Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chwytliwy Veratti zawalił trochę sprawę z tą kartką, ale zobaczymy, mam nadzieję że PSG pokaże większe jaja u siebie. Dzisiaj Borussia zagrała na poziomie top
2
@jeyx77x Asystę ma po fajnym dryblingu i podaniu :)
0
@Hiacynk Skąd ja to znam..
0
Haland geniuszu ratujesz kupon :D
0
No kurła nareszcie fajna akcja PSG
1
@IronSanHybrid Zazdro że nie musisz Hajty słuchać, ale chyba przeniosę się na Wandę :D
0
@Danger204 Mam wrażenie że Neymar napluł na rodzinę Hajty i stąd ta jego nienawiść
10
Neymar tuli się do Lahoza, tego jeszcze nie było :D
3
@sebasek99 Było pite? :P
0
Szanuję tego dziadka, ale nie nadaje się tam do studia po prostu :D
5
@marcin000019 Atletico ma tyle wspólnego z hiszpańskim futbolem co Bartomeu z dobrym projektem sportowym
0
@Rudi35 Taa dorabia, chyba do budżetu bukmachera :P
3
@4drian0 Będę miał beczkę jak będzie na odwrót :P
0
@DanielOOL Ja stawiam na gospodarzy, w końcu przewaga własnej publiczności
2
@kubools5 Lankowitz - USV Edelschrott
0
@LuisSalvano Jak już kładziesz stówę to polecam zagrać coś bardziej pewnego czyli under 2.5 na Wanda i over 2.5 w Dortmundzie :)
0
@robsesh Ja to wiem, kolega zapewne też, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć że siedzą tam za darmoszke :)
0
@Fake69 Co więcej nawet grają w tej Barcy B i mają szanse na awans do Segunda :P
0
@FC1899Barca Myślę że Ci biznesmeni nie są tak głupi jak nam się wydaje i napewno mają swój powód, nie zagłębiałem się w tym więc go nie znam, ale pewnie zaraz ktoś wyjaśni o co chodzi ^^
19
Część użytkowników Rambli: Nareszcie zwolnili Valdka, skończy się narzekanie i będzie można poczytać w końcu normalne posty.
Bartomeu: Trzymajcie mi piwo..
1
@robsesh Taa za darmo siedzi, jest odwiecznym Madridistą i z pasji próbuje zepsuć nasz klub..
2
@eydem STS ma więcej możliwości do obstawienia z tego co pamiętam, ale nie jestem pewien. Tak czy inaczej przyzwyczaiłem się do Fortunki. Jakbym miał grać zarobkowo w dłuższej perspektywie jak kiedyś to tylko u zagranicznych bez podatku, ale nie polecam tak grać, za dużo stresu to kosztuje :P
0
@barcelonaLM Takie same wyniki przewiduję :)
2
@norbi77 Espanyolu de Cornella*
17
@FC1899Barca Za te 5 złoty to pyszny kubek Knorra mam, podziękuję
0
@max1982 heh ja to samo mimo że lekarz kazał leżeć i broń boże sprzęgła nie wciskać :P W praktyce ortezy powinno się nosić przy tego typu kontuzjach tylko przy chodzeniu bez kul i żeby zapobiec gwałtownym ruchom(zgięciom). Najważniejsze żeby wcześnie rozpocząć rehabilitację
0
@max1982 Pare lat temu miałem artroskopie kolana, podobny zabieg. Już nawet nie pamiętam jak sobie radziłem z myciem, ale jak Cię wypuszczą ze szpitala, to powinieneś orteze móc ściągać do kąpieli czy przebierania, po prostu z doświadczenia wiem ze będzie to uciążliwe. Dopytaj się tylko jak obchodzić się z raną :)
0
@Kz1234 #Valverdeout. A teraz dawać pieniążki
0
@Mat_Cat Bo póki co umie tylko ładnie mówić i obiecać, dokładnie jak nasi politycy, a wiadomo jak u nas to wygląda :) Nie wiem czy będzie lepszy czy gorszy, po prostu nie sądzę żeby był jakimś zbawieniem. Jeśli wygra wybory będę mu życzył dobrze :)
0
@msmsms Dzięki, ale preferuję mężczyzn, chyba że jesteś kobitką :)