0

2

@Luki 10 Wiem naiwne, ale w sumie jeśli się uda ograć Villareal, to reszta powinna pójść z górki

7

@bixmix Ja stawiam że 2 remisy zaliczą i wygrają ligę mając tyle samo pkt co my :P
Edit: Kurła ale to będzie boleć xD

26

@matirix20 Chłop się nazwał Casemiro to musi być Casemiro czego nie rozumiesz

0

Kurde gdyby nie ta wtopa z Celtą to reszta popandemicznych meczy nie była wcale taka zła. Remisy z silnymi Atletico i Sevillą, wygrane ze słabszymi zespołami. Co do samej gry, wygląda to naprawdę dobrze, szkoda że zazwyczaj tylko w pierwszych 30 minutach, gdzie nie wykorzystujemy okazji, a później to już powolne klepanie piłki w szerz. Wychodzę z założenia że gramy podobnie jak biali, z tym że oni są do bólu skuteczni i dlatego prawdopodobnie nam odjadą na te 4 pkt. Trochę szkoda, ale dopóki mamy matematyczne szanse będę wierzył w ligowy sukces, bo jakby nie patrzeć nasi biali koledzy mierzą się jeszcze z 3 zespołami, które mają realną szansę coś ugrać. Oczywiście fakt, że muszą się potknąć 2 razy z czego najmniej 1 porażka przy naszych wszystkich zwycięstwach do końca, nie napawa optymizmem, ale jak to zawsze powtarzam, nie takie rzeczy się zdarzały :P

2

@mrboom Hehe fajnie że się skusiłeś, ja rrochę gorszą pogodę miałem tydzień temu, ale też git :D
https://ibb.co/HGvfYw1

1

@Hakiru Jasne że mogą i nie takie cuda się zdarzały, jak ktoś nie wierzy jego sprawa, najwyżej miło się zaskoczy. Ja przynajmniej do meczu białych z Getafe mam jeszcze jakąś iskrę

0

@Barca1992 Drukarniaaa!!! Hurr Durr liga ustawiona jest, nie wierz opozycji że sędziowie nie są podstawieni!!!

0

@vangoor W sensie że razem? W łóżku? Eee

0

@LuisSalvano To było porównanie do Iniesty w jego wieku :P

4

Valverde: Wam się oczy otworzyły, jak mnie się zamknęły

0

@malyras E no do Iniesty to mu brakuje lat świetlnych, ale i tak bardzo na plus

1

@cules100pro On nie jest gotowy nawet na 9 minut

1

Kur co ten Suarez odwala

1

@jachuu9 Ja również, ale jakby nam płacili takie kokosy to pewnie byśmy rozważali symulki xD

1

@jachuu9 Niestety, ale jak się nie wywrocisz to sędzia nie sprawdzi takiego czegoś

2

Następny nurek xD

0

Jaki nurek szok

0

Hahhahahahahahha

0

Nie dziwię się że ma wkurwa, mało mu wychodzi dziś

1

Mowicie że sędziowie ustawieni xD

0

@KamilZ Nie no Stegen zawinił więc niech pokutuje

1

Dać Griezmanna za Suareza

0

@jachuu9 Mi za to podoba się Messi, taki bezpłciowy dziś

3

Longle profesor

1

Nie wierzę no nie wierzę

0

Kurwa wiedziałem xDD

0

Pique ty grubasie

0

@Hiacynk Nareszcie normalny komentarz :D

0

@kkbarca rzygam już tym hejtem, brakuje Vamosowania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?