Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avatarr Mam coś głębszego
https://imgur.com/a/pgAs8a1
2
@Luki 10 Wiem naiwne, ale w sumie jeśli się uda ograć Villareal, to reszta powinna pójść z górki
7
@bixmix Ja stawiam że 2 remisy zaliczą i wygrają ligę mając tyle samo pkt co my :P
Edit: Kurła ale to będzie boleć xD
26
@matirix20 Chłop się nazwał Casemiro to musi być Casemiro czego nie rozumiesz
0
Kurde gdyby nie ta wtopa z Celtą to reszta popandemicznych meczy nie była wcale taka zła. Remisy z silnymi Atletico i Sevillą, wygrane ze słabszymi zespołami. Co do samej gry, wygląda to naprawdę dobrze, szkoda że zazwyczaj tylko w pierwszych 30 minutach, gdzie nie wykorzystujemy okazji, a później to już powolne klepanie piłki w szerz. Wychodzę z założenia że gramy podobnie jak biali, z tym że oni są do bólu skuteczni i dlatego prawdopodobnie nam odjadą na te 4 pkt. Trochę szkoda, ale dopóki mamy matematyczne szanse będę wierzył w ligowy sukces, bo jakby nie patrzeć nasi biali koledzy mierzą się jeszcze z 3 zespołami, które mają realną szansę coś ugrać. Oczywiście fakt, że muszą się potknąć 2 razy z czego najmniej 1 porażka przy naszych wszystkich zwycięstwach do końca, nie napawa optymizmem, ale jak to zawsze powtarzam, nie takie rzeczy się zdarzały :P
2
@mrboom Hehe fajnie że się skusiłeś, ja rrochę gorszą pogodę miałem tydzień temu, ale też git :D
https://ibb.co/HGvfYw1
1
@Hakiru Jasne że mogą i nie takie cuda się zdarzały, jak ktoś nie wierzy jego sprawa, najwyżej miło się zaskoczy. Ja przynajmniej do meczu białych z Getafe mam jeszcze jakąś iskrę
0
@Barca1992 Drukarniaaa!!! Hurr Durr liga ustawiona jest, nie wierz opozycji że sędziowie nie są podstawieni!!!
0
@vangoor W sensie że razem? W łóżku? Eee
0
@LuisSalvano To było porównanie do Iniesty w jego wieku :P
4
Valverde: Wam się oczy otworzyły, jak mnie się zamknęły
0
@malyras E no do Iniesty to mu brakuje lat świetlnych, ale i tak bardzo na plus
1
@cules100pro On nie jest gotowy nawet na 9 minut
1
Kur co ten Suarez odwala
1
@jachuu9 Ja również, ale jakby nam płacili takie kokosy to pewnie byśmy rozważali symulki xD
1
@jachuu9 Niestety, ale jak się nie wywrocisz to sędzia nie sprawdzi takiego czegoś
2
Następny nurek xD
0
Jaki nurek szok
0
Hahhahahahahahha
0
Nie dziwię się że ma wkurwa, mało mu wychodzi dziś
1
Mowicie że sędziowie ustawieni xD
0
@KamilZ Nie no Stegen zawinił więc niech pokutuje
1
Dać Griezmanna za Suareza
0
@jachuu9 Mi za to podoba się Messi, taki bezpłciowy dziś
3
Longle profesor
1
Nie wierzę no nie wierzę
0
Kurwa wiedziałem xDD
0
Pique ty grubasie
0
@Hiacynk Nareszcie normalny komentarz :D
0
@kkbarca rzygam już tym hejtem, brakuje Vamosowania :D