Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@malicinho Na TVP o 21:40, coś czuję że dzisiaj padnie szóstka
0
@Odesseiron Nie będę wnikał, choć przyznam że ciekawi mnie ta głupota, chyba nic mnie już nie zdziwi :P
4
@Odesseiron Szczęście w nieszczęściu :)
45
@Chwytliwy Mówiłem żebyś oddał hajs w terminie to chciałeś być mądrzejszy
2
@Janiama Matematyka wyższa :D
1
Czy zdarza wam się czasem pomylić Albe z Arthurem? Jak dla mnie bardzo podobni z twarzy, przynajmniej w niektórych ujęciach
3
@lukas10 Lautaro wyjdź za mnie
1
@LioMessi10 Nie mam pojęcia, ale wiem jedno.. Musisz zmienić stronę mocy. #CeramicznaTykwaTeam
0
@halfnolife Taa bo na filmiku widać czy mocno go złapał czy nie xD Przestań w to brnąć bo na siłę starasz się doszukiwać winy w tym co zrobił. Zachował się tak bo musiał mieć powód, koniec tematu.
0
@neymarjr_143 Ci dwaj panowie kosztowaliby nas razem około 300 melonów, nie mówiąc już o kosmicznej pensji Neymara.. Musielibyśmy sprzedać Coutinho i Dembele żeby to miało rację bytu, albo chociaż jednego z tej dwójki plus Rakiticia (?)
1
@neymarjr_143 Powiem tak, na marzeniach się skończy ^^
0
@Lama20 No skoro przyjęli i nie robili żadnego Ale to chyba tak miało być :D
3
@aro1 Nie ma co ukrywać Lautaro to kozak i rzeczywiście warto się będzie o niego postarać
0
@halfnolife Zrozum że bez powodu się nie wkurwił, koleś musiał go niefortunnie złapać, a CRa to zabolało, stąd ta reakcja
1
@aro1 Tak, kibicom to lata czy klub wyda 200 melonów, ważne żeby mieć konkretnego gracza nawet jeśli ten będzie łapał kontuzje. Skoro mówisz żeby dać szanse wychowankom to po jakiego grzyba chcesz ściągnąć Lautaro :D
1
@halfnolife W którym miejscu sobie zaprzeczyłem :) Mówiąc że było wiele takich akcji miałem na myśli że kibic wbiegał na stadion i po ludzku prosił go o autograf, a nie skakał mu po karku.. Zrób sobie doświadczenie i ściśnij się za kark palcami, wcale nie musi to być mocne żeby było nieprzyjemne
0
@Lama20 Pierwsze słyszę żeby mocz oddawać na badania w 10ml probówce strzykawce :D Albo coś musiałeś pomylić, albo nie wiem. Do badania mocz oddaje się w specjalnym pojemniku, możesz go kupić w aptece za parę zł
23
@halfnolife Ciekawe jak Ty byś zareagował jakby Cię ktoś szarpnął dość mocno, bez powodu by się nie wkurzył, zwłaszcza że było wiele takich akcji i zazwyczaj normalnie reagował. Masakra media wszystko wyłapią byle by szpilę komuś wbić
1
@Bobo25 Sam się zastanawiałem jak to w praktyce wygląda w tym przykładzie i teraz mnie tylko utwierdziles że warto poczekac aż ktoś skręci, albo chociaż znacząco zwolni.
1
@mrboom W piątek 13ego wszedł mi kiedyś kupon za tysiaka więc jakby..
3
@Chwytliwy Serio? Kamerka pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości kiedy mamy do czynienia z ustaleniem sprawcy kolizji. Często jest tak, że ktoś mimo użycia kierunkowskazu jedzie dalej prosto, a to łatwa droga do stłuczki. Później taki będzie się wypierać że wcale nie użył kierunkowskazu i bez żadnego dowodu prawdopodobnie zostaniesz uznany za sprawcę kolizji przez wymuszenie pierwszeństwa. Po za tym ciekawe sytuacje można nagrać, sam muszę sobie taką sprawić
2
@Transu96 @Chwytliwy Z okazji święta klękną bydlęta i do nas przemówią ludzkim głoseeem!!!
3
Czy tylko ja ma dość już reklamy T-Mobile?
4
O zaraz zaczną się posty o pluciu na klub, lecę po popcorn i parasol
2
@maciek1992a Z Hiszpanami też się dobrze pije, a wiadomo że alkohol to najlepszy tłumacz :P
0
@bixmix 600 100 100 bocian pożyczki to jest to, polecam
1
@NaFazieHitman Widzimy się na odwyku
0
@Hiacynk xD
0
@kenneth99 dawno nie było
1
@Rewolucja123 Wszystko jasne