Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Ale żeś palnął teraz :D Neosine od dawien reklamuje się jako lek przeciwwirusowy, masz tu nawet reklamę sprzed 2 lat
0
@barcafan9512 Mam to samo, chętnie bym sobie popracował, ileż można tego Netflixa oglądać :D
2
@MichalZZZ No okej, w takim razie można zrobić wyjątek ^^
3
@MichalZZZ Ja naleśniki właśnie smażę, a panu się cebulki nie chce, no litości cebulka aż się prosi do pierożków ^^
3
@MichalZZZ Miałem podobnie, z tym że szwagier wpadł do pokoju jak byłem u nich w domu haha
3
@sawyer00 Kiedyś paliłem dużo trawki i mój mózg często się zawieszał. Raz się tak zamyśliłem, że odpaliłem papierosa, wszedłem do sklepu, siadłem na ławie i zdążyłem pociągnąć kilka buchów zanim dotarło do mnie co właśnie od**bałem xD Mina kasjerek bezcenna, nigdy nie zapomnę tego uczucia chęci zapadnięcia się pod ziemię xD
0
@cchesterr43 Young hearts be free tonight!!!!!
0
@Szicek10 Mówiłem że się nie zawiedziesz :P
0
Hmm, zaufam znowu Rambli przy wyborze serialu, głosujcie :P
https://www.strawpoll.me/19603035
0
@TheBigShow Zrób jakieś wielkie szoł
0
@Colon Wątpię że przy dziecku taką ustawkę by zrobili, chociaż skoro bez ustawki miałaby się tak przy dziecku zachowywać to już wszystko jedno i tu i tu patola :D
3
Patrzcie co odkopałem, z masłeeeem
2
@DaPi To facet się zdziwi że ktoś to wogóle wyłapał, magia Rambli :D
4
@Dankhog No to twórz :D Strawpoll.me
0
@dasouzar11 To może jeszcze totka podasz jasnowidzu
1
@MSN30 A bier ten śnieg w cholere, chętnie oddam :D 30 cm i dalej sypie :D
0
@NeroTFP Obyś miał rację, bo coś czuję że jednak będzie ciężko choćby jeden punkt wywieźć
0
@Avada Kedavra Za stary już żeby nadrobić i poczuć klimat :P
0
@ksobi Trzeba oglądać mecze póki można, a btw mam nadzieję że skopiemy tyłki białym na Bernabeu
0
@Avada Kedavra Nie grałem nigdy w Hirołsy, tylko nie bijcie za mocno xD
21
Kurła przez te 3 dni wiosny nasypało mi więcej śniegu niż przez całą zimę
0
@LonelyVEB Grałem tylko chwile bo później mi dysk szlak trafił i sejfy również, ale rzeczywiście konkretny mod i nie ma tak łatwo jak w zwykłym Gothicu, bardzo ciężko o hajs :D
2
@DonAndrzejos A moją Gothic 2: Noc Kruka łamane na Grand Theft Auto: San Andreas
0
@msmsms Nie oglądam trailerów bo spoilerują ^^
10
Never ending storyyyyy aaaaaaaaaa :D
Pozdrawiam z ostatniego odcinka, nie zawiedliście Ramblowicze, świetnie się bawiłem przy tym serialu ^^
0
@TheMugShot Proste że tak, w końcu wiosna się zaczęła ^^
0
@karszun Hmm może masz ustawiony Angielski profil, bo innego wyjścia nie widzę :D
0
@loswariatofano Współczuję wymagań i zazdroszczę hajsu :P
4
@Hushovt Gdyby Bóg chciał, żeby kobiety grały w kręgle, dałby im piersi na plecach, żeby było na co patrzeć, jak czekamy na swoją kolej xD
0
@msmsms Graczykowie czyli Buła i spóła, a nie jakieś miodowe lata :P