Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Mi podobało się to że mimo częstych fauli i presji ze strony rywali, nasz Riki nie zgasł, a wręcz przeciwnie, pokazał że potrafi wyjść z pressingu, wejść pewnie w drybling i pociągnąć grę do przodu. Chłopak naprawdę ma szansę zrobić tu karierę
1
@Vito9 Łatwo to wszystko wygląda w teorii, ale ciężko utrzymywać psychikę cały czas na najwyższych obrotach przy dużej presji i fizycznym wysiłku. Dlatego właśnie zdarzają się takie mecze że my niszczymy Majorkę, Majorka Celtę, a Celta daje radę ugrać z nami remis. Wpływ na mecz ma bardzo dużo zmiennych, taktyka, forma całego zespołu jak i indywidualności(psychiczna i fizyczna), doza szczęścia, wszystko to składa się na grę zespołu i wykorzystywanie okazji. Gdyby to było takie przewidywalne to bukmacherzy by nie istnieli, a i sam sport nieciekawie by się oglądało :p
6
Dziś prawdopodobnie najważniejszy mecz w kontekście walki o mistrza, damy kurła radę panowie, gramy na Camp Nou, a to nie byle stadionik treningowy
1
@Vito9 1. Mecz u siebie, a na wyjeździe, nawet mimo braku kibiców.
2. Zespoły jak Celta grając z nami stawiają mur, a na taką Mallorce grają wysoko i ryzykują szybkimi kontrami.
3. Zupełnie inna motywacja grając na Barce, a na byle Majorkę.
2
@fart Dawać mnie ten skład
1
@Hiacynk But coraz zbliżej dla Polaka hehe, ale i tak póki co wydaje się mało realny
0
@Wittgenstein No nie do końca bo wciąż potrzebujemy następcy naszego gryzonia i tu świetnie pasuje Jesus, a Sterling przydałby się na ten moment na lewe skrzydło, samym Fatim nie będziemy grać, a do Griezmanna i Brajtłajta nie mam przekonania. No ale to takie tam marzenia ^^
1
@Wittgenstein Panie, ale atak City to Ty szanuj
1
@fart O akurat mam balkon w te stronę :D
0
@ForcaMilosz Hehe herbata Ci stygnie
0
@Joe_Pesci xDDDDDDDDDDDDDDDDdDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdD
0
@Muszynianka Polecam założyć sobie profil zaufany i załatwiać wszystko elektronicznie, dużo, dużo szybciej. Wpierw składałem wniosek papierowo i czekałem miesiąc na pieniążki, za drugim razem ledwie tydzień po złożeniu elektronicznie.
0
@norbi77 No i wszystko jasne :D
0
@Kapitan hawk Już tłumaczę, obstawiam porażkę Atletico, bo wpuścimy im wpie****. Dziękuję za uwagę
1
@Fenelon Pewnie już szuka wymówek. Myślę, że perspektywa jąkania się przy niewygodnych pytaniach nie zachęca go na pójście w coś takiego
0
@Hushovt To spróbuj rosołku z komara, polecam
0
@svensonFCB 5 dyszek w zwykłej zdrapce i stówa w internetowej, ale w ogólnym rozrachunku i tak minus xD Szału nie ma, zdrapki to zło
1
@Zip 3 1 brzmi jak z kosmosu :D Ja stawiam na wymęczone 2 1, ale boje się że będzie 1 1
9
@barcelonistka1899 Bo tak sugerują główne media.
1
@jeyx77x Przecież takie rozwiązania stosowano już wielokrotnie, chociażby przy losowaniach ostatnich grup EURO :D Prosta sprawa, jedno z miejsc ćwierćfinałowych = zwycięzca dwumeczu Barca Napoli + np. zwycięzca dwumeczu Bayern Chelsea
1
@LuisSalvano Nie mówię o Tobie bo wszyscy wiedzą jak bardzo wierzysz w ten powrót :D Od poprzedniej sagi podchodzę do tego z dystansem, ale każdy dzień bez przedłużenia kontraktu zwiększa szanse na jego sprowadzenie. Wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie za rok ^^
0
@malicinho Przykład idzie z góry :P
3
@Barca1992 Ludzie którzy to głoszą myślą że to prezydent rządzi krajem, najgorsze jest to że słyszałem to już setki razy
3
@Encore No nie odnalazł się póki co nie ma co się oszukiwać, jeśli następny sezon taki będzie (bo uważam że trzeba mu dać jeszcze rok) to trzeba go sprzedać.
3
@mrboom Polecam Ci wdrapać się na Kościelec jako następny dwutysięcznik, cudeńko :)
0
@NaFazieHitman Ta wersja lepsza :D
https://imgur.com/a/cXOtkWf
1
@fcbarcafan19 Otóż to
1
@LuisSalvano Tak się śmiejecie z tego transferu Neymara, ale jeśli nie przedłuży kontraktu to za rok pewnie kupimy go po taniości, już abstrahując od tego czy to będzie opłacalne czy nie
1
@norbi77 Ale tydzień w Barcelonie, ale tydzień w Barcelonie, codziennie wyjątkowo
5
@buddy To nie ma znaczenia bo rozlosują zwycięzców pozostałych meczy