0

@ZielonySzparag A czego się spodziewałeś, że nagle mu lizać tyłek będą? :D

0

@viscajasiek Kiedyś 5 ładował w 9.. Starzeje się chłop

1

@NGTRX Miłość od pierwszego zagrania

0

@mate92 Wiem o co Ci chodzi i zgadzam się z tym ;)

7

@mate92 A ja myślę że jak ktoś twierdzi że Rakitic bardziej ciągnie grę do przodu niż Frenkie, który jako jedyny w tym sezonie po Messim i Arthurze wchodzi w dryblingi, nie boi się wychodzić z pressingu balansem ciała i przyspiesza tempo gry, to jednak coś jest nie tak :D

4

@xavi890 xDD Odstaw te leki kolego :P

0

@Zigermar Możesz częściej na mecze chodzić, taki Talizman się przyda :P

0

@MesQueUnClub96 Kolega pyta o link

2

@Danny Gaucho Zaś kolekcjonujesz świeżaki?

1

@Kamiloza91 Ariana Grande, Selena Gomez, Taylor Swift, Demi Lovato, Camila Cabello, a z naszych Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder i Marika. Tak wiem zalatuje komercją :P

2

@Real_w_HDChetnie zamienimy się braćmi

5

@matirix20 Ryzyko.. Nie raz takie wyjście przyniosło korzyści, jak chociażby niedawno przeciwko Messiemu

3

@AlvaroHanso Czyli standardowo w szatni robili konkurs na największego sisioka, dlatego byli ze sobą tak zżyci na boisku

0

@Transu96 Wolę bizony

0

Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo.

1

@TheNekro94 Wiem to było pół żartem :P

4

@Kapitan hawk Jak Lewy odejdzie.

2

@kewin Tak samo

0

@fcbfan1993 Po prostu zlamiłeś kolego przyznaj się. Gdybyś jednak miał te umiejętności i pokorę to witałbyś się z 4 ligą, a tak to dupa..

6

@Jakchcesz No powiem Ci że byłbym nieźle ustawiony i jeszcze cimcirimcim z Shakirą to już wogóle

0

@Transu96 No niech będzie, ale i tak mamy lepiej

27

@Transu96 A mówiłem w nowym obozie nie ma takich problemów, tam kopalnie masz prawie na miejscu

6

@Chwytliwy Nie trzeba.. Lekarz z przychodni jest od dawania zwolnień i pisania recept, prawdziwe leczenie nie ma nic wspólnego z kupowaniem nie wiadomo jak dużej ilości leków.

4

@bixmix *Komentarz przerywający zabawę, na który odpowie ktoś kto zgarnie multum zielonych*

0

@ArterkHD Jaki smak?

0

@gorgota Tylko zapomniałeś że jeść trzeba?

5

@4drian0 Ja jestem z tych którzy na bieżąco usuwają, a przydatne strony daję do ulubionych zakładek

2

@Janiama Jestem genialną szczodrą złotówą, wspaniałym kierowcą i przewodnikiem jednocześnie, przyszłość polskiej branży taksówkarskiej :P

0

@PatrykBarcelona Powiedz to kryminalnemu jak Ci odznakę pokaże :P

0

@4drian0 Ale to dzięki hejterom tam jesteś, ja bym im podziękował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?