Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piotr89Sand No wiesz co, a śmierć Jenny to co :(
0
@PopekMonster Fajnie że oceniasz mój poziom humoru i etap wiekowy na podstawie zdystansowania się i tolerancji do zróżnicowanych grup społecznych na forum publicznym. Po prostu nie lubię narzekających ludzi i czepiam się do nich. Jak sam stwierdziłeś, mogę robić co chcę :) Też mnie czasem drażni spam i milion tych samych żarcików w celu bycia zauważonym, ale ludzie są różni i mają różne potrzeby, trochę wyrozumiałości :)
0
@PopekMonster I tak samo oni mają do tego prawo, jak Ty masz prawo do narzekania, temat uważam za zamknięty :)
0
@kuz Człowiek talizman
1
@Hushovt Kulinaria to piękna sprawa, tylko wyobraźnia nas ogranicza, ważne żeby smakowało ^^
0
@PopekMonster Wyluzuj pan po co te humorki, jakby to od dzisiaj ludzie spamowali przeciętnymi żarcikami i gadali o tym o czym jest głośno, nie podoba się nie wchodzić na Ramble tylko czytać artykuły
0
@PopekMonster A pan co, wstał dopiero?
1
@NaFazieHitman Każda używka ma swoje dobre i gorsze strony medalu, sęk tkwi w tym że trzeba umieć się z nimi obchodzić. Dla jednego alko to agresja i skłonność do przemocy, gdzie ziółko to pełen chill i śmiech z kumplami. U drugiego alko jest świetnym sposobem na zabawę, poznawaniem nowych ludzi, a ziółko to przymulenie i wpędzanie się w depresję. Każdy inaczej na to reaguje i z doświadczenia wiem, że ja żeby korzystać w pełni z uroków trawki muszę mieć dobry humor, natomiast alkohol po prostu ten humor polepsza. I tak samo jest z innymi narkotykami, wszystko jest dla ludzi, ale z głową i umiarem :)
2
@NaFazieHitman Tylko Whiskey i jointy, same jaranoko nie jest tak fajne jak w połączeniu z alko według mnie ^^
0
@SuperVegeta Aż dziwne że jeszcze u mnie w Zako nie ma żadnych oficjalek, przez okres ferii przewija się tu multum turystów z całej Europy i nie mało z Azji. Kwestia czasu..
0
@Misanthrope Noo i wprowadzają opcję sterowania po szczególną jednostką, jakieś premium maseczki itd itp
4
@KSSniper Grało się zanim to było modne ^^
6
Polecam wam fajną gierkę na telefon "Plague Inc." ^^
1
@Lord_Vader I o to chodziło szanowny Lordzie
8
Nie spodziewacie się czego może dotyczyć to zdjęcie
https://imgur.com/a/CqNJ166
5
@kerouac Umyj pendrive'a lepiej
0
@LuisSalvano Nie tłumacz się, po prostu jesteś tak samo psychiczny jak większość ludzi :P Mówię poważnie, globalne wydarzenia zdarzające się stosunkowo rzadko po prostu budzą ekscytację :)
5
@takisobiektos Nie, @Hushovt też ma
1
@mavachi To jest ten sezon
3
@Kompletny A tak z ciekawości czy rzeczywiście ma koronę
2
@Hushovt pokaż
0
@Jojko Część grała z mocniejszymi a część ze słabszymi rywalami, bardziej sprawiedliwe by było branie tabeli tylko z rundy jesiennej
1
@daniel32778 będzie nicość
2
@Bykunn Złodziej. A sam pewnie na PiS nadaje, tfu
5
@macio_944 Wchodziłeś do szkolnego sklepiku z trzema złotymi i czułeś się jak milioner ^^
0
@`Sin Ciekawy pomysł :)
0
@socha I vice versa :)
1
@LuisSalvano O kolego to bogaty jesteś :P
0
@DawidekFCB Nie trafiłeś :)
1
@NeroTFP Prędzej czy później inne państwo by o tym poinformowało :)