0

@MesQueUnClub_87 On zawsze był ogarnięty, a filmik dla beki kręcił :D

0

@patry295 Zwolennicy Neymara łączą się telepatycznie hehe

1

@Kajtek77 Czemu nam życzysz koszmarów :(

1

@Konradomoreno o dzięki obejrzę sobie ^^

0

@Szreko no ja celuję w 1000, ale na raz raczej się nie odważę go łyknąć

0

@Szreko Ja będę swojego pierwszego w życiu właśnie robił i mam nadzieję że mi wyjdzie :D z tym że bardziej kalorycznego, zamiast wody mleko i śmietanka. A płatki owsiane jakiego rodzaju masz?

0

@NeroTFP Ja ich lubiłem głodzić i ebać prądem, ale kwestia gustu

0

@Szreko Właśnie chciałem zrobić z nich gainera, z czym robisz takiego szejka?

0

Nigdy wcześniej nie jadłem płatków owsianych, ale postanowiłem wprowadzić je do swojej diety. Jest tu ktoś kto się nimi zajada na surowo? Oczywiście z dodatkiem jogurtu czy czegoś, ale bez wcześniejszego gotowania. Czytałem że może to prowadzić do problemów trawiennych, ale nie zawsze, chciałbym poznać waszą opinię :D

0

@Pablopicasso27 No i takie ilości są okej według badań, których jest mnóstwo dotyczących kreatyny

0

@kuz Brawo Ty ^^

0

@fistaszjo Niby takie proste, a jednak w praktyce człowiek i tak się przywiązuje :)

0

@Pablopicasso27 Jablczanu nawet mniej się powinno brać bo jest bardziej trwały :)

9

@Pitbullx98 Kreatyny pół z tego co bierzesz to się zmarnuje, sam zrób eksperyment i bierz po 5 g dziennie, zobaczysz że różnicy nie będzie między tym a 10 :)

1

@Mesi12 Obie skrajności są do kitu, jak już oglądać to pochodzić z dystansem

0

@Transu96 No my w górach zawsze po majówce dopiero zmieniamy :D

0

@BinBin Nie brzmi to ciekawie :/

0

@Barca1992 A no że lagi będą, słaby sprzęt :(

1

@4drian0 Oddam również z pocałowaniem i nawet dopłacę

0

Won mnie z tym śniegiem, miałem jutro w piłe grać, a nie lepić bałwana :/

0

@BinBin Pijany?

1

@MichalZZZ Ołkej

0

@MichalZZZ Ciężko oceniać, nie wiemy jak to dokładnie wygląda między nimi, zobaczymy czy Pacześ coś publicznie napisze i poznamy jego wersję

6

@zawsze_barca Kiedyś jak miałem gorączkę i nażarłem się kukurydzy to do muszli trafił popcorn więc nie zawsze wygląda tak samo

0

@MichalZZZ Też byłem w szoku, wejdź na Fejsie na profil Sochy i zobacz sobie ostatnio jaką litanie napisał wyjaśniając całą sprawę to będziesz wiedział jak to wygląda mniej więcej

1

@MichalZZZ Moja ma farta że jeszcze razem nie mieszkamy bo wielkanocny poniedziałek będzie dla niej traumą haha

0

@MichalZZZ Socha jak dla mnie top 1. Szkoda że ma spine z Paczesiem, poszło o ten występ gdzie sparodiowal Paczesia, sam przyznał i większość pewnie to odebrała jako coś pozytywnego, ale Pacześ się obraził i na każdym kroku wbija szpile w Matiego że ten kradnie żarty itd itp. Może chłopaki dojdą kiedyś do ładu heh

0

@tombard A ja się dziwię skąd mam katar, pierwszy raz w życiu na wiosnę mam zatkany nos

4

@Jaca27 Pusta miska jeszcze nic nie znaczy, zawartość żołądka mogła znaleźć się gdzie indziej :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?