1

@kerouac A Mordor został przeniesiony na Wiejską

0

@DLFCB Przed i po wyborach zawsze tak jest, później jakby polityka krajowa schodzi na drugi plan na rzecz polityki naszego kochanego klubu :) W tym drugim przynajmniej wszyscy są zgodni :P

1

@DaPi To jest synu zjawisko rzadko spotykane ostatnimi czasy w Polsce zwane całkiem ładną pogodą

3

@Jaca27 a co to jest słońce

1

@masq To prawda, sam dostałem 20 patyków łącznie z tarczy, a gdyby nie wirus to zarobiłbym przez ten czas 3 razy mniej. Sęk w tym że te zapożyczone przez PiS pieniążki trzeba powoli spłacać i dlatego z roku na rok ceny wszystkiego będą coraz to większe

1

@Hiacynk Wtopa punktów z Sevillą to był nasz ostatni margines błędu, nie możemy sobie pozwolić teraz na żaden remis i trzeba liczyć na to że Madryt gdzieś się potknie. Ciężko będzie wygrać ligę w tym sezonie, ale jeśli się uda to zwycięstwo będzie smakować lepiej niż jakbyśmy znów wygrali ją w pierwszej rundzie. Nasi zawodnicy dobrze zdają sobie sprawę w jakiej są sytuacji i mimo że nie zawsze na to wygląda to dają z siebie 100% i liczę że dzisiaj nam to udowodnią

9

@masq A nie zauważyłeś że torbę z zakupami za 100 Ziko jakoś lżej się nosi? I to nie ma nic wspólnego ze wzrostem siły mięśni :P

1

@Rysiu Jak to Bravo chyba pisało

1

@FC1899Barca A co im zaś nie pasuje z tym terminarzem?

8

Pamiętajcie żeby się nie pomylić :P
https://imgur.com/a/EnGYut0

0

@Criss18Barca Pada conajmniej od tygodnia, ale w najbliższych dniach ma się uspokoić

5

@Janiama Bili Dżin is nat ma lowa. Michaela zawsze się dobrze słucha :D

2

@emeu Trzymaj herba, mam nadzieję że Ci lepiej na serduszku ^^

0

Coś w tym jest ^^
https://imgur.com/a/ZQgNa4E

0

@DaPi Korona lockdown zmienia charakter, człowiek staje się jakby bardziej otwarty

1

@DaPi Potwór nie potwór byle miał otwór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DaPi To jeszcze tylko dziewczyny i zostaję tu na miesiąc najmniej

1

@DaPi Stawiaj flache a nie jakieś pozdrowienia

0

@pride1899 Skoro nie kojarzysz to wychodzi na to że dużo nie różni się od innych ;)

0

@pride1899 Nie no rozumiem że chcą usunąć socjal i zostawić ludziom ich pieniądze, jestem tego zwolennikiem, ale nie wydaje mi się żeby to starczyło na spełnienie wszystkich postulatów Konfy. Ta piątka Bosaka to tylko kropelka w morzu, ale ich ogólny program wydaje się jak z bajki.

1

@pride1899 No bo jest :) Tylko ludzie nie zastanawiają się skąd później na to pieniążki będą, zobaczą parę fajnych postulatów i zadowoleni. Postulaty PiSu też fajnie wyglądają jako slogany ;)

0

@MichVeB Leje i nie przestaje, powodzi na szczęście nie będzie bo w górach powodzi ni może być :P

1

@Janiama spoko wywiad, ciekawe jakby to się potoczyło pod wodzą Smudy gdyby nie te kontuzje

0

@escarabajo No we zrup, zapłace

1

@BOTAlpha Nic nie musisz zgłaszać, tylko dowiedz się w którym lokalu możesz głosować ;)

1

@escarabajo Zdjencie rup

1

@VamosRakieta Dosyć optymistyczne założenie :P

1

@norbi77 Zamiast hobbitów potencjalny elektorat, który próbuje się nie skusić na socjal

0

@Roobo Jakby było wiadomo to byś dostał poważną odpowiedź :P

0

@kipek10 Z nowych Huawei'i tylko P Smart ma certyfikat google, właśnie go używam. Szkoda bo bardzo lubię te telefony i jednocześnie jestem zżyty z Google, a chciałbym inny model kupić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?