Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Angażował się w Tobie? Koleżanka parcie na Hiszpanów ma widzę :)
1
@michaleu No to po sezonie tacierzyński ^^
1
@itmustbejoke Nie. Jedno trofeum to jak przegrana, nawet jeśli jest to Liga Mistrzów. Taki już mam fetysz :)
1
@Kuubuz Nie wiem, po prostu to śmiesznie wyglądało, tak jakby nie chciał się przyznać do drugiego miejsca. Nie szukam spisku, po prostu skojarzyłem sytuację z jego częstym brakiem pokory i tak się uśmiechnąłem pod nosem ;) @Serek Ale nie mówimy o Messim :D
0
@adi7adi8 Nie wiem nie znam się ale każdy dostał medal i chodzi z nim na szyi, a ten go odrazu ściągnął, nic nie sugeruję tylko śmiesznie to wyglądało :D
0
Cristiano dostał medal i odrazu go ściągnął xD
1
@kenneth99 Co się będzie golem na 1 0 podniecał jak życie go nauczyło że wszystkiego się można spodziewać :D
1
@Janiama Jak byłem jeszcze gówniakiem to mieszkał przez tydzień u Nas w pensjonacie.. Wczoraj z ojcem oglądaliśmy walkę i wspominał jak Piotrek go w bilarda ogrywał przy piwku. Tak jak mówisz podobno bardzo sympatyczny facet :D
0
@nawy12 Fajny pomysł, ale lepiej by wyglądała z bombkami FCB jak dla mnie :) Ale to Tobie ma się podobać, Wesołych wzajemnie ;)
0
@LuisSalvano Zwyzywał Cię, ale potem przemyślał że może trafić na Twoją uczelnię kiedyś
2
Teraz się jarają Willianem, ale jak zarząd chciał to nie bo za stary i drewno :P
0
@Mathew86 Ciągnie żeby nie zgasło bo zaraz będzie odpalał następnego
1
@jedrek7000 Ogólnie to tak, rywal miał swoje 15 minut ale nie więcej
0
@LuisSalvano Jak dla mnie mógłby grać do końca kariery u nas jako zmiennik, z tym że niestety facet nie godzi się na tą rolę :/
2
Vidal posiedź chociaż do końca sezonu, chciałbym zobaczyć jak w Ramosa wjeżdżasz na pożegnanie
1
@kulek22 Było, następny proszę
0
@Pablopicasso27 Opinie podzielone jak nasza kochana Polska, mi się podoba a kumpel narzeka na przeskoki w czasie (rzeczywiście z początku można się pogubić, ale potem człowiek zaczyna kumać że to potrzebne żeby opisać historię 3 różnych bohaterów) i brak zgodności z książką ( No jakby nie na tym polegała adaptacja xD). Odpalaj nie zastanawiaj się ;)
3
@voytoos1989 A kto powiedział że są prawdziwe ziomeczku :)
0
@Witekk10 Oj taak
0
@voytoos1989 Yen ładna, nawet w pierwotnej wersji jak jest powykrzywiana cała to te oczy są mega
7
@arekfanBarcy Jak już to the Light
0
@Akobz Netfliks
0
@Kuczek Nie napisałem że tego chcę, tylko jest to bardzo prawdopodobne :)
2
@Kuczek ciężko go oceniać w obliczu kontuzji, zaczynał się rozkręcać i wiem że pozamyka mordki jeszcze wszystkim :)
0
@Kamiloza91 A ja chciałem na Real
0
@Kuczek Skoki czasem obejrzę, ale nie jest to jakieś emocjonujące dla mnie, siatkówka za to jak najbardziej.
1
@Mario96w Dobra pany kupiłem mu ładowarkę indukcyjną i jakies słodycze, można zamykać :D
2
@IronSanHybrid To już lepiej dmuchaną lale, zmotywuje go żeby se dziewke w końcu znalazł :P
0
@4drian0 Nie głupie :D No niestety budżet w tym roku trochę ograniczony ^^
2
@IronSanHybrid Ostatnio mu kupiłem xD Dodam ze brat lubi hazard to może sztuczne pieniądze mu kupię, nie przepierdzieli majątku rodziny przynajmniej hehe