3

@ShawnC Idź słuchać techno

3

@Hushovt Discovery i Nat Geo nałogowo :D Najlepsze programy imo to szkoła przetrwania z Bearem, plemienia szkoła przetrwania, narkotyki, koszmarna wyprawa, ucieczka z więzienia i w sieci eksperymentów. Znalazło by się jeszcze kilka spoko :)

1

@AmigoBlancos Zapomniałem wogole o tym zakładzie, już ustawiam :D Ktoś tu długo na wylocie był chyba :D

0

@Suzu To prawda ten facet ma wszystkiego po trochę, jak na moje to będzie naszym drugim Busim z najlepszych czasów

0

@mercurial2000 Osobiście chciałbym zobaczyć jakby się dogadywali na boisku :D

2

@kamilkrycha Zdecydowanie termy Chochołowskie, mówi Ci to rodowity Zakopiańczyk :P Bukowine też możesz śmiało odwiedzić, w Szaflarach nie byłem kawał czasu i nie nie wiem jak to wygląda po remoncie.

2

@DonAndrzejos Jak już chcesz poszpanować hiszpańskim to rób to chociaż poprawnie :P *Barça *Catalunya :P

1

@Chwytliwy Próbowałem pływać kiedyś po morzu czerwonym, nie polecam, ale nie jestem dobrym marynarzem :/

0

Dobra wyjaśnijmy to raz na zawsze #TeamMarynarze czy #TeamKorsarze.

12

@4drian0 Jak miałem 4 czy 5 lat to miałem opiekunkę Ewe. Jej facet nazywał się Adam, rodzice mi wkręcili że to Ci sami Adam i Ewa co żyli w raju, a ja byłem dumny że akurat mnie to spotkało xD

4

@Katalonbar Proste, mecze na Camp Nou są ciekawsze podczas rewanży jak trzeba odrabiać dużą stratę :P

1

@Kengo Zidane dąży do takiego czegoś

21

@mcsarna Yy przecież już tak gra od dobrego czasu? :)

0

@Kengo A i tak wczoraj mało dryblował, bardziej skupiał się na podaniach :D

0

@Szicek10 Po prostu chce odpocząć :)

2

@adekwatna Zarzekł że dopóki nie zagramy w finale LM to się tu nie pokaże

1

@NeroTFP O Rambli można to samo powiedzieć :D

3

@pax Akurat wpadło mi w oko kilka jego cennych odbiorów, nie będę rozbierać jego gry na czynniki pierwsze bo starałem się obserwować zespół jako całość a nie poszczególnych zawodników, po prostu moim zdaniem nie zagrał tragedii ;)

31

Na stronie białych płacz że sędzia gwizdał na naszą korzyść xD, śmieszne biorąc pod uwagę że powinniśmy mieć 2 karne, a przynajmniej jednego :D Niby mam gdzieś co tam dzieciaki piszą, ale jak można oglądając rzekomo cały mecz być tak subiektywnym i nie dostrzec żałosnego sędziowania w obie strony

12

@pax Zgodze się ze wszystkim oprócz Semedo który zagrał średnio, ale nie źle

4

@mat32 Akurat Busi dzisiaj dobrze grał nie licząc nawet tej zdobytej bramki i kilku strat, bardziej bym się właśnie do Griezmanna i Roberto przyczepił

1

@robsesh Fakt, nie zapomnę jak postanowił przetestować Muay Thai na Ramosie ^^

0

Nie tylko biali umią w główki ;)

0

Kurde może lepiej te derby trza było od początku oglądać :D Piękny kombek interu

5

Vidal ty terrorysto xD

5

co ten Frenkie dzisiaj odmessia to nie mam pytań

0

Prosili się tym wysokim pressingiem haha dobrze

0

@itmustbejoke Tell me it must be joke :O

4

@Kokokokok Taa lepiej zajechać młodego przecież :)

0

@krzychu1526 To jak między PiSem a Platformą :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?