Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra Nie no szczerze to chciałbym zobaczyć gryzaka na ŚPD
1
@Bykunn Zdziwiłbyś się jak bardzo zmieniłyby się głosy gdyby nie sondaże, ale tego się nie dowiemy ;)
1
@Fartlow Nie potrzebujemy wcale kreatywnej pomocy, takie rozwiązanie dobrze się sprawdza w pressingu, odbiorze piłki i szybkim podaniu do przodu. Po za tym kto jak kto ale busi potrafi być kreatywny
6
@Bykunn Przykładowo masz ochotę zagłosować na Bosaka, ale według sondażu zdobędzie ok 5%, więc postanawiasz swój głos oddać na takiego Hołownie, który ma rzekomo większe szanse dostać się do drugiej tury. Sondaże bardzo manipulują :)
1
@MarioVeB! Dokładnie, ten jego konserwatyzm aż razi
0
@Kvothe07 Co prawda na Seville mamy patent w ostatnich latach, ale nie uważam żeby dzisiaj było łatwo. Stawiam 2 1 dla Nas :)
0
@Jaca27 Postaw więcej dla pewności :D
0
Czy korzysta was ktoś z takiego cudeńka jak mąka sojowa? Jestem ciekaw jak wpływa to na konsystencję i smak popularnych dań w porównaniu do mąki pszennej, proszę o opinie ^^
1
@Kluivert_P BJJ jest świetne żeby szybko unieszkodliwić jakiegoś delikwenta, ale czasem w życiu bywa tak, że musisz poradzić sobie z kilkoma takimi delikwentami naraz.. I tu z pomocą przychodzi chociażby kickboxing. Nie ograniczałbym się tylko do jednego stylu :) Ale jeśli chcesz trenować bardziej po to żeby się wyżyć i pobawić to jak najbardziej BJJ
1
@Misanthrope Przyjdzie czas, że będziesz musiał się opowiedzieć za jedną ze stron, wybierz mądrze
4
@Kamilos84 Karta alkoholika ^^
0
Kurde pasuje jakąś kolację zjeść, chyba wjadą gofry z nutellą i bitą śmietaną :D
0
@Hakiru Myślę że jedną bramką wygramy, a w najgorszym wypadku remis.
2
@Transu96 Nie zdejmuj bo bęben wyskoczy i po co to potem znowu chować
3
@kerouac Jak Żon Klod Wandam w Replikatorze
1
@SHIBA Działa tylko na Samsungowej przeglądarce :(
7
@amanter @ProMILs Bez przesady 4 0 i 2 0 z nie do końca kompletnym atakiem, a momentami potrafiliśmy grać naprawdę fajnie. Taki Real dzisiaj też grał kupę i dopiero jak Valencia spuchła się rozkręcili. Ja jestem nastawiony pozytywnie :)
0
@macio_944 @Hushovt Nie fajnie zrobili z tą zdradą Dijkstry bo sumienie nie pozwala zabić Rocha i to w takim stylu, ale z drugiej strony zajęcie całej północy przez Nilfgard na rzecz uratowania Temerii to słaba opcja :D
0
@Hushovt Ja wszystkie oszczędziłem które się dało, oprócz tych które wymieniłeś były jeszcze na Skellige z zagadką i przy Kaer Morhen. To takie fajne, głupie niewinne stworzątka :D
0
@Tales_Omletu No mnie ten mecz osobiście nie porwał po za bramkami i paroma akcjami Valenci z pierwszej połowy. Dobry mecz ale nie powiedziałbym że świetny
0
@Tales_Omletu Fajne bramki w sumie i tyle :D
0
@tristan87 Wątpię, City to nie Valencia ;) Real dopiero w drugiej połowie zaczął grać, a Anglicy tak szybko nie spuchną jak nietoperki
0
Nic no szkoda, trzeba będzie wpierdzielić Sevilli i tyle
0
No i teraz można wyłączyć na spokojnie :D
2
@Katalonbar Edytowałeś i zamiast usunąć "Wasze" to dopisałeś "*Wass" wtf xD Chyba że to jakiś podwójny przekaz :D
12
Zaśpiewam wam dziś o koledze co nie bardzo był ceniony, pakiet na brak kartek, często miał kupiony
Lelelelelelele
Nie obawiał się już wślizgów, sędziów ani gwizdów, Perez przelał komu trzeba tego hajsu w pi***
0
@matirix20 Pewnie że dobry, polecam Ci zrzucić do ok 10% bf (obczaj w google jak sprawdzić) i cisnąć powolutku z masą bez zbędnego ulewania się :)
0
@matirix20 Mięśnie będą się rozwijać pod względem wytrzymałości i siły, ale bez hipertrofi czyli przyrostu masy mięśniowej. Co prawda jest możliwe jednoczesne budowanie masy i redukcja czyli tzw. rekompozycja, ale to rzadkość i musi zostać spełnione parę warunków
0
@Encore Kiedyś było większe boom na Messiego i Ronaldo, teraz już sie od tego powoli odchodzi, piłka dla Modricia tylko to potwierdza :P
1
@Majkel34 Ja to nie potrafię jakoś im tego życzyć, zawsze to bardziej emocjonujące spotkania w lidze. I po wpierdzielu im człek się lepiej czuje :D