1

@Kremisco To też, ale mimo wszystko ten Drogba bardziej nie pasuje, w końcu Valdes bronił w erze Guardioli i miał moment gdzie był top 3 bramkarzy co go po części usprawiedliwia, ale Drogba wśród tylu wspaniałych napastników powinien się schować gdzieś :D

1

@FCBMati10 Myślę że to się przyda


0

@Hiacynk Dokładnie, zarząd podjął ryzyko i niestety teraz dostaje po uszach

15

@BarcaInfo Didier to chyba jego krewny, nie widzę innej opcji

2

@kkbarca Ale dzięki trzeciemu wygraliśmy z Ibizą więc zwolnij kolego..

1

@Prezes_sycylijczyk Taki dodatkowy smaczek tego tekstu jest taki że na zupe się dmucha jak jest gorąca, a te są jeszcze zimne

1

Co to za frazesy, jakieś Bruno Fernandesy..

2

@Bobo25 Facet jest młody, przed nim dopiero cała kariera, napewno chce z siebie dać jak najwięcej, ale tak jak wspomniałem, łatwiej powiedzieć niż zrobić

0

@tbas Myślisz że oni z przyjemnością idą na te konferencje i nie nudzi ich udzielanie wywiadów? I fajnie im się w kółko gada to samo mimo braku efektów? Ktoś musi się wypowiadać bo tego się wymaga w świecie sportu

2

@Bobo25 Aha czyli mają nic nie mówić dopóki ich gra się nie poprawi ciekawe.. Myślisz że ich nie męczą ciągłe konferencje i wywiady? I powtarzanie w kółko tego samego? Piłkarze i trenerzy muszą się wypowiadać bo tego się wymaga i tyle, tak działa świat sportowy..

1

@tbas Ty się lepiej za sprzątanie weź

2

@Bobo25 Nie od dziś wiadomo że łatwiej się mówi niż robi.. Przynajmniej mówi jak jest, lepsze to niż mydlenie oczu i uważanie ze gra dobrze

0

@DonAndresFCB A może to ty czytasz głupoty, a w rzeczywistości zarażonych jest znacznie więcej tylko nie chcą o tym głośno mówić :P

2

@Kapitan hawk Typowa JeZima

0

@Kimar Gorzej jak jeździ na wózku

0

@mkord Liczba miejsc na trenerów w topowych klubach jest mocno ograniczona :) Może nie ma bogatego CV, ale przy odrobinie szczęścia nie będzie gorszy niż poprzednicy.. Enrique też przychodził jako wuefista, a udało mu się trafić na magiczne trio z przodu.. Pamiętaj że wciąż mamy Messiego, który przy odpowiednich zawodnikach może nas poprowadzić jeszcze do nie jednego trofeum

0

@mkord Pozory lubią mylić, każdy trener z topki kiedyś miał ten pierwszy raz z wielkim klubem. Według mnie bardziej surowo będzie można go ocenić przynajmniej na koniec rundy jesiennej, nie odrazu Rzym zbudowano :)

0

@Trexas Z tym że nie wiemy jeszcze czy kogoś kupią czy wypożyczą, narazie musimy się wstrzymać z osądem

0

@mkord Widzę że mamy proroka ^^

0

@Trexas Tu się zgodzę, ale ciężko zrozumieć niektóre decyzje zarządu.. Na lewe skrzydło mamy obecnie Dembele ( o ile jest zdrowy) i Fatiego, który mimo słabszej dyspozycji ostatnio mógłby spokojnie się ogrywać. Pod nieobecność Suareza na szpicy może grać Griezzmann który słynie z braku kontuzji i konieczności zmiennika (jeśli już miałby odpocząć to nie zaszkodzi od czasu do czasu wystawić kogoś z rezerw). Prawa strona po za kosmitą mogłabyć obsadzania przez Pereza, ale wiemy jak się to skończyło. Ekspertem nie jestem, ale nie sądzę żeby ogrywanie takiej trójki z przodu było gorsze niż to co teraz będzie w planach

2

@Trexas Zrozum facet że potrzebujemy kogoś na już, a w trakcie sezonu ciężko wyciągnąć jakąś gwiazdę

0

@JaroCoach Wszystko zależy od wypalonych transferów i od tego czy/jak szybko zawodnicy podłapią filozofię gry Setiena, może to trwać pare lat, jak i również możemy na nowo się odrodzić od następnego sezonu, miejmy nadzieję że zarząd będzie miał więcej szczęścia niż rozumu ^^

1

@palindrom1 Niby humorystyczne, ale wykonanie i przekaz lepszy niż połowa polskiej rap sceny :)

0

@Munio Sorka zapomniałem że jeszcze cisza nocna :/

1

@Kondziubarca Strażnicy Rambli nie mogą spać ^^

0

@Pablopicasso27 Nie ma większego znaczenia o której porze bierzesz, 5g dziennie do końca życia to obecnie najbardziej optymalna metoda.. Rób sobie tylko raz do roku badanie na poziom kreatyniny :)

0

@jakub9611 https://imgur.com/upload Wbijasz na te stronę, wrzucasz zdjęcie i podsyłasz linka :P

8

@jakub9611 To się pochwal samolubie

0

@Zip Taa, ale całe szczęście że byłem nie ufny i dałem BTS zamiast zwycięstwa Juve, stówa na plusie :P

0

@masq Najwyraźniej jest możliwe, innego powodu nie umiem znaleźć, chyba że jest upośledzony albo robi to specjalnie b^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?