1

@DanielOOL Wypad mnie z tym pesymizmem, smucić się będziemy ewentualnie po meczu :P

1

@FranzMaurer Po co tak zajeżdżać tego Stegena, dałby mu odpocząć

1

@TheGoldenEleven Bo zwiastuje że przyjeżdża pogrom ;)

0

@SuperPatsonFCB Takiego komentarza szukałem, większość interpretuje to w zbyt dosłowny sposób i stąd te pociski po nim

1

@Gall Rafa jak zwykle targa do przodu, drybluje, nie boi się gry. Z Alaves strzelił 2 bramki w przeciągu 2 minut, co prawda jak już przeciwnicy grali w 10. Z Sociedad też fajnie, ale nic specjalnego

0

@Kajtek77 Nie masz wyjścia, każdy Ramblowicz musi, chyba że masz premium.

0

@Encore :(

2

@Kapitan hawk Będę miał oczy szeroko otwarte, dzięki za przestrogę :P

2

@Kapitan hawk @Avada Kedavra Pawełka to 5 lat temu jadłem ostatnio

2

@Avada Kedavra Ja stwierdziłem, że jem tylko drugie danie i mimo że nie wypada tak na obiad, to pewnie wsunę właśnie Rafaello

2

@Kamil92 No ja mam trochę tych sandboxów do nadrobienia, głównie z Ubistoftu. Zostały mi Asasyny od Unity w górę, chociaż zdecydowałem się pominąć póki co 2 części i gram w Origins teraz, no a później wszystkie Far Craje :D

1

@Kamil92 Najwięcej ile dałem za grę to parę miesięcy temu 200 złociszy za W3 w edycji gry roku czyli oprócz wszystkich rozszerzeń jakieś dodatki mieczy itd, ale to na Microsoft Store czyli mogę w każdej chwili pobrać sobie i na PC i na xBoxa :D Cybera kupię pewnie za rok na płytę, a póki co muszę nadrobić Asasyny. Ten Ghost of Tsushima nie widziałem muszę obczaić :D

1

@Kamil92 Jak Redzi tyle czasu spędzili nad swoją nową perełką to grzechem będzie nie wypróbować. Myślę że znów będą mieli szansę na tytuł gry roku. Poczekam aż stanieje i pewnie kupię ^^

0

@kaziks Przecież Messi sam siebie chce zajeżdżać, Setien nie ma nic do gadania :D

1

@Chwytliwy Czy ja wiem czy w takiej formie, pykneli słabe Alaves 6 0 i tyle, z Sociedadem mieli trochę szczęścia, mimo to trzeba uważać.

2

@Kamil92 Tato byłby szczęśliwy, szkoda że nie mamy oszona w okolicy :/

1

@Kompletny Prawda

0

@Kompletny Na Messim da się jeszcze zarobić ze 100 melonów conajmniej, a w pakiecie z Albą każdy będzie chętny.

0

Bartek ratuje budżet jak może i tym razem wystawił pakiet starej gwardii po dobrej zniżce.
https://imgur.com/a/c81r5TN

2

@BaroPodertos o 20 mogłoby być zawsze ^^

0

@Brashearr I tak będzie dopóki nasz kochany zarząd La Rambli nie wprowadzi dobrowolnych opłat za korzystanie z serwisu bez reklam. Ktoś powie że można se przecież zmienić przeglądarkę na Ad Blocka. Nie, nie można.

1

@BarcaInfo A City czasem się po Messiego nie zgłasza?

0

@Avada Kedavra Też tak najpierw pomyślałem i coś w tym może być :D

0

@rocky5 Może kibic Barcy :P

2

https://zapodaj.net/30f130520765e.jpg.html
Myślę że to większy szyfr, zauważcie na co wskazują palce Icardiego. Najpierw Mbappe, później litera V, a później R. Litera V oznacza Victorie czyli zwycięstwo, natomiast R Reality czyli rzeczywistość. Chodzi o to że Mbappe zwyciężył i pozbywa się Neymara, a jego zasłonięte imię to już gwóźdź. Detektyw Mario zawsze na posterunku. Aha no i nie muszę chyba mówić co oznacza 40% zniżki

2

@draxidox O polityce można, nie można zachęcać i nakłaniać do głosowania na konkretnego kandydata :P Wyższy level rozmów o polityce

2

@PatrychoO Gdybyś nie skąpił na premium też byś takie posty miał ;)

4

W sensie samogon?

0

@Bobo25 Wolałbym na mój nowy samochód, ale jak chcesz może być na tacę, może ksiądz się dorzuci

2

@MESSIah16 No jednak nikt chyba nie zostawił po sobie takiej bandyckiej, długoletniej spuścizny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?