Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bosy wygrałeś rundę
2
Ten się nie pierdzieli
4
@Wittgenstein To nie mowa nienawiści tylko stwierdzenie faktów :P
0
Dobrze Ci idzie Andrzej z tą konstytucją, powolutku do celu xD
0
@Barca1992 Nie, to Ty odpalaj ustawkę
3
Andrzej dobrze mówi, ale nie dziwota bo te pytania są robione pod Niego :D
1
Ooo mucha sie przykeiła
0
@pauletaa ciężki wybór ale jednak finał to finał
1
@Mns21 sofy nie używałem, ale Flashscore polecam jak najbardziej
5
@macio_944 Jeśli chodzi o śmieszność to mi się bardziej podobała kraina baśni, no kurła dziewczynka z zapałkami sprzedająca dragi i zkacowany wilk który w końcu zaebał czerwonego kapturka i mógł chlać w spokoju xD
0
Co go położył xD
0
Z tego co czytam Ramble to chyba dobrze że zdecydowałem się oglądać Bayern do końca xD
0
@Bamboleo Żadna praca nie hańbi, piniądza warta zwłaszcza
1
@macio_944 Jak z szyneczką to chętnie
6
@macio_944 Sprzedam Wiedźmina
0
Ja tu wchodzę i mam na to patent, w moim burdelu dajesz pokojowy freestyle z Bośniakiem
1
@Borneo "PO się zmieniło, rządzą nowi ludzie" xD To tak jakby powiedzieć że od czasu Morawieckiego PiS się zmienił bo rządzą nowi ludzie, kolego bądź konsekwentny, w PO zmieniły się tylko marionetki
2
@Lord_Vader Neymar wróci do Barcelony
2
@msmsms Zarobiłbym kupę siana przez ten jeden dzień i noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@sebasek99 A co myślałeś, podpisaliśmy cyrograf na 2 tryplety i za karę będą nam robić remontady w LM do końca 21 wieku.
0
@Rudi35 Bo autor jest za stary na 21 wiek
4
@jeyx77x A ją wręcz przeciwnie, ciągle wychwalali Messiego pod niebiosa. Stwierdzili po prostu fakt że Barca mogła zagrać lepiej jak na siebie
0
@jakub1906 Ten Griezmann w defensywie to tak na alibi wepchnąłeś mam wrażenie :D
1
@NaFazieHitman Ale na styk siadło haha
0
@bartoszekkk Bez przesady, dobra gra jak po takiej przerwie
2
@matirix20 Po prostu chciał się poczuć kozakiem i nie pokazywał emocji
3
@MesQueUnClub_87 To co zawsze, drybluje, rozdaje piłeczki, pewnie jeszcze coś ustrzeli w drugiej
0
@mrboom Może ktoś odkupi :P
18
@Hushovt Postawiłem teściową, najwyżej stracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hushovt A Ty nie? :O