0

@BARCA_FOR_EVER No właśnie o tym mowa, grali u siebie i dostali w tyłek ze spadkowiczem, będzie walka o awans do samego końca :D

0

@contowsky Na wyjeździe owszem, zaś u siebie 4 lata temu :)

1

@Chwytliwy w 2016

0

@BARCA_FOR_EVER Polecam śledzić wyniki na żywo, każdy może wygrać z każdym, większe emocje niż oglądając mecze piewszej drużyny :P

0

@Szicek10 Boli mnie wcale nie wielki Real

1

@IronSanHybrid Drugą połowę nie waż się nawet mrugnąć :P

0

Ależ tam z ławki drą jape :D

0

@liberoFCB A już się bałem że nawet remisu nie wywiozą jak zobaczyłem drugą bramę dla Llagostery, cieszy bardzo zwłaszcza że Castellon dał dupki u siebie i mamy 2 miejsce. Ależ będzie walka do końca o awanse :D

0

@FDJ Pewnie tak :(

0

Ciekaw jestem czy jeśli zakończą ten sezon we Włoszech to czy bukmacher rozliczy normalnie klasyfikacje końcowe czy po kursie 1

1

@AdrianStoku Zaraz Ci powiedzą że jako szanowany kibic Barcy powinieneś nienawidzić Espanyolu bardziej niż Realu, a gra z nimi nie przynosi żadnych emocji prócz brzydkich fauli

0

@tadzik447 jasne że tak, ale niekaloryczne napoje to już połowa sukcesu w diecie, dlatego uważam że jak najbardziej pomaga ^^

0

@Ghotti @tadzik447 A to czemu niby nie pomoże? :) herbatki i yerba są świetne na redukcję, raz że nie mają kalorii, a dwa oczyszczają jelita, jak dla mnie numero uno przy odchudzaniu

1

@4drian0 Noo, próbowałem mu wczoraj przemówić do rozumu ale się nie da xD

0

@Ghotti Wal się :P

0

@Ghotti W tym przypadku proszę o więcej minut

0

@4drian0 Uu też musi boleć :P @tadzik447 Ja podobnie, z tym że szedłem wtedy na jakąś imprezę rodzinną czy coś

1

@Czarnylotosbolec Jak zwykle tylko wojna między dwiema opcjami politycznymi, otwórzcie się ludzie na inne partie

1

Czy jest tu ktoś jeszcze oprócz mnie, kto nie oglądał remontady z PSG? Zbieram pieniążki na naszą rzecz w ramach rekompensaty za brak pięknych wspomnień :(

4

@draxidox To zacznijcie się kłócić, a potem pogódźcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bartek22 Mógł na krótki słupek ładować Albiak, ale fajny pomysł z podaniem tylko no cóż, nie zgrali się

0

@Gregsky10 Spalony perfidny

0

@MichalZZZ Nie jestem wymagającym widzem, dostosuję się do każdego gatunku i raczej mi przypadnie skoro tak wiele pozytywnych ocen ^^

1

@FDJ Ależ jesteś ślepy xD Facet jako jedyny coś ruszał w naszym ataku nie licząc Messiego, to prawda że w drugiej połowie zgasł nie będę się kłócił, ale w porównaniu do Griezmanna i tak zrobił dużo więcej. To samo było w poprzednich meczach jak wchodził z ławki. W swoim debiucie gdzie zagrał kilkanaście minut miał kluczowy udział przy 2 bramkach, gdzie Francuz biegał tylko i grał na alibi, a Ty mi chcesz wmówić że to Duńczyk jest wynalazkiem. Chyba nie bez powodu dostał takie noty jak Messi, jeśli dla Ciebie to drewno to nie mam pytań, mam nadzieję że Ci jeszcze zamknie jadaczke ^^

0

@MichalZZZ Nawet nie wiem o jaki klimat chodzi żeby powiedzieć czy lubię :D

0

@FDJ Ale to ty go wyzywasz od wynalazków, a nie zagrał nawet tylu meczy co Griezmann, to też jest śmieszne, bo póki co chłop jak jest na boisku to robi więcej niż nasz as za ponad 100 melonów ;)

0

@katalonczyk987 @kkbarca @masq @TheNekro94 Ocena na filmwebie i tak sprawiła żebym oglądnął, ale zawsze warto spytać Ramblowych ziomków, no to co odpalamy, dzięki za opinie ^^

0

@FDJ Wynalazek masz na myśli Griezmanna tak?

1

@Avada Kedavra A to nie oglądam w takim razie

1

Polecacie serial Stranger Things?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?