Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano E no bez przesady, aż tak się nie ośmieszą, nie wycenią 28 latka z 2 letnim kontraktem i tendencją do kontuzji na takie krocie :D
0
@tomFCB Nie pamiętasz ostatniej remontady z Betisem? :)
0
@Kamiloza91 Głupio tak chcieć, a nie móc się odezwać :P
1
@beznicku1000 Pardą ^^
3
Zajebisty mecz na Mestalla, kto się wacha polecam włączyć :)
0
@jedrek7000 xD Jak typa nie lubię to tutaj nawet śmiechłem
0
@bartoszekkk Ja chciałbym zobaczyć jak sobie radzi na miejscu Busiego
10
@MesQueUnClub_87 I kontuzja Ousmana :)
2
@BarcaInfo Życiowe Credo, zaufać Semedo
0
@dv7wisnia Nawet mi się udziela :D
19
Jeszcze południa nie ma a już rzygam tymi walentynkami.. Wszędzie tym spamują :D
0
@derlysy1979 Pan Wacław umyty?
12
@Drzakubs Jak dla mnie czerwona z miejsca
0
@Hubert98 Albo się nie ma
0
@ArterkHD ju ma ha, ju ma sol
1
@Striker Archero. Gwarantuję że wciągnie :D
0
@malyras Gdybyśmy nie mieli czasu na nic to byśmy nie siedzieli na Rambli. Obalone.
0
@MichalZZZ Jak nie chcesz płacić to na cda znalazłem, ale nie ma wszystkich odcinków
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Szicek10 Mój również, wczoraj właśnie skończyłem oglądać po raz drugi. :D Za pierwszym razem było to z 7 lat temu i byłem zdziwiony jak wiele rzeczy się zapomniało :D No i w szoku jestem bo nawet nie wiedziałem że zrobili 5 sezon w międzyczasie, ale jakoś nie chce mi się go sprawdzać. Mam wrażenie że to taka nie potrzeba dodatkową przygoda, ale może się skuszę :)
1
@DC7 A oni wiedzą że do nich należysz?
0
@Walker Nic mnie tak nie wkur*** jak to oh wait, zlituj się :D
6
@kkbarca Nie, ma wyebane i robi karierę w Fifie. Czasami mam wrażenie że traktujecie piłkarzy jak maszyny, które mają przez cały czas być szczęśliwe bo mają tony pieniędzy i problemy ich nie dotyczą..
0
@DonAndresFCB Chodziło mi o to że każdy ma swoje preferencje, ty nie lubisz cukru inni uwielbiają, Ty możesz woleć zdrową żywność, inni chętnie będą się opychać przetworzoną. Sęk w tym, że ten podatek będzie odpowiadał osobom, które przestrzegają bardziej zdrowej diety, a narzekać będą Ci którzy nie mogą się obejść bez cukru, każdemu się nie dogodzi więc nie można stwierdzić jednoznacznie czy to dobre czy złe posunięcie :)
4
@DonAndresFCB Oby podatek na zdrową żywność był większy, może więcej energetyków w Polsce będzie :)
2
@BlauGrana1404 Ślepyś? Przecie to bezimienny przebrany za Mikołaja..
2
@Transu96 Zluzujcie dupy kolega sobie żartuje a wy go od atencjuszy wyzywacie, nieładnie :/
0
@Kidd No właśnie, Napoli jedynie w pucharze może coś ugrać więc wyjdą podwójnie zmotywowani, ale to też nie jest pewnik bo pamiętamy jak Inter wyszedł zmotywowany na nasz rezerwowy skład nie mający nic do stracenia :D Jak dla mnie ruletka :D
7
@Kidd Napoli jest tak nieprzewidywalne, że obstawianie ich meczów równa się ruletce, jak dla mnie duża szansa na remis
6
@czosnekfcb Przypomina dzieciaka z gimbazy, który na każdy pocisk odpowiada: Twoja stara :D