Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Przepraszam za spóźnienie
4
@Barthez_94 A gdybyśmy w drugiej połowie tworzyli sobie jakieś okazje to może nasza skuteczność by wystarczyła :) City potrafiło tworzyć mnóstwo sytuacji mimo straconego gola i zaowocowało to dwoma bramkami. Problem leży w naszej mentalności, daliśmy się stłamsić Realowi w drugiej połowie. Skuteczność swoją drogą, ale żeby się o niej przekonać musimy zacząć tworzyć więcej okazji, a bez pewności siebie na boisku nie jesteśmy w stanie tego zrobić.
0
@mateuszdabski Prawda, zazwyczaj oglądam z napisami, ale BCS akurat zacząłem z lektorem i tak już zostało. Sam lektor jest fajnie dopasowany i klimat nie cierpi, ale jednak na niekorzyść nauki języka
0
@mateuszdabski Aż takiego skilla jeszcze nie mam żeby większość rozumieć, za szybko mówią Ci amerykańce, chociaż i tak z lektorem czy napisami dużo zwrotów potocznych się człowiek uczy :D
4
@BarcaInfo Pamiętam jak na notatniku wtedy pisali że Boateng specjalnie się podłożył bo UEFAlona musiała wygrać LM
0
@mateuszdabski No właśnie, po Angielsku, a my czekamy na spolszczoną wersję
1
@Wichurek Może treneiro na to wpadnie, biorąc pod uwagę fakt że Semedo i tak póki co goni na prawym skrzydle najwięcej i coraz częściej z ofensywnym powodzeniem, a Messi i tak robi za pomocnika to ma to rację bytu :)
1
@Wichurek Sugerowałem to ostatnio i Rambla się nie zgadza. Messi mógłby wtedy oficjalnie grać w pomocy, jak dla mnie warto spróbować
5
@Adamski69 Mamo nie jestem pijany. Tak? To powiedz Gibraltar. Okej idę do pokoju.
0
@Adamski69 Ale przecież brud z pod paznokci też pachnie, zwłaszcza u nóg :/
0
@damiano996 Luuzik bracie, po prostu śmieszna sprawa bo dużo osób też tak pomyśli i wychodzi dejavu ^^
2
@damiano996 Mam wrażenie jakbym czytał tego samego posta dzisiaj jakiś trzydziesty raz, serio :D
1
@Pawelsky Pojawił mi się na chwilę dzisiaj, ale tylko w angielskiej wersji i znowu zniknął. Miałem właśnie sprawdzać czy już dali, ale widzę że sobie poczekamy jeszcze :/
1
@stysiek Nie złapie, bo zanim go dogoni to mu mięsień zerwie na dwudziestym metrze :/
9
@DC7 Tak
0
@macio_944 A budowlana chociaż? Jak tak to bierę
0
@SuperVegeta No, a potem Cię taka sprowokuje, nagra i o gwałt oskarży :P
0
O której godzinie powinien być spolszczony odcinek BCS?
5
@klemens100 PO do dziś nie radzi sobie z kaczą grypą
0
Miłego dnia życzę wszystkim i nie zapomnijcie o oddychaniu :)
3
@Tomek_TF Klątwa zdecydowanie japońska
0
Łapcie klasyka nocna zmiana, co by umilić czas w pracy :)
1
@Lord_Vader Dobranoc Bambrowiczu :)
0
@NorbiTBOB Bu do wa!!! Bu do wa!!! Auuuu!!!
2
@Danny Gaucho Przynajmniej tam ciepło i nie trzeba czapeczki ^^
0
@Danny Gaucho Trzymaniem Ci włosów, bang!! Bo to fryzjer jest. A masz wgl jakieś włosy? :/
1
@bartoszekkk Ale kolego to nie kafejka, kultury trochę, rozumiem złości, ale frustracje lepiej przelać na coś pożytecznego, posprzątać pokój albo takie tam :)
3
@masa11 Rewanż z Borussią też był bardzo dobry w naszym wykonaniu do 70 minuty :)
26
@norbi77 Szanuję opinię, ale pozbyć się Messiego to jak pozbyć się nogi :) Problemem nie jest sam Messi, ale fakt że zamiast być częścią zespołu, on sam jest tym zespołem. Pomoc musi się nauczyć dźwigać ciężar gry, a podania do Messiego mają być opcją, a nie koniecznością, czyli atak też musi dać od siebie pare groszy. Ta drużyna potrzebuje po prostu zgrania na najwyższym poziomie, bierzmy przykład chociażby z City.
1
@tristan87 Czasem tak, ale rzadko.. Na szczęście mam na tyle dojrzały głos i pewność siebie, że unikam kompromitacji ^^