1

Bosy wygrałeś rundę

2

Ten się nie pierdzieli

4

@Wittgenstein To nie mowa nienawiści tylko stwierdzenie faktów :P

0

Dobrze Ci idzie Andrzej z tą konstytucją, powolutku do celu xD

0

@Barca1992 Nie, to Ty odpalaj ustawkę

3

Andrzej dobrze mówi, ale nie dziwota bo te pytania są robione pod Niego :D

1

Ooo mucha sie przykeiła

0

@pauletaa ciężki wybór ale jednak finał to finał

1

@Mns21 sofy nie używałem, ale Flashscore polecam jak najbardziej

5

@macio_944 Jeśli chodzi o śmieszność to mi się bardziej podobała kraina baśni, no kurła dziewczynka z zapałkami sprzedająca dragi i zkacowany wilk który w końcu zaebał czerwonego kapturka i mógł chlać w spokoju xD

0

Co go położył xD

0

Z tego co czytam Ramble to chyba dobrze że zdecydowałem się oglądać Bayern do końca xD

0

@Bamboleo Żadna praca nie hańbi, piniądza warta zwłaszcza

1

@macio_944 Jak z szyneczką to chętnie

6

@macio_944 Sprzedam Wiedźmina

0

Ja tu wchodzę i mam na to patent, w moim burdelu dajesz pokojowy freestyle z Bośniakiem

1

@Borneo "PO się zmieniło, rządzą nowi ludzie" xD To tak jakby powiedzieć że od czasu Morawieckiego PiS się zmienił bo rządzą nowi ludzie, kolego bądź konsekwentny, w PO zmieniły się tylko marionetki

2

@Lord_Vader Neymar wróci do Barcelony

2

@msmsms Zarobiłbym kupę siana przez ten jeden dzień i noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@sebasek99 A co myślałeś, podpisaliśmy cyrograf na 2 tryplety i za karę będą nam robić remontady w LM do końca 21 wieku.

0

@Rudi35 Bo autor jest za stary na 21 wiek

4

@jeyx77x A ją wręcz przeciwnie, ciągle wychwalali Messiego pod niebiosa. Stwierdzili po prostu fakt że Barca mogła zagrać lepiej jak na siebie

0

@jakub1906 Ten Griezmann w defensywie to tak na alibi wepchnąłeś mam wrażenie :D

1

@NaFazieHitman Ale na styk siadło haha

0

@bartoszekkk Bez przesady, dobra gra jak po takiej przerwie

2

@matirix20 Po prostu chciał się poczuć kozakiem i nie pokazywał emocji

3

@MesQueUnClub_87 To co zawsze, drybluje, rozdaje piłeczki, pewnie jeszcze coś ustrzeli w drugiej

0

@mrboom Może ktoś odkupi :P

18

@Hushovt Postawiłem teściową, najwyżej stracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hushovt A Ty nie? :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?