0

@Nano22 W sumie to same araby są spoko, najgorsze są te bandziory uchodźcy robiące dymy na zachodzie

0

@MESSIah16 Jak sam Bosak by przeszedł to już cud, a co dopiero brak Dudy :D Ale odpowiadając na pytanie to opcja nr 1

0

@Chakalaka A no chyba że tak to pardą

4

@Hiacynk Kinder i Milka robią najlepsze czekolady ^^

1

@Adamski69 Fajne tylko zmień na dwiema* :P

2

@l0Messini To się nie chwal

1

@patryk355 @MesQueUnClub_87 @dominik127pl ok namówiliście, wino zostawiam na koniec :D

0

@MesQueUnClub_87 I zamierzam zrobić dokładnie to samo tylko mam dylemat :D

0

@Transu96 Też się zastanawiałem, ale fabuła za bardzo wciągła hehe

0

Po przejściu głównej fabuły Wiedźmina 3 zostały mi jeszcze dodatki. Co polecacie zacząć najpierw, "Krew i wino" czy "Serce z kamienia"? Wiem że po przejęciu tego pierwszego będzie możliwość odblokowania dodatkowych mutacji, co można wykorzystać grając w drugi dodatek, a tak to zdobędę mutacje i gdzie je wykorzystam, tyle co w kilku zaległych zleceniach :D Jak to widzicie?

1

@Wronadlinho Dokładnie tak

0

@albi Dopiero co wszedłem na Ramble dziś, a widzę że już będzie ciekawie xD

0

@Foro Za prowokację jest paragraf więc uważaj

0

@Kuczek Ty no nie wiem, ale wydaje mi się że byłaby szansa dalej być z Yen, gdy zgodziłeś się na jej wizję wspólnej przyszłości, przed bitwą z Gonem, jeszcze w namiocie Nilfgardczyków

0

@Kuczek No niestety postawili nas przed ciężkim dylematem hehe, zobaczymy jak w czwórce to będzie wyglądać

0

@Qlewer To prawda, gdyby nie książki pewnie wybrałbym Triss ^^

0

@Kuczek Radowid wygra odzyskując i jednocząc północ, ale będzie urządzał sobie polowanie na czarodziejki i czarodziejów. Co do Ciri to wydaje mi się że podczas jednej z rozmów z Emhyrem trzeba mu obiecać że się ją odda, ale mogę się mylić.

0

@Transu96 Ja również z pominięciem jedynki, ale Yen mimo że często jest jędzą bez serca to ma coś w sobie za co ją wybrałem, może dlatego że przypomina moją dziewczynę xD

0

@Hushovt To chyba najbardziej rozsądne :D @Bykunn @Transu96 Oj ruda kusi, ciężko było się oprzeć ^^

0

[SPOILER - WIEDŹMIN 3: DZIKI GON]
-
-
-
Jakie zakończenie wybraliście? U mnie Ciri zostaje wiedźminką, Geralt spędza resztę życia bzykając Yennefer, Cerys jednoczy klany na Skellige, a Nilfgard wygrywa wojnę zostawiając Temerię "w spokoju". Co do tego ostatniego to bym zmienił, ale głupio było nie pomóc Roche'owi po tym jak Dijkstra go zdradził, a zostawienie Radowida przy życiu też jakoś się nie uśmiechało :D

1

@HolyGoalie97 Mnie to osobiście wkurza jak każdy spamuje tymi odcinkami :D

5

@bias Bardziej porównał bym to do Maradona vs Messi

0

@Janas11224 Wygląd to nie wszystko, przejarany mózg na starosc to coś czego wolałbym uniknąć xD

2

@Janas11224 "Rozsądek jest uzdrowieniem narodu, brak umiaru jest zagładą" ~Mario96w

0

@CatalanVeBFCB To ja już nie wiem.. Nie mogę tego znaleźć, co bym nie wpisał to wyskakuje Eminem z 11.3 a wcześniej 11.2 sylab na sekundę. A rekord dotyczy chyba ilości sylab w singlu, więc sorry za błąd.

0

@CatalanVeBFCB Jeśli chodzi o oficjalne kawałki to Em pobił rekord swoją "Godzillą" 11.3 sylab na sekundę. Natomiast właśnie nigdzie nie mogłem znaleźć zestawienia najszybszego rapowania w ogóle

0

@CatalanVeBFCB Skąd to info? Pytam serio bo oficjalnie najszybszym jest Eminem

0

@Gomess Prawda, świetnie wypełnia pustkę po BB, czekamy na ostatni sezon ^^ Ponoć ma to być jesień 2021

0

@tobiasson92 I wierzysz że u sąsiadów wszystko jest takie sprawiedliwe i idealne jak się mówi? Cóż, według TVP u nas też takie jest ;)

2

@tobiasson92 Śmierdzi hipokryzją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?