0

@Danger204 Życie kibica na krawędzi. Spokojnie, wygramy el Clasico to wracam na jasną stronę mocy, gorzej jak nie to będę musiał się związać z panem Ramosem do kwietnia

1

@AmigoBlancos Niedobrze, zaczynam się już przyzwyczajać do tego avka, mam nadzieję że nie zacznę kibicować białym :P

2

@Danger204 Nie zdziwiłbym się, nasz gryzoń to nawet ze szpitalnego łoża ma szansę na kartkę :P

0

@german_17 Niestety, trzeba będzie szukać okazji gdzie indziej

0

@Adamski69 Chamskie ale porobiło mnie xD

1

@german_17 Obstawiłoby się karteczkę przy kursie 3 znam to :P

0

@Hiacynk Serio nie mieliśmy nigdy dobrego napadziora na wyspach? :O Teraz to w szoku jestem

1

@JimMorrisonFCB Nawiązanie do wywiadów Piotrka ^^

0

@NaFazieHitman Niee own goal zbyt medialny, to ma być coś mniej znanego

0

@kamiVeB ewentualnie 1 1 :P

0

@fcbarcafan19 Całą dobę wszystkie portale o tym trąbią więc Rambla musi wiedzieć ^^

7

@Keson Mało tego w piwnicy odwiedza go Messi, który nie podaje mu talerza z kanapeczkami tylko szama na jego oczach

1

@bartekvisca Mogłeś się wysilić i nie zmieniać tylko jednego zdania, nie ma herbika :)

3

@DamianSliwinski To zależy od Lautaro :)

0

0

@DonAndrzejos Sęk w tym, że tu dużo do gadania ma sam Martinez, który wie, że Barca go chce i będzie w stanie opłacić jego klauzulę w lecie. Dlatego Inter chce się jakoś zabezpieczyć

1

@seba1324 Nie dziękuj :P


0

@Hushovt Już 3 nocka na Rambli z rzędu, ja się pytam kiedy wypłata, za mało zielonych na lewo wpada :/

2

@derekszmid79 Frenkie lepszy :P

0

Łapcie nutkę do wyczilowania


0

@JackH Pewnie tak :P

1

@DaPi Dokładnie, w Breaking Bad każda postać na swój sposób wkurzała, a jednocześnie się do niej przywiązywało, to jak z kobietą :P

1

@FafitFCB Nikt mi do głowy oprócz Arthura nie przychodzi :D Zdecydowanie więcej z 97 jest

Edit: Dobra jednak jest kilka ciekawych nazwisk: Sane, Werner, Ndombele, Dele Alli, Coman, Asensio, lo Celso
Pan Werner chyba wygrywa

1

@DaPi No ja właśnie też zacząłem Better Call Saul, w tej chwili oglądam :D Saul i Mike to jedne z tych postaci, których nie da się nie lubieć :D

2

@DaPi No to nie kiedyś tylko odpalaj, zaufaj mi, moim zdaniem nawet lepsze niż BB ^^

0

@JackH Ja to wiem, ale zarząd pewnie się skusi na te 100 melonów za Neymara odrazu o ile będzie taka możliwość :)

0

@DaPi Ciężko wypełnić pustkę po BB to fakt, oglądałeś Prison Break? @jeyx77x Przecież napisał że El Camino zrobione :P

0

@cules100pro Alves w PSG czy Juve wcale źle nie grał :D Wszystko zależy od tego czy Neymar wybierze balety czy sport, to jest akurat niewiadoma.. No i te kontuzje.. Dlatego nie płaciłbym za niego teraz takich kokosów, a 100 melonów za rok przebolejemy

0

@cules100pro Bez przesady 30 lat to nie emerytura, nawet jak dla Brazylijczyka.. Zobacz jak Messi śmiga w tym wieku, wiem że nasz Leo lepiej się prowadzi i nie ma takiej tendencji to kontuzji, ale śmiem przewidzieć że Neymar pogra jeszcze pare ładnych lat na swoim poziomie. Żaden pociąg nie odjeżdża ;)

0

Jeśli Neymar naprawdę chce do nas wrócić to prawdopodobnie będzie to lato następnego roku gdzie zostanie mu już tylko rok do końca kontraktu. W takiej sytuacji szejk nie będzie nam robić pod górkę, bo chciałby coś na nim zarobić i nie krzyknie pewnie więcej niż 100 melonów. Kluczem będzie tutaj sama wola Neymara..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?