0

@Hushovt To spróbuj rosołku z komara, polecam

0

@svensonFCB 5 dyszek w zwykłej zdrapce i stówa w internetowej, ale w ogólnym rozrachunku i tak minus xD Szału nie ma, zdrapki to zło

1

@Zip 3 1 brzmi jak z kosmosu :D Ja stawiam na wymęczone 2 1, ale boje się że będzie 1 1

9

@barcelonistka1899 Bo tak sugerują główne media.

1

@jeyx77x Przecież takie rozwiązania stosowano już wielokrotnie, chociażby przy losowaniach ostatnich grup EURO :D Prosta sprawa, jedno z miejsc ćwierćfinałowych = zwycięzca dwumeczu Barca Napoli + np. zwycięzca dwumeczu Bayern Chelsea

1

@LuisSalvano Nie mówię o Tobie bo wszyscy wiedzą jak bardzo wierzysz w ten powrót :D Od poprzedniej sagi podchodzę do tego z dystansem, ale każdy dzień bez przedłużenia kontraktu zwiększa szanse na jego sprowadzenie. Wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie za rok ^^

0

@malicinho Przykład idzie z góry :P

3

@Barca1992 Ludzie którzy to głoszą myślą że to prezydent rządzi krajem, najgorsze jest to że słyszałem to już setki razy

3

@Encore No nie odnalazł się póki co nie ma co się oszukiwać, jeśli następny sezon taki będzie (bo uważam że trzeba mu dać jeszcze rok) to trzeba go sprzedać.

3

@mrboom Polecam Ci wdrapać się na Kościelec jako następny dwutysięcznik, cudeńko :)

0

1

@fcbarcafan19 Otóż to

1

@LuisSalvano Tak się śmiejecie z tego transferu Neymara, ale jeśli nie przedłuży kontraktu to za rok pewnie kupimy go po taniości, już abstrahując od tego czy to będzie opłacalne czy nie

1

@norbi77 Ale tydzień w Barcelonie, ale tydzień w Barcelonie, codziennie wyjątkowo

5

@buddy To nie ma znaczenia bo rozlosują zwycięzców pozostałych meczy

3

@DanielOOL Bo Bartek im obiecał Neymar+ i wciąż wierzą że to wyjdzie

2

@BarcaInfo Ło Ty populisto

1

@Joe_Pesci Palą jointy narkomany jedne :O

0

@AllBundy Żona zaś daje popalić i dzieciaki?

1

@DaPi Nie widziałem co wcześniej napisałeś, ale stawiam że byłeś w szoku czemu taki duży kurs na City xD Myślę że prędzej Anglicy zwalą kupon, dużo zależy od tego na kogo trafią w ćwierćfinale, o ile przejdą Real co powinno być jednak bułeczką :D

0

Hah teraz sobie przypomniałem, że jeszcze przed pandemią puściłem kupon na klasyfikacje końcowe za stówę przy kursie 11 i okazuje się że całkiem duża szansa na powodzenie. Niepewne w zasadzie tylko Chelsea i City. O Juve raczej się też nie boję, a wy jak myślicie, będzie bal? :D
https://imgur.com/a/xuRVzqu
https://imgur.com/a/UlJST0L

13

@Kompletny ILE!?!?

0

@Grubson06 Co się ugrał to jego

0

@justfootball Ale kto głosuje :P

1

@Bagsik88 Jakby mi się chciało to znalazłbym kilka takich meczy, ale że mi się nie chce, to musisz uwierzyć na słowo, albo się pofatygować ^^

2

@NeroTFP Ja tam będę cykał zdjęcia komu innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hiacynk Idę czyścić aparat ^^

0

@cat_r37 Czas pokaże komu to wyszło na dobre

0

@Triv44 Leguero czy Aguerowski?

1

@NeroTFP Idę z wami, będę zdjęcia robił

1

@Avada Kedavra No kuuurła, dzisiejsza młodzież to rozpuszczona i nawet dzień dobry nie powie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?