Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 On zawsze był ogarnięty, a filmik dla beki kręcił :D
0
@patry295 Zwolennicy Neymara łączą się telepatycznie hehe
1
@Kajtek77 Czemu nam życzysz koszmarów :(
1
@Konradomoreno o dzięki obejrzę sobie ^^
0
@Szreko no ja celuję w 1000, ale na raz raczej się nie odważę go łyknąć
0
@Szreko Ja będę swojego pierwszego w życiu właśnie robił i mam nadzieję że mi wyjdzie :D z tym że bardziej kalorycznego, zamiast wody mleko i śmietanka. A płatki owsiane jakiego rodzaju masz?
0
@NeroTFP Ja ich lubiłem głodzić i ebać prądem, ale kwestia gustu
0
@Szreko Właśnie chciałem zrobić z nich gainera, z czym robisz takiego szejka?
0
Nigdy wcześniej nie jadłem płatków owsianych, ale postanowiłem wprowadzić je do swojej diety. Jest tu ktoś kto się nimi zajada na surowo? Oczywiście z dodatkiem jogurtu czy czegoś, ale bez wcześniejszego gotowania. Czytałem że może to prowadzić do problemów trawiennych, ale nie zawsze, chciałbym poznać waszą opinię :D
0
@Pablopicasso27 No i takie ilości są okej według badań, których jest mnóstwo dotyczących kreatyny
0
@kuz Brawo Ty ^^
0
@fistaszjo Niby takie proste, a jednak w praktyce człowiek i tak się przywiązuje :)
0
@Pablopicasso27 Jablczanu nawet mniej się powinno brać bo jest bardziej trwały :)
9
@Pitbullx98 Kreatyny pół z tego co bierzesz to się zmarnuje, sam zrób eksperyment i bierz po 5 g dziennie, zobaczysz że różnicy nie będzie między tym a 10 :)
1
@Mesi12 Obie skrajności są do kitu, jak już oglądać to pochodzić z dystansem
0
@Transu96 No my w górach zawsze po majówce dopiero zmieniamy :D
0
@BinBin Nie brzmi to ciekawie :/
0
@Barca1992 A no że lagi będą, słaby sprzęt :(
1
@4drian0 Oddam również z pocałowaniem i nawet dopłacę
0
Won mnie z tym śniegiem, miałem jutro w piłe grać, a nie lepić bałwana :/
0
@BinBin Pijany?
1
@MichalZZZ Ołkej
0
@MichalZZZ Ciężko oceniać, nie wiemy jak to dokładnie wygląda między nimi, zobaczymy czy Pacześ coś publicznie napisze i poznamy jego wersję
6
@zawsze_barca Kiedyś jak miałem gorączkę i nażarłem się kukurydzy to do muszli trafił popcorn więc nie zawsze wygląda tak samo
1
@MichalZZZ https://www.facebook.com/182945145398989/posts/1108291546197673/ ^^
0
@MichalZZZ Też byłem w szoku, wejdź na Fejsie na profil Sochy i zobacz sobie ostatnio jaką litanie napisał wyjaśniając całą sprawę to będziesz wiedział jak to wygląda mniej więcej
1
@MichalZZZ Moja ma farta że jeszcze razem nie mieszkamy bo wielkanocny poniedziałek będzie dla niej traumą haha
0
@MichalZZZ Socha jak dla mnie top 1. Szkoda że ma spine z Paczesiem, poszło o ten występ gdzie sparodiowal Paczesia, sam przyznał i większość pewnie to odebrała jako coś pozytywnego, ale Pacześ się obraził i na każdym kroku wbija szpile w Matiego że ten kradnie żarty itd itp. Może chłopaki dojdą kiedyś do ładu heh
0
@tombard A ja się dziwię skąd mam katar, pierwszy raz w życiu na wiosnę mam zatkany nos
4
@Jaca27 Pusta miska jeszcze nic nie znaczy, zawartość żołądka mogła znaleźć się gdzie indziej :P