1

@Piotr89Sand No wiesz co, a śmierć Jenny to co :(

0

@PopekMonster Fajnie że oceniasz mój poziom humoru i etap wiekowy na podstawie zdystansowania się i tolerancji do zróżnicowanych grup społecznych na forum publicznym. Po prostu nie lubię narzekających ludzi i czepiam się do nich. Jak sam stwierdziłeś, mogę robić co chcę :) Też mnie czasem drażni spam i milion tych samych żarcików w celu bycia zauważonym, ale ludzie są różni i mają różne potrzeby, trochę wyrozumiałości :)

0

@PopekMonster I tak samo oni mają do tego prawo, jak Ty masz prawo do narzekania, temat uważam za zamknięty :)

0

@kuz Człowiek talizman

1

@Hushovt Kulinaria to piękna sprawa, tylko wyobraźnia nas ogranicza, ważne żeby smakowało ^^

0

@PopekMonster Wyluzuj pan po co te humorki, jakby to od dzisiaj ludzie spamowali przeciętnymi żarcikami i gadali o tym o czym jest głośno, nie podoba się nie wchodzić na Ramble tylko czytać artykuły

0

@PopekMonster A pan co, wstał dopiero?

1

@NaFazieHitman Każda używka ma swoje dobre i gorsze strony medalu, sęk tkwi w tym że trzeba umieć się z nimi obchodzić. Dla jednego alko to agresja i skłonność do przemocy, gdzie ziółko to pełen chill i śmiech z kumplami. U drugiego alko jest świetnym sposobem na zabawę, poznawaniem nowych ludzi, a ziółko to przymulenie i wpędzanie się w depresję. Każdy inaczej na to reaguje i z doświadczenia wiem, że ja żeby korzystać w pełni z uroków trawki muszę mieć dobry humor, natomiast alkohol po prostu ten humor polepsza. I tak samo jest z innymi narkotykami, wszystko jest dla ludzi, ale z głową i umiarem :)

2

@NaFazieHitman Tylko Whiskey i jointy, same jaranoko nie jest tak fajne jak w połączeniu z alko według mnie ^^

0

@SuperVegeta Aż dziwne że jeszcze u mnie w Zako nie ma żadnych oficjalek, przez okres ferii przewija się tu multum turystów z całej Europy i nie mało z Azji. Kwestia czasu..

0

@Misanthrope Noo i wprowadzają opcję sterowania po szczególną jednostką, jakieś premium maseczki itd itp

4

@KSSniper Grało się zanim to było modne ^^

6

Polecam wam fajną gierkę na telefon "Plague Inc." ^^

1

@Lord_Vader I o to chodziło szanowny Lordzie

8

Nie spodziewacie się czego może dotyczyć to zdjęcie
https://imgur.com/a/CqNJ166

5

@kerouac Umyj pendrive'a lepiej

0

@LuisSalvano Nie tłumacz się, po prostu jesteś tak samo psychiczny jak większość ludzi :P Mówię poważnie, globalne wydarzenia zdarzające się stosunkowo rzadko po prostu budzą ekscytację :)

5

@takisobiektos Nie, @Hushovt też ma

1

@mavachi To jest ten sezon

3

@Kompletny A tak z ciekawości czy rzeczywiście ma koronę

2

@Hushovt pokaż

0

@Jojko Część grała z mocniejszymi a część ze słabszymi rywalami, bardziej sprawiedliwe by było branie tabeli tylko z rundy jesiennej

1

@daniel32778 będzie nicość

2

@Bykunn Złodziej. A sam pewnie na PiS nadaje, tfu

5

@macio_944 Wchodziłeś do szkolnego sklepiku z trzema złotymi i czułeś się jak milioner ^^

0

@`Sin Ciekawy pomysł :)

0

@socha I vice versa :)

1

@LuisSalvano O kolego to bogaty jesteś :P

0

@DawidekFCB Nie trafiłeś :)

1

@NeroTFP Prędzej czy później inne państwo by o tym poinformowało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?