2

@Avada Kedavra Ostatnio spuszczał się nad Messim więc może niekoniecznie ^^ @umtiti Mi się tam podoba, może nie ma dużego doświadczenia, ale napewno lepsze to niż słuchanie Hajty

5

@masakrator05 ooh, what you want fool?!?

5

1

@DaPi Obojętna jest mi ta drużyna, czy spadnie czy zostanie nie będzie to miało większego znaczenia, ale lubię oglądać jak dostają od nas oklep

0

@michal26 Ok, masz prawo im tego życzyć, dla mnie to są zawsze większe emocje niż byle mecz z Eibarem i dużo ciekawiej się to ogląda

0

@bixmix Chodzi o samą otoczkę derbów, zawsze to są większe emocje niż w takim meczu z Eibarem. Poza tym mordka również się cieszy jak dostają od nas oklep, nie wiem jak można im życzyć spadku, ale każdy ma prawo na swój sposób kibicować ;)

2

@bixmix Tak, nie będzie derbów i tej widowiskowości. Real to nasz największy rywal, ich kibice także nas nienawidzą, mecze z nimi również są gwarancją częstych, nieraz brutalnych fauli, a jednak każdy sobie życzy oglądać el Clasico przynajmniej 2 razy w roku ;) Dlatego ja kibicuję Espanyolowi w wyjściu ze strefy spadkowej

0

@DanielOOL Praktycznie w każdym nowszym telewizorze jest taka możliwość

0

@masakrator05 Ja, nie mam wyjścia bo mam ich awans na kuponie :P

0

@DonAndresFCB Nie rozumiem czemu tak bardzo chcecie żeby Espanyol spadł, derby to zawsze ciekawe widowisko :)

2

@levz0r Jaaasne, pamiętaj że w ciry na wyjeździe w LM dostawaliśmy na długo przed Valdkiem ;)

0

@SuperVegeta Rok temu skończyli w tydzień, nie obraziłbym się gdyby się to powtórzyło. Chociaż walka w lidze do ostatniej kolejki to jest coś :)

0

@Klaudix Koronawirus rozprzestrzenia się po Włoszech i pare meczy odwołali

0

@Sznejk Mieli pecha mieli, dużo sytuacji do 70 minuty ale brak wykończenia

0

@ZielonySzparag Kafejka zamknięta :P

0

@patrykzmc2000 przywitał się z publicznością niezłym kiksem, ale nie podłamał się i zaliczył praktycznie 2 asysty, jak na debiut i presję jaka na nim była to świetnie :)

1

@Chaoss Panie, nie siej pan propagandy :P

0

@Kamiloza91 Tu lejt

0

Jak poduszki tego nie wygrają to będę w szoku

0

@Alexis257 Dopiero odpaliłem i biali póki co dominują, ale może uda się gospodarzom wyrwać punkt

1

@IronSanHybrid A mogłem dać trzecią opcje dla obojniaków, teraz muszę się liczyć z banem :/

0

Z cyklu "wyjaśnijmy to raz na zawsze" :)
https://www.strawpoll.me/19427183

1

@NeroTFP Fajne te ciekawostki, oznaczaj mnie też :P

0

@Nano22 @Uukasz_93 Wiem wiem takie śmieszki :P

0

@Uukasz_93 To była kareta, a nie poker :P

0

@Trepol17Veb Po co jak mamy Martina

0

@cules100pro No to pierwsze dotknięcie piłki mu nie wyszło, ale szacun że się nie podłamał i pokazał klasę

9

Życiowe Credo, nie strzelaj Semedo

0

Hah uwielbiam Ostrego :D

0

@PawkoFCB Szybko poszło ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?