7

@PaulFCB O człowieku, dosłownie kosmos :D

0

@Szklaner Ja przestałem już liczyć nawet :D Czekam aż wyjdą dzieje Khorinis i Kroniki Myrtany, zapowiada się ciekawie, a później standardowo cała seria od nowa ^^

4

@Commando Dla Ciebie PAN Chwytliwy

0

@Witekk10 Można taką nową serię ciekawostek io użytkownikach wprowadzić :P

0

@Szklaner Właśnie postanowiłem sobie ze będę grał z tym modem jak będę znów przechodził serię Gothica :D

1

@Lord_Vader No i teraz masz klasę bo się przyznałeś :P

2

@Mari0 To wirus się zaraził Chuckiem, a nie na odwrót

1

@Kamil92 Dzięki byku odrazu lepiej ^^

1

@Kamil92 Kiedy moje suche żarty dostają dużo zielonych wtedy czuję się taki dowartościowany i jest mi cieplutko na serduszku ^^

2

@quarto Kibicuję od 2011, a nie oglądałem remontady z PSG więc jedyna słuszna odpowiedź to rewanż na Bayernie w 2015 czyli w skrócie Messi wkrecający w ziemię Boatenga i dający pstrykala w nos Neuerowi ^^ Finał z United w 2011 też miłe wspomnienie, ale człowiek wtedy tego jeszcze nie doceniał :) Aha no i jeszcze El Clasico parę lat temu jak Messi strzelił gola w końcówce na wagę zwycięstwa :D

1

@wojopancer Symetria
Dzień Świra/Killer
Tokio Drift
Superhero
Shrek
Klątwa
Interstellar

0

@4drian0 Ale jak to to są inne gry? :O

1

@patryk355 Gothic 1
Gothic 2
Gothic 2 NK
Gothic 3
Gothic Arcania też ujdzie
Kolejność losowa :P

0

@MSN30 No nie polecam, wszystkich turystów teraz się wyzywa od "idiotów bo nie umieją na dupie usiedzieć"

2

Powiem wam że ten wirus ma swoje plusy, TPN został zamknięty dla turystów, nareszcie można iść na niedzielny Giewont bez tłumów ^^

3

@Aaron10 Narazie to on jest murem za nami xD

2

@IronSanHybrid Widziałem xD Trzeba wgrać sobie takiego moda haha

2

@IronSanHybrid @Walker Ja uwielbiałem na różne sposoby włamywać się do bazy wojskowej i zabierać Hydrę bądź czołg. Kurde hydrą to się fajnie latało i te akrobacje pod mostami :D Ale jazda motorem była chyba najbardziej odstresowująca :D

1

@IronSanHybrid I te miliardy spędzonych godzin na przemierzaniu bezdroży San Andreas, piękne ^^

2

Oooool maj ekses liw yn tekses

4

@heniek168 Impra jest tu, a ludzi w pi*du. No co, każdy ma swoją wersję :D

5

@Maciegg Tak, podeślij kaskę ja zapłacę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@codemat Sex Education oglądane?

13

@gumaz Nie zaglądałem mu tam, ale powinien mieć

1

@Szicek10 Wielkiego Realu

3

@4drian0 Był już taki, Diego Costa :P

5

@kielon93 Twój post po prostu wygrał w loterii randomowych postów do usunięcia, zdarza się :)

0

@MarioVeB! #TagliatelleTeam

0

@dasouzar11 Mogę Ci jeden listek odsprzedać

0

@Avada Kedavra Przecież i tak ją umyje, a papier toaletowy trzeba teraz oszczędzać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?