Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZielonySzparag A czego się spodziewałeś, że nagle mu lizać tyłek będą? :D
0
@viscajasiek Kiedyś 5 ładował w 9.. Starzeje się chłop
1
@NGTRX Miłość od pierwszego zagrania
0
@mate92 Wiem o co Ci chodzi i zgadzam się z tym ;)
7
@mate92 A ja myślę że jak ktoś twierdzi że Rakitic bardziej ciągnie grę do przodu niż Frenkie, który jako jedyny w tym sezonie po Messim i Arthurze wchodzi w dryblingi, nie boi się wychodzić z pressingu balansem ciała i przyspiesza tempo gry, to jednak coś jest nie tak :D
4
@xavi890 xDD Odstaw te leki kolego :P
0
@Zigermar Możesz częściej na mecze chodzić, taki Talizman się przyda :P
0
@MesQueUnClub96 Kolega pyta o link
2
@Danny Gaucho Zaś kolekcjonujesz świeżaki?
1
@Kamiloza91 Ariana Grande, Selena Gomez, Taylor Swift, Demi Lovato, Camila Cabello, a z naszych Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder i Marika. Tak wiem zalatuje komercją :P
2
@Real_w_HDChetnie zamienimy się braćmi
5
@matirix20 Ryzyko.. Nie raz takie wyjście przyniosło korzyści, jak chociażby niedawno przeciwko Messiemu
3
@AlvaroHanso Czyli standardowo w szatni robili konkurs na największego sisioka, dlatego byli ze sobą tak zżyci na boisku
0
@Transu96 Wolę bizony
0
Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo.
1
@TheNekro94 Wiem to było pół żartem :P
4
@Kapitan hawk Jak Lewy odejdzie.
2
@kewin Tak samo
0
@fcbfan1993 Po prostu zlamiłeś kolego przyznaj się. Gdybyś jednak miał te umiejętności i pokorę to witałbyś się z 4 ligą, a tak to dupa..
6
@Jakchcesz No powiem Ci że byłbym nieźle ustawiony i jeszcze cimcirimcim z Shakirą to już wogóle
0
@Transu96 No niech będzie, ale i tak mamy lepiej
27
@Transu96 A mówiłem w nowym obozie nie ma takich problemów, tam kopalnie masz prawie na miejscu
6
@Chwytliwy Nie trzeba.. Lekarz z przychodni jest od dawania zwolnień i pisania recept, prawdziwe leczenie nie ma nic wspólnego z kupowaniem nie wiadomo jak dużej ilości leków.
4
@bixmix *Komentarz przerywający zabawę, na który odpowie ktoś kto zgarnie multum zielonych*
0
@ArterkHD Jaki smak?
0
@gorgota Tylko zapomniałeś że jeść trzeba?
5
@4drian0 Ja jestem z tych którzy na bieżąco usuwają, a przydatne strony daję do ulubionych zakładek
2
@Janiama Jestem genialną szczodrą złotówą, wspaniałym kierowcą i przewodnikiem jednocześnie, przyszłość polskiej branży taksówkarskiej :P
0
@PatrykBarcelona Powiedz to kryminalnemu jak Ci odznakę pokaże :P
0
@4drian0 Ale to dzięki hejterom tam jesteś, ja bym im podziękował