Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Ta druga to taka "setka" Szkoda ze to zmaścił
0
No i Wyjaśnione
0
@FanatykValverde Sio trollu bo Socjopatą poszczuję
1
@AmigoBlancos Szykuj avatar :P
0
@Katalonbar #DiselTeam
0
@luki1889 O tym cały czas mówię, Teoria a nie fakt, czy to Biblia czy Darwin, nie zaprzeczam ani jednemu ani drugiemu, bo wciąż mamy za mało dowodów żeby móc to przyjąć jako fakt.. Śmieszy mnie tylko to, że ludzie radykalnie próbują wmówić, że to co jest napisane w Bibli jest święte i niepodważalne, nie biorąc pod uwagę innych możliwości.. I dlaczego mówisz że to ja mam iść ślepo za tym co ludzie wymyślą skoro sam to robisz, miliony osób wierzy że Biblia to jedyna rozsądna droga :D Biblie z całą pewnością nie napisał nikt głupi, było to moim zdaniem grono uczonych i duchowo rozwiniętych osób, ale wciąż nie zmienia to faktu że mogli się pomylić.. Nie zmuszam Cię do zmiany wiary czy myślenia, ale zastanów się czy zamiast ślepo wierzyć w jakąś książkę napisaną sprzed laty, nie lepiej trochę szerzej patrzeć na świat i brać pod uwagę więcej możliwości ;)
1
@wawrzyn1 Tak, zdecydowanie bardziej wpada w ucho niż nasz
2
@Hiacynk Czyli że remis
0
@AllBundy Realne, ale jak dla mnie 4:0 lub 5:1 pewniejsze, ale to tylko moje zdanie :)
0
@luki1889 Właśnie tym się różnimy.. Ja nie twierdzę że Biblia kłamie, ani mówi prawdę, ty zaś upierasz się że to co w niej pisze jest święte i niepodważalne.. Polecam bardziej obiektywnie patrzeć na świat, religie są narzędziem ludzi, którzy od zawsze mieli potrzebę wymyślania sobie różnych Bóstw, dlaczego tak ślepo chcesz wierzyć że to jakiś Adam akurat był pierwszym człowiekiem na ziemi, skoro nauka pozwala nam lepiej zrozumieć jak powstaje świat i istoty żywe, słyszałeś zapewne o ewolucji.. Te biblijne teorie o stworzeniu świata niczym się nie różnią od mitologii Greckiej, równie dobrze mógłbyś wyznawać Zeusa, a prawdopodobieństwo słuszności twojej wiary by się nie zmieniło. Zobacz ile jest religi na świecie, prawie każda upiera się przy tym że jest jedyna,prawdziwa. Biblia to tylko książka napisana przez mądrych ludzi.. My, zwykli śmiertelnicy zanim się dowiemy kto lub co dokładnie nas stworzyło, minie wiele wiele wiele lat, o ile kiedykolwiek to nastąpi..
0
@luki1889 Czyli Biblia to niepodważalny dowód tak hmm.. Nie mamy o czym rozmawiać w takim razie ;)
1
@PatrykBarcelona El Clasico będziesz miał na Eleven
3
@Kapitan hawk Rzucić papierochy raz na zawsze, drogie to i niszczy zdrowie okropnie
0
@luki1889 Nie ma obecnie na to żadnych bezpodważalnych dowodów, tak samo jak i na moją tezę, możemy jedynie wymieniać się przypuszczeniami :)
1
@Kapitan hawk Też na ich miejscu siedział bym tutaj, tu jest cieplej, w kawiarni nie grzeją
9
@Yanek Jakim cudem Leo ma tak mało tych nagród miesiąca, ktoś tu chyba nie lubi Leosia
0
@Avada Kedavra Jestem na tak, w skrajnych przypadkach oczywiście, gdzie resocjalizacja była by praktycznie niemożliwa, a delikwent byłby istnym zagrożeniem.
0
@luki1889 Dobrze panie wszechwiedzący, zatem niech tak będzie ;)
2
@itmustbejoke It must be joke
1
@MESSIah16 Twoje 10 z moimi 100 z chińskiego bota może się chować
1
@Transu96 Jak będziesz wracał to weź mi ryżóweczke i trochę bagiennego po drodzę
4
Docenicie pana "kopiuj-wklej" Jak to wszystko rzuci i pojedzie w Bieszczady
5
@VanBest To porób codziennie takie kopiuj wklej jak on skoro to takie proste ;)
3
@Chaoss Lol przecież on też kopiuje i wkleja.
1
@Solimalhio Może lepiej nie, bo ludzie by w depreche zaczęli popadać jakby ich posty dostawały po 100 czerwonych
3
@Kapitan hawk Rozumiem lekkie narkotyki, ale żeby odrazu ananas?
1
@Grzesior667 Najlepsze na koniec rzecz jasna :)
12
@Grzesior667 Tak, robimy razem ciasteczka na święta, ale to żadna tajemnica
9
@Homeopata8989 Już nie róbmy z Ibry bandyty, Materacowi się należało
1
@luki9v Mam to samo, zacięło mi się na 6 odcinku :/