Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt To spróbuj rosołku z komara, polecam
0
@svensonFCB 5 dyszek w zwykłej zdrapce i stówa w internetowej, ale w ogólnym rozrachunku i tak minus xD Szału nie ma, zdrapki to zło
1
@Zip 3 1 brzmi jak z kosmosu :D Ja stawiam na wymęczone 2 1, ale boje się że będzie 1 1
9
@barcelonistka1899 Bo tak sugerują główne media.
1
@jeyx77x Przecież takie rozwiązania stosowano już wielokrotnie, chociażby przy losowaniach ostatnich grup EURO :D Prosta sprawa, jedno z miejsc ćwierćfinałowych = zwycięzca dwumeczu Barca Napoli + np. zwycięzca dwumeczu Bayern Chelsea
1
@LuisSalvano Nie mówię o Tobie bo wszyscy wiedzą jak bardzo wierzysz w ten powrót :D Od poprzedniej sagi podchodzę do tego z dystansem, ale każdy dzień bez przedłużenia kontraktu zwiększa szanse na jego sprowadzenie. Wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie za rok ^^
0
@malicinho Przykład idzie z góry :P
3
@Barca1992 Ludzie którzy to głoszą myślą że to prezydent rządzi krajem, najgorsze jest to że słyszałem to już setki razy
3
@Encore No nie odnalazł się póki co nie ma co się oszukiwać, jeśli następny sezon taki będzie (bo uważam że trzeba mu dać jeszcze rok) to trzeba go sprzedać.
3
@mrboom Polecam Ci wdrapać się na Kościelec jako następny dwutysięcznik, cudeńko :)
0
@NaFazieHitman Ta wersja lepsza :D
https://imgur.com/a/cXOtkWf
1
@fcbarcafan19 Otóż to
1
@LuisSalvano Tak się śmiejecie z tego transferu Neymara, ale jeśli nie przedłuży kontraktu to za rok pewnie kupimy go po taniości, już abstrahując od tego czy to będzie opłacalne czy nie
1
@norbi77 Ale tydzień w Barcelonie, ale tydzień w Barcelonie, codziennie wyjątkowo
5
@buddy To nie ma znaczenia bo rozlosują zwycięzców pozostałych meczy
3
@DanielOOL Bo Bartek im obiecał Neymar+ i wciąż wierzą że to wyjdzie
2
@BarcaInfo Ło Ty populisto
1
@Joe_Pesci Palą jointy narkomany jedne :O
0
@AllBundy Żona zaś daje popalić i dzieciaki?
1
@DaPi Nie widziałem co wcześniej napisałeś, ale stawiam że byłeś w szoku czemu taki duży kurs na City xD Myślę że prędzej Anglicy zwalą kupon, dużo zależy od tego na kogo trafią w ćwierćfinale, o ile przejdą Real co powinno być jednak bułeczką :D
0
Hah teraz sobie przypomniałem, że jeszcze przed pandemią puściłem kupon na klasyfikacje końcowe za stówę przy kursie 11 i okazuje się że całkiem duża szansa na powodzenie. Niepewne w zasadzie tylko Chelsea i City. O Juve raczej się też nie boję, a wy jak myślicie, będzie bal? :D
https://imgur.com/a/xuRVzqu
https://imgur.com/a/UlJST0L
13
@Kompletny ILE!?!?
0
@Grubson06 Co się ugrał to jego
0
@justfootball Ale kto głosuje :P
1
@Bagsik88 Jakby mi się chciało to znalazłbym kilka takich meczy, ale że mi się nie chce, to musisz uwierzyć na słowo, albo się pofatygować ^^
2
@NeroTFP Ja tam będę cykał zdjęcia komu innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hiacynk Idę czyścić aparat ^^
0
@cat_r37 Czas pokaże komu to wyszło na dobre
0
@Triv44 Leguero czy Aguerowski?
1
@NeroTFP Idę z wami, będę zdjęcia robił
1
@Avada Kedavra No kuuurła, dzisiejsza młodzież to rozpuszczona i nawet dzień dobry nie powie