0

@TheNekro94 Ale żeś palnął teraz :D Neosine od dawien reklamuje się jako lek przeciwwirusowy, masz tu nawet reklamę sprzed 2 lat


0

@barcafan9512 Mam to samo, chętnie bym sobie popracował, ileż można tego Netflixa oglądać :D

2

@MichalZZZ No okej, w takim razie można zrobić wyjątek ^^

3

@MichalZZZ Ja naleśniki właśnie smażę, a panu się cebulki nie chce, no litości cebulka aż się prosi do pierożków ^^

3

@MichalZZZ Miałem podobnie, z tym że szwagier wpadł do pokoju jak byłem u nich w domu haha

3

@sawyer00 Kiedyś paliłem dużo trawki i mój mózg często się zawieszał. Raz się tak zamyśliłem, że odpaliłem papierosa, wszedłem do sklepu, siadłem na ławie i zdążyłem pociągnąć kilka buchów zanim dotarło do mnie co właśnie od**bałem xD Mina kasjerek bezcenna, nigdy nie zapomnę tego uczucia chęci zapadnięcia się pod ziemię xD

0

@cchesterr43 Young hearts be free tonight!!!!!

0

@Szicek10 Mówiłem że się nie zawiedziesz :P

0

Hmm, zaufam znowu Rambli przy wyborze serialu, głosujcie :P
https://www.strawpoll.me/19603035

0

@TheBigShow Zrób jakieś wielkie szoł

0

@Colon Wątpię że przy dziecku taką ustawkę by zrobili, chociaż skoro bez ustawki miałaby się tak przy dziecku zachowywać to już wszystko jedno i tu i tu patola :D

3

Patrzcie co odkopałem, z masłeeeem

2

@DaPi To facet się zdziwi że ktoś to wogóle wyłapał, magia Rambli :D

4

@Dankhog No to twórz :D Strawpoll.me

0

@dasouzar11 To może jeszcze totka podasz jasnowidzu

1

@MSN30 A bier ten śnieg w cholere, chętnie oddam :D 30 cm i dalej sypie :D

0

@NeroTFP Obyś miał rację, bo coś czuję że jednak będzie ciężko choćby jeden punkt wywieźć

0

@Avada Kedavra Za stary już żeby nadrobić i poczuć klimat :P

0

@ksobi Trzeba oglądać mecze póki można, a btw mam nadzieję że skopiemy tyłki białym na Bernabeu

0

@Avada Kedavra Nie grałem nigdy w Hirołsy, tylko nie bijcie za mocno xD

21

Kurła przez te 3 dni wiosny nasypało mi więcej śniegu niż przez całą zimę

0

@LonelyVEB Grałem tylko chwile bo później mi dysk szlak trafił i sejfy również, ale rzeczywiście konkretny mod i nie ma tak łatwo jak w zwykłym Gothicu, bardzo ciężko o hajs :D

2

@DonAndrzejos A moją Gothic 2: Noc Kruka łamane na Grand Theft Auto: San Andreas

0

@msmsms Nie oglądam trailerów bo spoilerują ^^

10

Never ending storyyyyy aaaaaaaaaa :D
Pozdrawiam z ostatniego odcinka, nie zawiedliście Ramblowicze, świetnie się bawiłem przy tym serialu ^^

0

@TheMugShot Proste że tak, w końcu wiosna się zaczęła ^^

0

@karszun Hmm może masz ustawiony Angielski profil, bo innego wyjścia nie widzę :D

0

@loswariatofano Współczuję wymagań i zazdroszczę hajsu :P

4

@Hushovt Gdyby Bóg chciał, żeby kobiety grały w kręgle, dałby im piersi na plecach, żeby było na co patrzeć, jak czekamy na swoją kolej xD

0

@msmsms Graczykowie czyli Buła i spóła, a nie jakieś miodowe lata :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?