2

@Kengo Setien jak się wkurzy to sam kiedyś wejdzie na boisko za jakiegoś Griezmanna i pokaże nam jak się strzela

0

@Salchent Akurat Neymar z powodzeniem wciąż może grać na skrzydle jak i na 10. Messi to samo, tye że jemu pasuje bardziej dycha. Po za tym nie widzę problemu grania samymi dziesiątkami z bocznymi obrońcami na skrzydłach, grunt żeby te dyszki umiały się zgrać :)

0

@beznicku1000 Ja się boję kim my będziemy za 3 lata jak kosmita odejdzie :/

1

@DaPi Fajnie bo jeszcze dużo odcinków przed nami :)

1

@DaPi Bingoo, wiedziałem że ktoś się zczai :P

14

Ilu prawników potrzeba by wymienić żarówkę?
-
-
-
Trzech, jeden wchodzi po drabinie, drugi nią trzęsie, a trzeci pozywa producenta drabiny.
Hahah tylko nie śmiejcie się za długo


0

@quarto Graczykowie i daleko od noszy też kozaki :)

1

@emeu Taa i znowu będę musiał podesłać kilka typów :D

0

@mateuszdabski Pan złota pamięć :D

4

@COU_11 Dlatego nie kupuję zwierzątek które żyją tak krótko, człowiek się przywiąże, a za rok czasu trzeba się żegnać :/

0

@FafitFCB idę po popcorn

0

@Avada Kedavra Za to kosą zetniesz trzcinę za jednym zamachem, a duże drzewo już nie.

0

@marekBarca Aż obejrzałem całe :D

0

@masakrator05 Miska, płatki, mleko
In that order

1

@Martwy Nie wiem czy to troll czy jakiś naiwny dzieciak, ale śmiechłem :D

3

@Colon "Pokaż mi swoje towary"

3

A teraz na rozweselenie, z cyklu "zasłyszane w kafejce" :) :
"Wiedziałem, że Lahoza dadzą. Czyli Ramos na 100% wyleci z karteczką. Barcelonka razem z federacją doskonale wiedzą co robią. Oni już się nawet nie kryją z tym, oni śmieją się nam w twarz i mówią "hej patrzcie, dymamy was co kolejke i co nam zrobicie?" Oby Iker wygral wybory na prezesa to wtedy wróci normalnosc i Real wróci na tron."

0

@DonAndresFCB Najpierw wypadałoby wyprać :P

5

@DonAndresFCB Co zamówiłeś? Zestaw młodego chemika?

1

@Prezes_sycylijczyk Jak sprzedający wprowadzi numer przesyłki InPost do systemu Allegro, to dostaniesz od nich maila z możliwością śledzenia przesyłki. Czasami sprzedający osobno wysyła Ci maila z taka możliwością, ale to zazwyczaj większe sklepy. Jeśli tego nie dostaniesz maila to czekaj na smsa od InPost ;)

0

Ciekawostka: Pan Mateu Lahoz sędziował El Clasico 4 razy w swojej karierze, bilans tych spotkań to 2 wygrane Realu, 1 remis i 1 wygrana Barcelony.

0

@lukaszbarca15 Myślę że nasze maszyny będą grać dopóki nie wejdą do top 2

2

@Kidd Nie sądzę żeby to były prześmiewcze komentarze :)

1

@FranzMaurer Zawsze możesz pobiegać po schodach :)

0

@beznicku1000 Mówiąc top six mam na myśli 6 najlepszych zespołów, nie koniecznie 6 miejsce :P @Kompletny Ciekawie by się oglądało Espanyol i nasze rezerwy w jednej lidze :D

1

No i wszyscy wracają na swoje miejsce, jeszcze tylko Valencia do top six i można powiedzieć że rok jak co roku ^^

5

@AdrianGajewski2005 Bez przekleństw proszę

0

@Peciak No cóż, ciężko nie przejechać się być może jedynym takim pociągiem w życiu ^^

0

@chavez No o tym właśnie mówię, ludzie stawiają po 6 zdarzeń w kuponie licząc że to są "pewniaki", a przeważnie ten jeden czy dwa zdarzenia nie wchodzą. Karuzela jeszcze bardziej się kręci gdy raz Ci się uda trafić takiego akumulatora, wtedy przeciętny gracz jest przekonany o swoich zdolnościach bukmacherskich i gra dalej licząc że się dorobi fortuny. Też swego czasu potrafiłem grać będąc na plusie w dłuższej perspektywie, ale to wymaga tak jak mówisz cierpliwości, zaufania do swojego systemu i przedewszystkim chłodnej głowy.

0

@DaPi I dlatego buk zawsze będzie na plusie, bo przeważnie te 1 mecze nie wchodzą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?