9248 Lepiej będzie spytać, który użytkownik Was NIE wkurza ;)
0
@itmustbejoke Lisy jakby zdobyły to tak, ale City.. To już nudne :P
0
@moonray Serial jest git i tyle
1
@Ramos9248 Bo co, bo jest rudy? Rasisto..
0
Się rozsypała obrona
2
@AllBundy Ale kto zasłania oczy.. To już nie można się z goli cieszyć i fajnych akcji z ogórkami? :D
2
@Barca4231 Przez pierwsze 15 minut bardzo aktywny, później coraz mniej, ale trzyma fason
0
Griezmann wspaniałe sprowadzenie do parteru
0
@kerouac No tak.. Nie będę zazdrościł komuś kto narzeka czy na naszą grę czy na serial, jak chce sobie marudzić proszę bardzo tylko z umiarem i niech nie zaraza innych ;)
1
@HassanMubarak Na szczęście nie wszyscy :) Jak ktoś będzie marudził to tylko mu współczuć że nie potrafi się wkręcić
5
Co tu dużo pisać, zapowiada się fajnie, Geralt i jego umiejętności bojowe odyebane perfekcyjnie. Klimacik jest i myślę że tylko największe marudy będą wybrzydzać. Niestety rano trzeba wstać, więc muszę wybrać mniejsze zło.. Dobrej nocy wszystkim ;)