Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac A Mordor został przeniesiony na Wiejską
0
@DLFCB Przed i po wyborach zawsze tak jest, później jakby polityka krajowa schodzi na drugi plan na rzecz polityki naszego kochanego klubu :) W tym drugim przynajmniej wszyscy są zgodni :P
1
@DaPi To jest synu zjawisko rzadko spotykane ostatnimi czasy w Polsce zwane całkiem ładną pogodą
3
@Jaca27 a co to jest słońce
1
@masq To prawda, sam dostałem 20 patyków łącznie z tarczy, a gdyby nie wirus to zarobiłbym przez ten czas 3 razy mniej. Sęk w tym że te zapożyczone przez PiS pieniążki trzeba powoli spłacać i dlatego z roku na rok ceny wszystkiego będą coraz to większe
1
@Hiacynk Wtopa punktów z Sevillą to był nasz ostatni margines błędu, nie możemy sobie pozwolić teraz na żaden remis i trzeba liczyć na to że Madryt gdzieś się potknie. Ciężko będzie wygrać ligę w tym sezonie, ale jeśli się uda to zwycięstwo będzie smakować lepiej niż jakbyśmy znów wygrali ją w pierwszej rundzie. Nasi zawodnicy dobrze zdają sobie sprawę w jakiej są sytuacji i mimo że nie zawsze na to wygląda to dają z siebie 100% i liczę że dzisiaj nam to udowodnią
9
@masq A nie zauważyłeś że torbę z zakupami za 100 Ziko jakoś lżej się nosi? I to nie ma nic wspólnego ze wzrostem siły mięśni :P
1
@Rysiu Jak to Bravo chyba pisało
1
@FC1899Barca A co im zaś nie pasuje z tym terminarzem?
8
Pamiętajcie żeby się nie pomylić :P
https://imgur.com/a/EnGYut0
0
@Criss18Barca Pada conajmniej od tygodnia, ale w najbliższych dniach ma się uspokoić
5
@Janiama Bili Dżin is nat ma lowa. Michaela zawsze się dobrze słucha :D
2
@emeu Trzymaj herba, mam nadzieję że Ci lepiej na serduszku ^^
0
Coś w tym jest ^^
https://imgur.com/a/ZQgNa4E
0
@DaPi Korona lockdown zmienia charakter, człowiek staje się jakby bardziej otwarty
1
@DaPi Potwór nie potwór byle miał otwór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DaPi To jeszcze tylko dziewczyny i zostaję tu na miesiąc najmniej
1
@DaPi Stawiaj flache a nie jakieś pozdrowienia
0
@pride1899 Skoro nie kojarzysz to wychodzi na to że dużo nie różni się od innych ;)
0
@pride1899 Nie no rozumiem że chcą usunąć socjal i zostawić ludziom ich pieniądze, jestem tego zwolennikiem, ale nie wydaje mi się żeby to starczyło na spełnienie wszystkich postulatów Konfy. Ta piątka Bosaka to tylko kropelka w morzu, ale ich ogólny program wydaje się jak z bajki.
1
@pride1899 No bo jest :) Tylko ludzie nie zastanawiają się skąd później na to pieniążki będą, zobaczą parę fajnych postulatów i zadowoleni. Postulaty PiSu też fajnie wyglądają jako slogany ;)
0
@MichVeB Leje i nie przestaje, powodzi na szczęście nie będzie bo w górach powodzi ni może być :P
1
@Janiama spoko wywiad, ciekawe jakby to się potoczyło pod wodzą Smudy gdyby nie te kontuzje
0
@escarabajo No we zrup, zapłace
1
@BOTAlpha Nic nie musisz zgłaszać, tylko dowiedz się w którym lokalu możesz głosować ;)
1
@escarabajo Zdjencie rup
1
@VamosRakieta Dosyć optymistyczne założenie :P
1
@norbi77 Zamiast hobbitów potencjalny elektorat, który próbuje się nie skusić na socjal
0
@Roobo Jakby było wiadomo to byś dostał poważną odpowiedź :P
0
@kipek10 Z nowych Huawei'i tylko P Smart ma certyfikat google, właśnie go używam. Szkoda bo bardzo lubię te telefony i jednocześnie jestem zżyty z Google, a chciałbym inny model kupić