1

@Mati90fcb Mimo że ustawienie mocno eksperymentalne, to zdało egzamin, graliśmy jak równy z równym z Interem, momentami wyglądaliśmy nawet lepiej.. Więc jak na mocno rezerwowy skład to powiedziałbym że bardzo dobrze

5

@itmustbejoke Chyba tylko fani Juve

27

Valdek czekał na odpowiedni moment, a my głupi tego nie rozumielismy

0

@kamilo0066 To skup się teraz na Griezmannie :)

0

@ShawnC Brak presji i głód młodych działa cuda

0

Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził..

3

Ten Hohland stresa złapał jak na moje

0

@FanBarcy88 Wygrana jedną bramką wystarczy chyba że Live strzeli 3 bramy

0

@Arnold1234 Drewna też umieją strzelać :D

0

Salah czy to Ty?

0

@Rewolucja123 Przecie nie mamy Casillasa i Buffona

0

@Tollusiek Oczywiście że tak, ale oglądając serial można wywnioskować że nie jest taki zły jak go malują, facet jest profesjonalistą, ale prowadzenie Barcy to nie jest łatwy orzech, tu błędów się nie wybacza, nawet jeśli w dużej mierze zawiodła psychika piłkarzy i tak wszystko się zwali na trenera

7

@LuisSalvano Apropo Ernesta, wątpię żeby to wszystko było kolorowane na potrzeby serialu, Ernest ma po prostu taki charakter, nie jest ekspresyjnym facetem, co nie oznacza ze nie ma dobrych relacji z zawodnikami i nie potrafi ich zmotywować. W serialu widać że piłkarze darzą go szacunkiem, a sam trener jest przyjacielski, ma dużo pomysłów na grę i starannie przekazuje zawodnikom jaką rolę mają pełnić podczas danego meczu. Widać jego profesjonalne podejście, i chęć wygrania wszystkiego co się da, niestety nie jest to takie proste jak wielu osobom się wydaje..

3

@Mati90fcb To źle że będziemy trzymać Rakietę jeśli będzie w formie? Nikt nie mówi o pozbyciu się Vidala, jeśli się nie pogodzi z mniejszą ilością minut to droga wolna, mimo że darzę go wielką sympatią

1

@8Iniestazo8 Nie sądzę żebyśmy wygrali, gra o pietruszkę rezerwami przeciwko całkiem silnemu gospodarzowi grającemu o wszystko

1

@Kapitan hawk Nie miałem tyle cierpliwości co Ty i 2 razy odinstalowywałem zbliżając się do końca, przy czym 2 razy jeszcze telefon rozwaliłem xD Nie mniej jednak z roku na rok człowiek bardziej pokorny i kiedyś napewno przejdę :P

0

@Kubusek^^ Jest tylko info o nowym terminie że poinformują wkrótce, więc planowali puścić, z tym że to było w październiku jeszcze, a nowego info jak dotąd nima.

0

@Suzu Iks kurła de

2

@Kapitan hawk Zmiana warty, Arsenal się obudził to oni poszli spać :P

0

@MesQueUnClub96 Paanie dzień się zaczyna dopiero..

1

@DawidekFCB Zależy jak dużo kopciłeś, ale z doświadczenia wiem że po miesiącu w moczu nic Ci nie wykryje, jak możesz przesunąć to tym lepiej i tak jak kolega wyżej, dużo cytrynek szamaj :)

0

@draxidox Jeśli to ściema to chłopaki z szatni będą mu nieźle dogryzać, kto oglądał Matchday ten wie jak lubią sobie jaja robić :P

0

Jak już jesteśmy w temacie gier to kojarzycie takie MMO jak Martial Heroes? Ale to był klimat

1

@Avada Kedavra Pewnie jak mi jakiś rib pierwszy czy fms wydropił :D

0

@Avada Kedavra Gothic, GTA SA, Metin 2, CS 1.6, Original War, Stupid Invaders, trochę tego było :D

11

@Mateo9PL Zgłoś się do @Socjopata on Cię wprowadzi, dostaniesz kilka pewniaczków na start, jak już wszystko przeebiesz znaczy że się nadajesz

1

@VamosRakieta Nie no wiadomo nie sądzę żeby BVB wtopiła, ale póki piłka w grze..

14

@VamosRakieta Pamiętam jak Levante grało o czapkę gruszek

0

@koksik2700 Noo przyznam że jak ktoś kocha góry i żyje z turystyki to ma tutaj raj niezaprzeczalnie :D

0

@koksik2700 Deal. Serdecznie Zapraszam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?