Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co powiecie o serialu Limitless
0
@Katalonbar Stawiam za stówę, za 20 lat moje dzieci będą miały co jeść
0
@MesQueUnClub_87 Zapewne tak
0
@jakub9611 Ciężki dylemat bo z jednej strony zawodnik prima sort na lewe skrzydełko, raz się u nas sprawdził, ale problemem natomiast jest cena i jego skłonność do kontuzji. Jeśli do końca sezonu nie złapie kontuzji to za 150-170 można zaryzykować, pod warunkiem że dostaniemy dobry hajs za Coutinho
1
@IronSanHybrid Fakt, można na przykład herby na browara wymienić, nie mówiąc już co można dostać na czarnym rynku
0
Będzie wojna hehe
0
Podobno ta piłka spotkała piłkę Ramosa
0
@Peniu Oby oby
0
@ProMILs Śmiali się z wuja, tymczasem ten się śmieje kto się śmieje ostatni
0
@Peniu No nie powiesz chyba że młodzi oni nie są :D Spokojna głowa to jedno, ale mimo że mamy zapewniony awans widać wielkie zaangażowanie, każdy dzisiaj pokazuje że zależy mu na jak najczęstszej grze w kadrze
1
@Peniu Młodzi chcą się pokazać z jak najlepszej strony, piękna gra bierze się przede wszystkim z motywacji ^^
2
@Pitera27 Lol to były moje majtki zboku
0
@marcin000019 Nie jest zła, ale z Verde dużo lepsze jest Mas IQ albo mięta, bardzo polecam :)
0
@MarioVeB! Prawda, u siebie pokazali ze potrafią grać
0
@Keriox Taa, a wczoraj czytałem dosłownie to samo tyle że o Billu Gatesie, ach Ci miliarderzy dbają o swoje sekretarki
0
@Danny Gaucho Mogłeś do top5 chociaż wydłużyć, teraz muszę wujka Google ze snu budzić
0
Pucz to będzie(już jest)kozak o ile w końcu dostanie się na stałe do 1 składu
0
@damianex10 Hah prawda, jakby się uprzeć to Tuchel też jest podobny do Jessiego tylko 20 lat starszego
2
@gorgota Hah też mi się Lewy z pizzermanem skojarzył, to przez te reklamy chyba w TV :D
2
@gorgota Gruby melanż nie powiem
7
@blue_shark Trza się umieć kryć i mieć plecy u ziomków z Rambli żeby nie podsypali
0
No to pograne :/
1
@bartoszekkk Nie no nie zagrał źle, ale do Alby w formie to mu daleko jeszcze. W obronie dużo lepiej niż w ataku zdecydowanie.
0
@bartoszekkk Na podobnym poziomie co kontuzjowany Alba
1
@Commando Bo przeciwnik spuchł, jakby mieli siły na pressing to wyglądało by to tak samo jak w pierwszej.. Musimy się nauczyć wychodzić z pod pressingu
0
@GeraltzKatalonii Byle nie dla białych
0
@jakub9611 Ja już go dawno na Abrahama wymieniłem
0
@PrinceDamon No to trochę mam do nadrobienia ^^
0
@Encore Gdzie w telewizji można NBA oglądać?
1
@PrinceDamon No to tymbardziej oglądam dalej :D Z Anime oglądałem tylko Death Note i Naruto, obie produkcję przypadły mi do gustu. Poleciłbyś coś jeszcze z tego gatunku?