2

Wiedziałem bez będziecie płakać xD Zluzujcie tyłki gra się dopiero zaczęła, dajcie im wyczuć rywala..

8

@Julian89 Dla zawodników PSG

0

Oo dawno nie było 4 4 2 :D

0

@tadzik447 U mnie rządzi wołowinka, stek średnio wysmażony z masełkiem czosnkowym i sosem BBQ, mega ^^

0

Z cyklu "Pora wyjaśnić to raz na zawsze" :)
https://www.strawpoll.me/19426215

0

@AmigoBlancos Jeśli do 1 marca jest długo to okej :)

0

@AmigoBlancos Jeśli tak to przynajmniej będę miał kolegę do zakładów na okienko :P

0

@`Sin Czuję sie zazdrosny, to mój kolega do zakładów. @AmigoBlancos czy to prawda? :(

0

@AmigoBlancos Luuzik, pieluchy czy prześcieradła to taka uszczypliwa nazwa, chodzi o biały kolor :P

0

Kurła tak blisko było

0

Na jakim kanale ten Biathlon

1

@catluck I inne kluby w tym Liverpool również :)

0

@Cwaniak4 Ty chyba nie wiesz z czym się je uwolnienie krasnali ogrodowych, nie bez powodu te małe kurwie są spetryfikowane

1

@Jacu327 Hmm z ulubionych to tylko Barca, reszcie kibicuję sezonowo, czy to z sympatii do trenera/zawodnika, czy do fajnego projektu. Na ten moment kibicuję: City w Lm, Chelsea w lidze, Atalanta ogólnie, Bayern w LM, Borussia w lidze, PSG w LM i Lyon w lidze ^^

0

@TheNekro94 Niby dobre, ale ostatnio jak zamówiłem kawę to podali mi niebieski cukier, oczywiście zgłosiłem to, od tego czasu śledzi mnie jakiś stary dziadek, nie wiem czy mam się bać :/

1

@BARCA_FOR_EVER Wychodzi na to że wciąż mamy 6, z tym że sprzedaliśmy młodego wychowanka za 13 melonów i kupiliśmy w stresie zapchajdziurę za 18 :)

1

@BARCA_FOR_EVER No i właśnie na taki wypadek powinien być przygotowany i mieć piłkarza w zanadżu, zwłaszcza że było wiadomo że Dembe i Suarez mają tendencje do kontuzji ;)

3

@FafitFCB Zamówiłbym gulasz Thekli bo ile można tych potrawek z chrząszcza żreć

0

@masakrator05 Myślę że ta taktyka mogłaby działać o ile 11 zawodników byłoby w stanie zasłonić całą bramkę o być odpornym na silne strzały. Czyli 11 koszykarzy na sterydach odwróconych tyłem do piłki :P

0

@VanBest Oczywiście seria z Ezio Auditore nie do przebicia aczkolwiek najwięcej zabawy dał mi Black Flag :)

5

@badej60 Nie licz na to, co najwyżej herbika Ci da ^^

0

@Cochise Gawith Apricot napewno kojarzysz, smak dzieciństwa ^^ Z beztytoniowych to biała Ozona

1

1

@Cochise Trza było dać nazwę Ramblorerzy

0

1

Zdjęcie idealnie dobraliście do tytułu. "Brawo Abi, jestem z Ciebie dumny" :D

3

@MarioVeB! Jest nas niewielu, dzisiaj robiłem ankietę to 75% głosujących woli pączusie, świat zwariował :/

0

@Aaron10 Praktycznie u każdego buka :)

0

@Danny Gaucho Pora zmienić dietę ^^

1

@Danny Gaucho Dziwnie? Robiłem specjalnie dla Ciebie :( No może trochę słone fakt..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?