0

@Suzu Iks kurła de

2

@Kapitan hawk Zmiana warty, Arsenal się obudził to oni poszli spać :P

0

@MesQueUnClub96 Paanie dzień się zaczyna dopiero..

1

@DawidekFCB Zależy jak dużo kopciłeś, ale z doświadczenia wiem że po miesiącu w moczu nic Ci nie wykryje, jak możesz przesunąć to tym lepiej i tak jak kolega wyżej, dużo cytrynek szamaj :)

0

@draxidox Jeśli to ściema to chłopaki z szatni będą mu nieźle dogryzać, kto oglądał Matchday ten wie jak lubią sobie jaja robić :P

0

Jak już jesteśmy w temacie gier to kojarzycie takie MMO jak Martial Heroes? Ale to był klimat

1

@Avada Kedavra Pewnie jak mi jakiś rib pierwszy czy fms wydropił :D

0

@Avada Kedavra Gothic, GTA SA, Metin 2, CS 1.6, Original War, Stupid Invaders, trochę tego było :D

11

@Mateo9PL Zgłoś się do @Socjopata on Cię wprowadzi, dostaniesz kilka pewniaczków na start, jak już wszystko przeebiesz znaczy że się nadajesz

1

@VamosRakieta Nie no wiadomo nie sądzę żeby BVB wtopiła, ale póki piłka w grze..

14

@VamosRakieta Pamiętam jak Levante grało o czapkę gruszek

0

@koksik2700 Noo przyznam że jak ktoś kocha góry i żyje z turystyki to ma tutaj raj niezaprzeczalnie :D

0

@koksik2700 Deal. Serdecznie Zapraszam :D

1

@koksik2700 Nawet nie kojarzę co to jest :D, u nas nie ma czegoś takiego jak uber i podobne bo im się nie opłaca, za małe dystanse i dużo korków, Zakopane to chyba najlepsze miasto w Polsce dla taksówkarza, słyszałem że w Trójmieście też sporo się zarabia

1

@wawrzyn1 Przyjedź kiedyś do Zako, co drugi taryfiarz ma 20 lat i dużo lasek jeździ za kółkiem, tu się to po prostu opłaca :D

1

@wawrzyn1 Podatki rosną wiadomo :P W turystycznych miastach sezon ma wielkie znaczenie, po za sezonem to ledwo minimalną się wyrabia, chyba że trafi się pare dalszych kursów w miesiącu np. Na lotnisko do Krakowa, więc wszystko zależy również od farta :D

0

@FafitFCB Ciotka przyjechała w odwiedziny, mówią na nią rzeżączka

6

@wawrzyn1 Ten cierp w sezonie zarabia ponad 5 koła miesięcznie na czysto, autem lubię jeździć, mam własną działalność , żaden szef mi nad głową nie stoi więc odpowiedź brzmi zdecydowanie tak :D

20

@koksik2700 udało się choć nie do końca, marzyłem zostać kierowcą rajdowym, a skończyłem na taryfie.. Chociaż dostaję czasem bojowe zlecenia, gdzie muszę wykazać się zdolnościami rajdowymi więc po części jestem spełniony :P

0

@Colon Nie może tylko napewno :P Jak się nazywa ten serial o City, chętnie rzucę okiem

12

Świetny pomysł z tym Matchdayem, fajnie widzieć jak drużyna wygląda od środka, polecam każdemu kto jeszcze nie obejrzał, obowiązkowo dla każdego kibica ^^

19

@itmustbejoke Opcja numer 1, bo jeśli wygramy LM to pewnie w stylu, w jakim graliśmy ostatnie mecze, czyli przyjemnym dla oka, a to by znaczyło że projekt Valverde wreszcie funkcjonuje tak jak wymarzył to sobie trener, nie miałbym więc nic przeciwko żeby przez 2 sezony u nas jeszcze siedział

2

@Barwindg Iburpaczii dragostadin tej, nami łej de oki dejej

0

@4drian0 Nieprawda

4

@snoopdegie Ale łykneli heh

2

@Barca_Big_Moment Pijany, ale ma rację ;)

0

@Criss18Barca Napewno nie Lewy hehe, stawiam że Son i Mane

0

@JKrolFCB Nie ma to jak wszystko porównywać do Valverde

1

@dymator Nie zdziwiłbym się gdyby był to sam Messi :D

1

@FafitFCB I co, zamieniłeś się w krowę czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?