Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jedrek7000 Czy Ty znasz pojęcie słowa hipokryzja? To że ktoś oceni zawodnika według tego co prezentuje, a później zmieni opinię bo zawodnik zaczął grać inaczej to nie hipokryzja xD
7
Ale jaja heh, jestem ministrem zdrowia i właśnie wkręciłem jakiegoś gościa że został dyrektorem psychiatryka, tymczasem jest to cyrk
7
@DaPi Ale media potrafią zmienić opinie co do czyjejś osoby :)
0
@Rewolucja123 To serial a nie porno ile mam powtarzać!!!
4
@Artsss Nie gejowskie porno tylko oglądam Sex Education, jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj.
0
@kombo13 Urząd w Krośnie?
5
@lukas10 Właśnie skoro się zgodziła to gwałtu nie ma, a 14 to prawie 15 więc wszystko blisko legalu, ksiądz rozgrzeszony będzie nauczał dalej wszczęmieżliwości od seksu aż do ślubu, na innej tym razem parafii
18
@AnnaMarianna Jeśli znajdzie się tu więcej panów będących szczęśliwymi w związku to powinno przywrócić bardziej wiarę w kobiety ;)
1
@masakrator05 Na początku była konsola ukryta między odkurzaczami czy jakoś tak, później były kanary, reszta to niepotrzebne szczegóły..
1
@Barcelismo Może nie można pisać o śmierci
0
@Hiacynk Wszystkie statystyki wskazywały dzisiaj na Lazio (nawet biorąc pod uwagę mocną defensywę Verony) i wygraną chociażby jedną bramką po stworzeniu większej ilości okazji, tymczasem mecz bardzo wyrównany, jednak ktoś kto ogląda mecze ma dużą przewagę w typowaniu :D
3
@Hiacynk No ładnie tą Verone wyczułeś szanuję, szkoda że reszta nie weszła :/
0
@HansLanda @KamQiX Nie mówię że jest wyjątkowy tylko że nieliczni mogą sobie pozwolić na grę na wysokim poziomie w topie będąc w takim wieku, większości również się po prostu już nie chce :)
0
@HansLanda A to że w takim Juventusie trzeba 2 razy więcej zapieprzać niż w pierwszym lepszym klubie z Chin :)
1
@HansLanda Ale nie w topowym klubie w Europie :)
0
@sonek Pozory mylą :P
1
@sonek Znicz.
2
@Artsss Chcę zacząć oddawać i właśnie mam zamiar się dowiedzieć jaką mam grupę ^^
0
@barcelonaLM Kobita, kumpel, mama, brat, druga kobita. No czasem jeszcze ojciec
4
@barpol11 Wychowywałem się na Grubsonie i to do niego mam największy sentyment, do grona ulubieńców należą również Kali( duży sentyment również do "Sentymentalnie"), Sokół, Słoń, Polska Wersja, Rahu i Buka. Wbrew powszechnej opini o polskim rapie jest dużo ciekawych i przyjemnych osobowości ^^
0
@Triv44 Cristiano dos Santos ma urodziny wtedy kiedy Neymar, który grał w Santosie.. I oboje są w czołówce napastników.. Podejrzane..
0
@ViscaBarca123 Nie oglądam meczów rezerw, ale na bieżąco śledzę wyniki, powiedz mi czy bez Hirokiego drużyna bardzo straci na jakości? W końcu 2 najlepszy strzelec więc zapewne tak :/
0
Jak się ma ebać, to wszystko naraz..
1
@PanZagadka I oto jest zagadka
0
@PanZagadka Sam robiłeś? Jak tak to szacun ^^
0
@bleble123 Wątpię żeby facetowi który ma wszystko chciałoby się na "starość" uczyć Francuskiego i zmieniać miejsce do którego się tak przywiązał. Myślę że nie musi już nikomu udowadniać że jest najlepszym w historii.. Pewnie nie raz miał w głowie PSG czy City, ale jak na moje zakończy karierę u nas :)
0
@marcin000019 Drużyna z koszulkami i bez koszulek, 2009 hala w gimbazie ^^
0
@fortunate_son Może nie najlepsza, ale sentyment mam do Tango 2012 :D
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@kingmati414 xDDDDDDDdDDDDDDDD tak.