Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms tylko czapeczkę ubier
0
@Wilczeq U mnie już drugi ale do zimy jeszcze daleko, chociaż temperatury mówią co innego
0
@Rewolucja123 To samo i świeży śnieżek
0
@dawo17 Coś czuję że wynik się powtórzy ^^
0
@tbas Prawdopodobnie będzie remis, jeśli już wygramy to jednym golem po męczarniach
0
@AmigoBlancos Ciekawe co ma w głowie Simeone, czy da sobie spokój w najbliższym czasie czy będzie chciał ciągnąć nowy projekt oparty na młodych zawodnikach
0
@Pablopicasso27 Wychodzi na to że każdy organizm reaguje inaczej :P Kwestia też przyzwyczajenia na pewno
0
@Colon @Pablopicasso27 Działa działa, wiem z autopsji, tylko to musi być konkretny wysiłek bo niewielki tylko pobudza :)
1
@Chwytliwy Uważaj z tym białym bo możesz za bardzo popłynąć
0
@DonMatteo901 To się nie dzieje xD
2
@Pilka_jest_okragla Co mogę powiedzieć no ma potencjał chłop no ma i gdyby nie Lukaku to nastukałby tych goli więcej, myślę że może się nam przydać
0
@`Sin Nie ma to aż tak dużo wspólnego z wychowaniem przez rodziców jak Ci się wydaje.. Nie zapominaj że dzieciaki spędzają mnóstwo czasu w szkole i ze znajomymi. Mimo wiecznych przestróg ze strony rodziców, sam jako gówniarz (13)dałem się namówić kolegom na spróbowanie alkoholu czy fajek. Ciekawość i chęć pokazania się przed znajomymi często jest ważniejsza dla małolata niż to co nam tłuką do głowy rodzice, w końcu jesteśmy już prawie "dorośli" I wydaje nam się że wszystko wiemy lepiej. Hah jakie to głupie jak sobie o tym pomyślę z perspektywy czasu, ale przynajmniej nie skończyłem źle, a wspominam okres gimbazy całkiem pozytywnie :)
0
@BarcaInfo Wychodzi na to że maszyna się nam rozkręca ^^
4
@`Sin Nowy w 21 wieku? :P
3
@Transu96 Za bycie najlepszym rocznikiem na świecie i częste nawiązki do mojej ulubionej, sentymentalnej gry ^^
6
@sewciu50 Myślę że Pique będzie mógł odsypiać ;) Wszyscy dzisiaj zagrali na poziomie, MVP bez dwóch zdań Messi nawet nie licząc asyst i gola
1
@Colon Pewnie z tego że nam opchneli szklankę za niezły hajs
3
Przestańcie płakać nad tą końcówką, proste że nikomu się już nie chciało grać mając awans w kieszeni, zmęczenie fizyczne też robi swoje.. Zagraliśmy dobry mecz i zamiast się cieszyć, to niektórzy będą się jeszcze użalać. Przed meczem każdy wziąłby w ciemno taki wynik i grę
1
Nie chciał być gorszy :D
4
To jest ta nienawiść Messiego do Griezmanna
0
Piękne MMA Suarez szacun
0
Szkoła Suareza hehe
1
@bolinho89 Jak szerzej spojrzysz to zobaczysz ile daje ;)
0
@Wilczeq W kratkę, ale było dużo dobrych, szybkich akcji, no i te 2 brameczki zasłużone
2
@TR3YWAY Na tym to chyba polega żeby wykorzystać błędy rywala.. Nie marudźcie nie gramy źle
1
@ArterkHD jeśli szamani wyleczyli Umtitiemu kolano to jestem za
5
Kurwa współczuję chłopakowi :/
1
@nadachu Myślę że tak, napewno będzie chciał zagrać jeszcze jeden Mundial i resztę emeryturka, albo granie dla zajawki w Argentynie
0
@Commando Polakiem też nie jesteś w takim razie tfu!! Cholera nie trafiłem..
0
@IronSanHybrid Wreszcie dorosła to może pociumciać