Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kamilos84 Dzisiaj będzie potrawka z Courtois ala Aguero
1
@socha Zbudujemy Ci pomnik na Rambli jak ta manita wejdzie :P
4
@A_Gomesinho_21 To akurat nie jest wymówka, na początku grał dużo lepiej gdzie by nie był stawiany, wydaje mi się że to kwestia przeciwnika bo nie sądzę żeby chłop nie radził sobie z presją po tym co prezentował rok temu w LM i na początku obecnego sezonu.
11
@sebasek99 Ale szybko się rozmnaża więc ma szanse na 500+, nie taka Polska zła dla wirusa
4
@MesQueUnClub96 I po co to kolegów publicznie wieszać
1
@Pawelsky To raczej graniczy z cudem, jak na półfinał (o ile do niego dojdziemy) się wykuruje to będzie dobrze
0
@Peciak O tak, statuetka najbardziej wku**iającej laski w świecie seriali ląduje u Sky ^^
0
@Kidd Spooczko
0
@Kidd Ale żeś spoilera walnął tera, weź to zakryj panie
0
@NemeZis93 Nowy w kibicowaniu czy co :D Bo od dobrych lat gramy kupę na wyjazdach, powinniśmy się już wszyscy przyzwyczaić i cieszyć się że wywieźliśmy korzystny wynik z solidnym przeciwnikiem potrafiącym grać autobus ;)
1
@AmigoBlancos Zdecydowana faworyzacja Napoli i Maradony kosztem Messiego. Jakieś tam przekręcanie nazwisk jeszcze było. Ogólnie nie był, aż taki zły komentarz jak się mówi, zauważyłem ze jedni się skupiali na meczu, inni na komentatorach :D
0
Zainspirowany naszym kochanym panem komentatorem z Polsatu, postanowiłem wstawić dziś coś z cyklu "wyjaśnijmy to raz na zawsze"
https://www.strawpoll.me/19446950
0
@Lord_Vader Wcześniej pisał podczas meczu i prawie nikt nie zauważył, teraz jest szansa na więcej zielonych. Co ty wiesz o zarabianiu :/
0
@4drian0 Oj tam podziel się grami nie bądź samolub xD
0
@TheMefju Właśnie miałem pisać, że fajnie jakby Setien zaskoczył wszystkich i postanowił oddać piłkę rywalom. Neapolczycy wiedzą, że mimo że to oni muszą gonić wynik, to przejmiemy piłkę i będą czychać na kontry tak jak dzisiaj, sam Milik w wywiadzie pomeczowym to przyznał :D
5
@macio_944 to ile tej mąki mam dać
0
@Kengo Barca,Bayern, City. Jeśli któraś z tych drużyn wygra w tym sezonie LM, będę zadowolony :)
1
A tak pięknie Vidal grał
1
Stawiam tysiaka, że Feddek siedzi tam w koszulce Napoli
7
Nie przystoi xD Messi stwierdził fakty i tyle
0
@budel17 No pogubił się chłopak
0
@LuisNazario tak
0
Oby dostali gazu tera
0
Nie potrafimy grać na takie autobusy, zdecydowanie lepiej radzimy sobie w kontrach
0
Powinniśmy też zejść niżej i grać z kontrataku, bo ten pozycyjny atak w naszym wykonaniu jest za wolny :/
0
No to teraz dopiero będzie murowanko :D
4
Dobra już się zaczyna narzekanie, pora wrócić na Ramble dopiero po pięknym wygranym meczu, ewentualnie jutro jeśli coś pójdzie nie tak, pakuję walizki panowie i miłego oglądania :P
0
@Kamilos84 To samo, ale zamiast x2 to btts w Madrycie
0
@Krzywy95 No i z Liverpoolem sobie poradzili przede wszystkim ;)
0
@Chwytliwy Nie musi być przeszkadzanie sobie nawzajem, graliśmy tak nie raz z Griezmannem czy Coutinho, czasem to wyszło czasem nie, problem leży w rozumieniu koncepcji.. Dycha to wciąż skrajny napastnik, który przechodzi od rozegrania bliżej środka, do wystawiania się na pozycję przy prawej czy lewej krawędzi pola karnego, dwie dziesiątki wcale nie muszą się "dublować" jak wielu myśli. A co ze skrzydłami? Od tego mamy ofensywnie grających bocznych obrońców, przecież sam wiesz ile Alba jest w stanie dać na skrzydle będąc w formie, Semedo też pokazał niejednokrotnie potencjał. Wtedy rzecz jasna pomocnicy muszą się cofnąć. Nie mówię żeby tak grać zawsze, ale jak dla mnie ma to rację bytu :)