Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Avada Kedavra Ostatnio spuszczał się nad Messim więc może niekoniecznie ^^ @umtiti Mi się tam podoba, może nie ma dużego doświadczenia, ale napewno lepsze to niż słuchanie Hajty
5
@masakrator05 ooh, what you want fool?!?
5
@KSSniper :O
1
@DaPi Obojętna jest mi ta drużyna, czy spadnie czy zostanie nie będzie to miało większego znaczenia, ale lubię oglądać jak dostają od nas oklep
0
@michal26 Ok, masz prawo im tego życzyć, dla mnie to są zawsze większe emocje niż byle mecz z Eibarem i dużo ciekawiej się to ogląda
0
@bixmix Chodzi o samą otoczkę derbów, zawsze to są większe emocje niż w takim meczu z Eibarem. Poza tym mordka również się cieszy jak dostają od nas oklep, nie wiem jak można im życzyć spadku, ale każdy ma prawo na swój sposób kibicować ;)
2
@bixmix Tak, nie będzie derbów i tej widowiskowości. Real to nasz największy rywal, ich kibice także nas nienawidzą, mecze z nimi również są gwarancją częstych, nieraz brutalnych fauli, a jednak każdy sobie życzy oglądać el Clasico przynajmniej 2 razy w roku ;) Dlatego ja kibicuję Espanyolowi w wyjściu ze strefy spadkowej
0
@DanielOOL Praktycznie w każdym nowszym telewizorze jest taka możliwość
0
@masakrator05 Ja, nie mam wyjścia bo mam ich awans na kuponie :P
0
@DonAndresFCB Nie rozumiem czemu tak bardzo chcecie żeby Espanyol spadł, derby to zawsze ciekawe widowisko :)
2
@levz0r Jaaasne, pamiętaj że w ciry na wyjeździe w LM dostawaliśmy na długo przed Valdkiem ;)
0
@SuperVegeta Rok temu skończyli w tydzień, nie obraziłbym się gdyby się to powtórzyło. Chociaż walka w lidze do ostatniej kolejki to jest coś :)
0
@Klaudix Koronawirus rozprzestrzenia się po Włoszech i pare meczy odwołali
0
@Sznejk Mieli pecha mieli, dużo sytuacji do 70 minuty ale brak wykończenia
0
@ZielonySzparag Kafejka zamknięta :P
0
@patrykzmc2000 przywitał się z publicznością niezłym kiksem, ale nie podłamał się i zaliczył praktycznie 2 asysty, jak na debiut i presję jaka na nim była to świetnie :)
1
@Chaoss Panie, nie siej pan propagandy :P
0
@Kamiloza91 Tu lejt
0
Jak poduszki tego nie wygrają to będę w szoku
0
@Alexis257 Dopiero odpaliłem i biali póki co dominują, ale może uda się gospodarzom wyrwać punkt
1
@IronSanHybrid A mogłem dać trzecią opcje dla obojniaków, teraz muszę się liczyć z banem :/
0
Z cyklu "wyjaśnijmy to raz na zawsze" :)
https://www.strawpoll.me/19427183
1
@NeroTFP Fajne te ciekawostki, oznaczaj mnie też :P
0
@Nano22 @Uukasz_93 Wiem wiem takie śmieszki :P
0
@Uukasz_93 To była kareta, a nie poker :P
0
@Trepol17Veb Po co jak mamy Martina
0
@cules100pro No to pierwsze dotknięcie piłki mu nie wyszło, ale szacun że się nie podłamał i pokazał klasę
9
Życiowe Credo, nie strzelaj Semedo
0
Hah uwielbiam Ostrego :D
0
@PawkoFCB Szybko poszło ;)