Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ShawnC Idź słuchać techno
3
@Hushovt Discovery i Nat Geo nałogowo :D Najlepsze programy imo to szkoła przetrwania z Bearem, plemienia szkoła przetrwania, narkotyki, koszmarna wyprawa, ucieczka z więzienia i w sieci eksperymentów. Znalazło by się jeszcze kilka spoko :)
1
@AmigoBlancos Zapomniałem wogole o tym zakładzie, już ustawiam :D Ktoś tu długo na wylocie był chyba :D
0
@Suzu To prawda ten facet ma wszystkiego po trochę, jak na moje to będzie naszym drugim Busim z najlepszych czasów
0
@mercurial2000 Osobiście chciałbym zobaczyć jakby się dogadywali na boisku :D
2
@kamilkrycha Zdecydowanie termy Chochołowskie, mówi Ci to rodowity Zakopiańczyk :P Bukowine też możesz śmiało odwiedzić, w Szaflarach nie byłem kawał czasu i nie nie wiem jak to wygląda po remoncie.
2
@DonAndrzejos Jak już chcesz poszpanować hiszpańskim to rób to chociaż poprawnie :P *Barça *Catalunya :P
1
@Chwytliwy Próbowałem pływać kiedyś po morzu czerwonym, nie polecam, ale nie jestem dobrym marynarzem :/
0
Dobra wyjaśnijmy to raz na zawsze #TeamMarynarze czy #TeamKorsarze.
12
@4drian0 Jak miałem 4 czy 5 lat to miałem opiekunkę Ewe. Jej facet nazywał się Adam, rodzice mi wkręcili że to Ci sami Adam i Ewa co żyli w raju, a ja byłem dumny że akurat mnie to spotkało xD
4
@Katalonbar Proste, mecze na Camp Nou są ciekawsze podczas rewanży jak trzeba odrabiać dużą stratę :P
1
@Kengo Zidane dąży do takiego czegoś
21
@mcsarna Yy przecież już tak gra od dobrego czasu? :)
0
@Kengo A i tak wczoraj mało dryblował, bardziej skupiał się na podaniach :D
0
@Szicek10 Po prostu chce odpocząć :)
2
@adekwatna Zarzekł że dopóki nie zagramy w finale LM to się tu nie pokaże
1
@NeroTFP O Rambli można to samo powiedzieć :D
3
@pax Akurat wpadło mi w oko kilka jego cennych odbiorów, nie będę rozbierać jego gry na czynniki pierwsze bo starałem się obserwować zespół jako całość a nie poszczególnych zawodników, po prostu moim zdaniem nie zagrał tragedii ;)
31
Na stronie białych płacz że sędzia gwizdał na naszą korzyść xD, śmieszne biorąc pod uwagę że powinniśmy mieć 2 karne, a przynajmniej jednego :D Niby mam gdzieś co tam dzieciaki piszą, ale jak można oglądając rzekomo cały mecz być tak subiektywnym i nie dostrzec żałosnego sędziowania w obie strony
12
@pax Zgodze się ze wszystkim oprócz Semedo który zagrał średnio, ale nie źle
4
@mat32 Akurat Busi dzisiaj dobrze grał nie licząc nawet tej zdobytej bramki i kilku strat, bardziej bym się właśnie do Griezmanna i Roberto przyczepił
1
@robsesh Fakt, nie zapomnę jak postanowił przetestować Muay Thai na Ramosie ^^
0
Nie tylko biali umią w główki ;)
0
Kurde może lepiej te derby trza było od początku oglądać :D Piękny kombek interu
5
Vidal ty terrorysto xD
5
co ten Frenkie dzisiaj odmessia to nie mam pytań
0
Prosili się tym wysokim pressingiem haha dobrze
0
@itmustbejoke Tell me it must be joke :O
4
@Kokokokok Taa lepiej zajechać młodego przecież :)
0
@krzychu1526 To jak między PiSem a Platformą :P