4

@ranger3120 Piłeś i nie podzieliłeś się? No nieładnie :/

0

Kumpel polecił mi "Shingeki no kyojin" pol. "Atak tytanów". Muszę przyznać, że mimo początkowego sceptycyzmu to po pierwszym odcinku zapowiada się ciekawie. Polecam zerknąć każdemu, zwłaszcza tym, którzy niechętnie podchodzą do Anime.

2

@ACRAB95 W przypadku tej legendarnej trójki którą wymieniłeś śmiało można powiedzieć że zakończyli u nas karierę.. Z tym że udali się poza Europę dorobić sobie do emerytury ;) Bardzo mocno wierzę, że ten chłopak pogra u nas conajmniej 15 lat i zdobędzie wiele tytułów..

0

@AmigoBlancos Ale ten haganol to ciężko zdobyć, mało który lekarz da receptę

3

@sebasek99 xDDD

0

@Gosciuu Nie, zabiłem go. Okradł mnie na 2 kupony

0

@Timishiru1337 W słynnej turystycznej mieścinie u podnóża naszych pięknych gór

0

@Fenelon Może Firpo spróbuje na PO :P

9

@Rewolucja123 Xavi przez tyle lat był wspaniałym pomocnikiem i strategiem na boisku, że mógłby sobie poradzić, nawet nie mając tak dużego doświadczenia w samej trenerce. Mimo wszystko wolałbym żeby jego byli kumple z drużyny nie grali "po znajomości", dlatego poczekajmy może jeszcze te pare lat ^^

0

@konrad1661 Gwarantuję Ci że same zimne, regularne prysznice wystarczą. Oprócz tego piję dużo soków, kompotów, herbat z syropem malinowym i nie pamiętam kiedy ostatnio byłem chory, a zima u mnie trwa pół roku :)

0

@Misugi14 Dzięki mordo ale muszę oddać, stwierdziłem że sam zarobie, nie będę żebrać

4

@damianex10 @mikael Już mnie nie opuścisz..

1

@Misugi14 Zbieram na chleb, dorzuć się ktoś

0

@kerouac W gimbazie najważniejsze było żeby Real dostał po tyłku, toć to był najgorszy wróg stawiany na równi z Adolfem, teraz podchodzi się z szacunkiem do rywala i z pokorą

0

Ogląda ktoś Atletico? Dadzą radę chociaż zremisować? Bo inaczej będę głodował :/

0

@Barwindg był jeszcze taki film o gościach, chyba braciach którzy torturują rodzinę na wakacjach czekaj przypomnę sobie tylko.. A no tak "Funny Games"

0

Swoją drogą Pique dziś całkiem dobrze spisał się w roli Xaviego

4

@Drzakubs A już myślałem że obszcza sobie twarz..

0

Ciekawe czy kiedykolwiek zagramy w Lidze Europy, graliśmy wogóle kiedyś w niższej klasie rozgrywek Europejskich?

3

@edu Zdradzę Ci tajemnicę, dopóki nie spadniemy do Ligi Europy, tak Valverde zostanie do końca sezonu

0

@AlvaroHanso Cierpliwość jest zawsze, tak samo jak niedosyt. Nie ma się co oszukiwać, daleko nam od poziomu jaki chcemy żeby nasza drużyna reprezentowała. Pozostaje nam się cieszyć z faktu, że mogło być gorzej.

1

@Janiama No właśnie o tym mowa, facet choćby miał głową po ziemi szorować to będzie to robił, może nie nadaje się za bardzo pod Twoją czy moją wizję gry, ale swoje zadania na boisku spełnia.

0

@Janiama Co do Vidala się nie zgodzę, facet zasuwa za trzech, przydaje się w pressingu, mimo to i tak wolałbym linie pomocy w stylu
Puig - Frenkie - Arthur

11

Fajnie jest być kibicem Ajaxu od tamtego sezonu

2

@MACIEK 22 Urzekło mnie, łap plusa

62

Ajax w 9 i tak tworzy lepsze okazje niż my

0

Hah czyli remis, dawać Ajax!!!!

0

@BarcaInfo "Jeszcze jakieś pytania bo lecę La Ramble czytać"

0

@koziar Bo Ernesto tak naprawdę jest raperem

0

A tak wierzyłem w Dembele.. Po dzisiejszej połowie przestałem. Ten facet nie ma psychiki na grę w takim klubie, a szkoda bo potencjał techniczny ma świetny..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?