0

@msmsms tylko czapeczkę ubier

0

@Wilczeq U mnie już drugi ale do zimy jeszcze daleko, chociaż temperatury mówią co innego

0

@Rewolucja123 To samo i świeży śnieżek

0

@dawo17 Coś czuję że wynik się powtórzy ^^

0

@tbas Prawdopodobnie będzie remis, jeśli już wygramy to jednym golem po męczarniach

0

@AmigoBlancos Ciekawe co ma w głowie Simeone, czy da sobie spokój w najbliższym czasie czy będzie chciał ciągnąć nowy projekt oparty na młodych zawodnikach

0

@Pablopicasso27 Wychodzi na to że każdy organizm reaguje inaczej :P Kwestia też przyzwyczajenia na pewno

0

@Colon @Pablopicasso27 Działa działa, wiem z autopsji, tylko to musi być konkretny wysiłek bo niewielki tylko pobudza :)

1

@Chwytliwy Uważaj z tym białym bo możesz za bardzo popłynąć

0

@DonMatteo901 To się nie dzieje xD

2

@Pilka_jest_okragla Co mogę powiedzieć no ma potencjał chłop no ma i gdyby nie Lukaku to nastukałby tych goli więcej, myślę że może się nam przydać

0

@`Sin Nie ma to aż tak dużo wspólnego z wychowaniem przez rodziców jak Ci się wydaje.. Nie zapominaj że dzieciaki spędzają mnóstwo czasu w szkole i ze znajomymi. Mimo wiecznych przestróg ze strony rodziców, sam jako gówniarz (13)dałem się namówić kolegom na spróbowanie alkoholu czy fajek. Ciekawość i chęć pokazania się przed znajomymi często jest ważniejsza dla małolata niż to co nam tłuką do głowy rodzice, w końcu jesteśmy już prawie "dorośli" I wydaje nam się że wszystko wiemy lepiej. Hah jakie to głupie jak sobie o tym pomyślę z perspektywy czasu, ale przynajmniej nie skończyłem źle, a wspominam okres gimbazy całkiem pozytywnie :)

0

@BarcaInfo Wychodzi na to że maszyna się nam rozkręca ^^

4

@`Sin Nowy w 21 wieku? :P

3

@Transu96 Za bycie najlepszym rocznikiem na świecie i częste nawiązki do mojej ulubionej, sentymentalnej gry ^^

6

@sewciu50 Myślę że Pique będzie mógł odsypiać ;) Wszyscy dzisiaj zagrali na poziomie, MVP bez dwóch zdań Messi nawet nie licząc asyst i gola

1

@Colon Pewnie z tego że nam opchneli szklankę za niezły hajs

3

Przestańcie płakać nad tą końcówką, proste że nikomu się już nie chciało grać mając awans w kieszeni, zmęczenie fizyczne też robi swoje.. Zagraliśmy dobry mecz i zamiast się cieszyć, to niektórzy będą się jeszcze użalać. Przed meczem każdy wziąłby w ciemno taki wynik i grę

1

Nie chciał być gorszy :D

4

To jest ta nienawiść Messiego do Griezmanna

0

Piękne MMA Suarez szacun

0

Szkoła Suareza hehe

1

@bolinho89 Jak szerzej spojrzysz to zobaczysz ile daje ;)

0

@Wilczeq W kratkę, ale było dużo dobrych, szybkich akcji, no i te 2 brameczki zasłużone

2

@TR3YWAY Na tym to chyba polega żeby wykorzystać błędy rywala.. Nie marudźcie nie gramy źle

1

@ArterkHD jeśli szamani wyleczyli Umtitiemu kolano to jestem za

5

Kurwa współczuję chłopakowi :/

1

@nadachu Myślę że tak, napewno będzie chciał zagrać jeszcze jeden Mundial i resztę emeryturka, albo granie dla zajawki w Argentynie

0

@Commando Polakiem też nie jesteś w takim razie tfu!! Cholera nie trafiłem..

0

@IronSanHybrid Wreszcie dorosła to może pociumciać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?