1

@jedrek7000 Czy Ty znasz pojęcie słowa hipokryzja? To że ktoś oceni zawodnika według tego co prezentuje, a później zmieni opinię bo zawodnik zaczął grać inaczej to nie hipokryzja xD

7

Ale jaja heh, jestem ministrem zdrowia i właśnie wkręciłem jakiegoś gościa że został dyrektorem psychiatryka, tymczasem jest to cyrk

7

@DaPi Ale media potrafią zmienić opinie co do czyjejś osoby :)

0

@Rewolucja123 To serial a nie porno ile mam powtarzać!!!

4

@Artsss Nie gejowskie porno tylko oglądam Sex Education, jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj.

0

@kombo13 Urząd w Krośnie?

5

@lukas10 Właśnie skoro się zgodziła to gwałtu nie ma, a 14 to prawie 15 więc wszystko blisko legalu, ksiądz rozgrzeszony będzie nauczał dalej wszczęmieżliwości od seksu aż do ślubu, na innej tym razem parafii

18

@AnnaMarianna Jeśli znajdzie się tu więcej panów będących szczęśliwymi w związku to powinno przywrócić bardziej wiarę w kobiety ;)

1

@masakrator05 Na początku była konsola ukryta między odkurzaczami czy jakoś tak, później były kanary, reszta to niepotrzebne szczegóły..

1

@Barcelismo Może nie można pisać o śmierci

0

@Hiacynk Wszystkie statystyki wskazywały dzisiaj na Lazio (nawet biorąc pod uwagę mocną defensywę Verony) i wygraną chociażby jedną bramką po stworzeniu większej ilości okazji, tymczasem mecz bardzo wyrównany, jednak ktoś kto ogląda mecze ma dużą przewagę w typowaniu :D

3

@Hiacynk No ładnie tą Verone wyczułeś szanuję, szkoda że reszta nie weszła :/

0

@HansLanda @KamQiX Nie mówię że jest wyjątkowy tylko że nieliczni mogą sobie pozwolić na grę na wysokim poziomie w topie będąc w takim wieku, większości również się po prostu już nie chce :)

0

@HansLanda A to że w takim Juventusie trzeba 2 razy więcej zapieprzać niż w pierwszym lepszym klubie z Chin :)

1

@HansLanda Ale nie w topowym klubie w Europie :)

0

@sonek Pozory mylą :P

1

@sonek Znicz.

2

@Artsss Chcę zacząć oddawać i właśnie mam zamiar się dowiedzieć jaką mam grupę ^^

0

@barcelonaLM Kobita, kumpel, mama, brat, druga kobita. No czasem jeszcze ojciec

4

@barpol11 Wychowywałem się na Grubsonie i to do niego mam największy sentyment, do grona ulubieńców należą również Kali( duży sentyment również do "Sentymentalnie"), Sokół, Słoń, Polska Wersja, Rahu i Buka. Wbrew powszechnej opini o polskim rapie jest dużo ciekawych i przyjemnych osobowości ^^

0

@Triv44 Cristiano dos Santos ma urodziny wtedy kiedy Neymar, który grał w Santosie.. I oboje są w czołówce napastników.. Podejrzane..

0

@ViscaBarca123 Nie oglądam meczów rezerw, ale na bieżąco śledzę wyniki, powiedz mi czy bez Hirokiego drużyna bardzo straci na jakości? W końcu 2 najlepszy strzelec więc zapewne tak :/

0

Jak się ma ebać, to wszystko naraz..

1

@PanZagadka I oto jest zagadka

0

@PanZagadka Sam robiłeś? Jak tak to szacun ^^

0

@bleble123 Wątpię żeby facetowi który ma wszystko chciałoby się na "starość" uczyć Francuskiego i zmieniać miejsce do którego się tak przywiązał. Myślę że nie musi już nikomu udowadniać że jest najlepszym w historii.. Pewnie nie raz miał w głowie PSG czy City, ale jak na moje zakończy karierę u nas :)

0

@marcin000019 Drużyna z koszulkami i bez koszulek, 2009 hala w gimbazie ^^

0

@fortunate_son Może nie najlepsza, ale sentyment mam do Tango 2012 :D

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@kingmati414 xDDDDDDDdDDDDDDDD tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?