1

@July_6_BcN Angażował się w Tobie? Koleżanka parcie na Hiszpanów ma widzę :)

1

@michaleu No to po sezonie tacierzyński ^^

1

@itmustbejoke Nie. Jedno trofeum to jak przegrana, nawet jeśli jest to Liga Mistrzów. Taki już mam fetysz :)

1

@Kuubuz Nie wiem, po prostu to śmiesznie wyglądało, tak jakby nie chciał się przyznać do drugiego miejsca. Nie szukam spisku, po prostu skojarzyłem sytuację z jego częstym brakiem pokory i tak się uśmiechnąłem pod nosem ;) @Serek Ale nie mówimy o Messim :D

0

@adi7adi8 Nie wiem nie znam się ale każdy dostał medal i chodzi z nim na szyi, a ten go odrazu ściągnął, nic nie sugeruję tylko śmiesznie to wyglądało :D

0

Cristiano dostał medal i odrazu go ściągnął xD

1

@kenneth99 Co się będzie golem na 1 0 podniecał jak życie go nauczyło że wszystkiego się można spodziewać :D

1

@Janiama Jak byłem jeszcze gówniakiem to mieszkał przez tydzień u Nas w pensjonacie.. Wczoraj z ojcem oglądaliśmy walkę i wspominał jak Piotrek go w bilarda ogrywał przy piwku. Tak jak mówisz podobno bardzo sympatyczny facet :D

0

@nawy12 Fajny pomysł, ale lepiej by wyglądała z bombkami FCB jak dla mnie :) Ale to Tobie ma się podobać, Wesołych wzajemnie ;)

0

@LuisSalvano Zwyzywał Cię, ale potem przemyślał że może trafić na Twoją uczelnię kiedyś

2

Teraz się jarają Willianem, ale jak zarząd chciał to nie bo za stary i drewno :P

0

@Mathew86 Ciągnie żeby nie zgasło bo zaraz będzie odpalał następnego

1

@jedrek7000 Ogólnie to tak, rywal miał swoje 15 minut ale nie więcej

0

@LuisSalvano Jak dla mnie mógłby grać do końca kariery u nas jako zmiennik, z tym że niestety facet nie godzi się na tą rolę :/

2

Vidal posiedź chociaż do końca sezonu, chciałbym zobaczyć jak w Ramosa wjeżdżasz na pożegnanie

1

@kulek22 Było, następny proszę

0

@Pablopicasso27 Opinie podzielone jak nasza kochana Polska, mi się podoba a kumpel narzeka na przeskoki w czasie (rzeczywiście z początku można się pogubić, ale potem człowiek zaczyna kumać że to potrzebne żeby opisać historię 3 różnych bohaterów) i brak zgodności z książką ( No jakby nie na tym polegała adaptacja xD). Odpalaj nie zastanawiaj się ;)

3

@voytoos1989 A kto powiedział że są prawdziwe ziomeczku :)

0

@Witekk10 Oj taak

0

@voytoos1989 Yen ładna, nawet w pierwotnej wersji jak jest powykrzywiana cała to te oczy są mega

7

@arekfanBarcy Jak już to the Light

0

@Akobz Netfliks

0

@Kuczek Nie napisałem że tego chcę, tylko jest to bardzo prawdopodobne :)

2

@Kuczek ciężko go oceniać w obliczu kontuzji, zaczynał się rozkręcać i wiem że pozamyka mordki jeszcze wszystkim :)

0

@Kamiloza91 A ja chciałem na Real

0

@Kuczek Skoki czasem obejrzę, ale nie jest to jakieś emocjonujące dla mnie, siatkówka za to jak najbardziej.

1

@Mario96w Dobra pany kupiłem mu ładowarkę indukcyjną i jakies słodycze, można zamykać :D

2

@IronSanHybrid To już lepiej dmuchaną lale, zmotywuje go żeby se dziewke w końcu znalazł :P

0

@4drian0 Nie głupie :D No niestety budżet w tym roku trochę ograniczony ^^

2

@IronSanHybrid Ostatnio mu kupiłem xD Dodam ze brat lubi hazard to może sztuczne pieniądze mu kupię, nie przepierdzieli majątku rodziny przynajmniej hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?