Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@badej60 Ziomek sory za spam ale naprawdę muszę od kogoś tego piątaka na stsa wysępić
0
@Transu96 Tak czy inaczej wygra ten kto ma lepszego bota
0
@SergioTomas Fakt, odniosłem się bardziej do jego obecnej pracy z kogutami niż do ogółu jego pracy w poprzednich latach. Zobaczymy, być może wymyśli coś nowego czym zaskoczy wszystkich, nie jest to byle trener w końcu
0
@Transu96 I tak się nie zgodzi.. Trzeba będzie ją porwać i zmusić do wypełnienia obietnicy
1
@Teletubis Raczej wygra, stawiam dom
2
@SergioTomas Weźmy pod uwagę że Totki przez całą jesień były w kryzysie, a gra na Old Trafford nie należy do najłatwiejszych, myślę że Mourinho jeszcze namiesza, o ile zadba o relacje z zawodnikami :D
1
Jaki jest kurs że Shiba wygra, chciałbym coś ugrać w końcu
2
@SergioTomas Nie uważasz ze trochę za wcześnie na ocenianie jego pracy w Totkach?
0
@jordus100 https://www.fcbarca.com/92333-zlota-pilka-fcbarcacom-glosowanie.html
0
@MarioVeB! Craig to nie to samo co Connery albo Brosnan, ale też trzyma poziom :)
0
@Zip Też myślę że Live w końcu wygra PL
2
@MarioVeB! Live gra jak Barca w pierwszym sezonie za kadencji Valverde, często nudnawo ale do bólu skutecznie
0
@kamiVeB Tak, nie chce się załadować, a internet śmiga normalnie. Jeszcze godzinę temu normalnie szło
0
Co chłop wrzucił
0
@Transu96 Handel powoli rozkwita
0
@Transu96 Kurde ciężki wybór bo każde państwo ma swój klimacik, ale urodziłem się w Chunjo więc niech będzie
23
Komentarz usunięty
1
@Transu96 Które CH? Chunjo?
5
@Jakchcesz Myśl, obserwuj, czuj..
2
@4drian0 To mało świata zwiedziłeś :P Ludzie z natury są zawistni
1
@Grzesior667 Deal. PS fajna broda
1
@4drian0 Zamiast "Polak" napisałbym "człowiek"
8
W przyszłym roku jak wygram ZP, wbiegam na boisko podczas randomowego meczu Realu i robię kosę w nogi Ramosowi, z góry dzięki za wygraną
0
@Suzu Jakbym Schetynę słyszał
1
@NGTRX W punkt bracie, ludzie na siłę szukają czegoś co jest "złe" by się do kogoś przyebać, strażnicy moralności się znaleźli
0
@norbi77 Prawda :)
0
@krzychu1526 To teraz masz pretekst żeby oglądać :P A tak poważnie to miałem napisać @norbi77 żebyś zedytowal post i dopisał spoiler
4
@norbi77 I to pytanie do de gei "kiedy ostatnio wygraliście" xD
1
@Rewolucja123 Efekt rybiego oka, w rzeczywistości aż tak strasznie to nie wygląda ;) Ale i tak spoko