2

@Chwytliwy Veratti zawalił trochę sprawę z tą kartką, ale zobaczymy, mam nadzieję że PSG pokaże większe jaja u siebie. Dzisiaj Borussia zagrała na poziomie top

2

@jeyx77x Asystę ma po fajnym dryblingu i podaniu :)

0

@Hiacynk Skąd ja to znam..

0

Haland geniuszu ratujesz kupon :D

0

No kurła nareszcie fajna akcja PSG

1

@IronSanHybrid Zazdro że nie musisz Hajty słuchać, ale chyba przeniosę się na Wandę :D

0

@Danger204 Mam wrażenie że Neymar napluł na rodzinę Hajty i stąd ta jego nienawiść

10

Neymar tuli się do Lahoza, tego jeszcze nie było :D

3

@sebasek99 Było pite? :P

0

Szanuję tego dziadka, ale nie nadaje się tam do studia po prostu :D

5

@marcin000019 Atletico ma tyle wspólnego z hiszpańskim futbolem co Bartomeu z dobrym projektem sportowym

0

@Rudi35 Taa dorabia, chyba do budżetu bukmachera :P

3

@4drian0 Będę miał beczkę jak będzie na odwrót :P

0

@DanielOOL Ja stawiam na gospodarzy, w końcu przewaga własnej publiczności

2

@kubools5 Lankowitz - USV Edelschrott

0

@LuisSalvano Jak już kładziesz stówę to polecam zagrać coś bardziej pewnego czyli under 2.5 na Wanda i over 2.5 w Dortmundzie :)

0

@robsesh Ja to wiem, kolega zapewne też, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć że siedzą tam za darmoszke :)

0

@Fake69 Co więcej nawet grają w tej Barcy B i mają szanse na awans do Segunda :P

0

@FC1899Barca Myślę że Ci biznesmeni nie są tak głupi jak nam się wydaje i napewno mają swój powód, nie zagłębiałem się w tym więc go nie znam, ale pewnie zaraz ktoś wyjaśni o co chodzi ^^

19

Część użytkowników Rambli: Nareszcie zwolnili Valdka, skończy się narzekanie i będzie można poczytać w końcu normalne posty.
Bartomeu: Trzymajcie mi piwo..

1

@robsesh Taa za darmo siedzi, jest odwiecznym Madridistą i z pasji próbuje zepsuć nasz klub..

2

@eydem STS ma więcej możliwości do obstawienia z tego co pamiętam, ale nie jestem pewien. Tak czy inaczej przyzwyczaiłem się do Fortunki. Jakbym miał grać zarobkowo w dłuższej perspektywie jak kiedyś to tylko u zagranicznych bez podatku, ale nie polecam tak grać, za dużo stresu to kosztuje :P

0

@barcelonaLM Takie same wyniki przewiduję :)

2

@norbi77 Espanyolu de Cornella*

17

@FC1899Barca Za te 5 złoty to pyszny kubek Knorra mam, podziękuję

0

@max1982 heh ja to samo mimo że lekarz kazał leżeć i broń boże sprzęgła nie wciskać :P W praktyce ortezy powinno się nosić przy tego typu kontuzjach tylko przy chodzeniu bez kul i żeby zapobiec gwałtownym ruchom(zgięciom). Najważniejsze żeby wcześnie rozpocząć rehabilitację

0

@max1982 Pare lat temu miałem artroskopie kolana, podobny zabieg. Już nawet nie pamiętam jak sobie radziłem z myciem, ale jak Cię wypuszczą ze szpitala, to powinieneś orteze móc ściągać do kąpieli czy przebierania, po prostu z doświadczenia wiem ze będzie to uciążliwe. Dopytaj się tylko jak obchodzić się z raną :)

0

@Kz1234 #Valverdeout. A teraz dawać pieniążki

0

@Mat_Cat Bo póki co umie tylko ładnie mówić i obiecać, dokładnie jak nasi politycy, a wiadomo jak u nas to wygląda :) Nie wiem czy będzie lepszy czy gorszy, po prostu nie sądzę żeby był jakimś zbawieniem. Jeśli wygra wybory będę mu życzył dobrze :)

0

@msmsms Dzięki, ale preferuję mężczyzn, chyba że jesteś kobitką :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?