Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Jak nie dostanę przed północą stu herbików to głosuję na Andrzeja
1
@Kamil92 Rozejm zatem :P
0
@Kamil92 Ciekawa analiza, ale nie trafna :P Po prostu wypraszam sobie żeby mnie ktoś nazywał bezjajecznym tylko dlatego, że nie jestem z tych narzekających codziennie jak to się źle żyje w tym kraju, zamiast samemu zadbać o swój dobrobyt ;) Mogłoby być lepiej owszem, ale nie sądzę żebym miał na to jakiś realny wpływ, proszę to uszanować :)
0
@NaFazieHitman @DanielOOL Też myślałem że to pożegnanie xD
2
@Kamil92 Lepiej być bezjajecznym niż starać się mieć jaja na siłę i naiwnie wierzyć że się coś zrobiło dla dobra kraju. Interesujesz się polityką, znalazłeś swojego idealnego kandydata? Gratuluję, idź być dumnym z siebie tylko żeby Cię ta duma nie przerosła :P
1
@Kuracjusz Nowy w polityce? Dam Ci radę, nie marnuj swojego cennego czasu i zostań w domu :P
1
@Kusco15 @Chakalaka Polityka to niewdzięczna praca bo nawet jeśli masz dobre zamiary to będziesz postrzegany jako złodziej, raz że z przyzwyczajenia ludzi, a dwa wystawiasz się na propagandę swoich rywali. Tak czy inaczej, ani PiS, ani PO nie są święci, swoje za uszami mają jak każdy i nawet jeśli ich sumienie mówi że wszystko co zrobili jest dla ogólnego dobra to może warto pomyśleć czy nie dać w końcu szansy komuś innemu, komuś kto może wnieść coś nowego do krajowej polityki. Już mniejsza z tym prezydentem, ale myślę że warto to rozważyć przy następnych wyborach do sejmu.
1
@Janiama Nie no żarcik, są rzeczy ważne i ważniejsze, to tylko głupi mecz, a rodzina powinna być na pierwszym miejscu :)
7
@Janiama Nie pozwól zepsuć takiej passy. Udawaj że masz rozwolnienie i meczyk możesz w spokoju oglądnąć w toalecie na smartfonie, nie dziękuj :P
11
@Kusco15 Co to wogóle za usprawiedliwienie, że wszyscy robią afery.. To nie znaczy że Polacy chcą by ich okradano. Ludzie którzy chcą rządzić krajem, ustanawiać prawo, głosząc że zależy im na dobru Polaków i sprawiedliwości powinni dawać odgórny przykład, a póki co sami zachęcają do złodziejstwa i kombinatoryki. Rafał to tylko kolejna krowa, który dużo ryczy, a mało mleka daje
0
@MarioVeB! Ja tylko barszczem Sosnowskiego, ale żyję ^^
2
Cisza nadchodzi prędziutko, więc na koniec dodam krótko.
Jeden gorszy od drugiego, nie dam głosu na żadnego.
1
@elmayakos kakało z mlekiem
0
Wolę już hodować słonie, niż dać krzyżyk przy Szymonie
0
@tristan87 Wolę jeździć z pustym bakiem, niż się trzymać z Kosiniakiem
3
@Pewex Wolę uciąć sobie ptaka, niż głosować na Bosaka
9
Wolę pić do lustra wóde, niż dać głos na pana Dude
5
@Chakalaka Booooring
0
@Pilka_jest_okragla E no może Messiego by nie sprzedali
1
@Kapitan hawk Brutality
0
@Hushovt Najlepszy jest ten wiatr
7
@Brygson To muszę obciąć paznokcie żeby się ładnie prezentować
13
@Kapitan hawk Myślałem że mi znowu reklama wyskoczyła i próbuję kliknąć "X" xD
1
I ten wysyp komentarzy o północy typu "ale tu cicho", "nic nie słychać" normalnie się nie mogę doczekać :D
0
@SamuraJack Mów mi Ezoteriusz Mario Maksimus
0
@SamuraJack Już rozkładam tarota
11
@kamiVeB Ciężko się z nimi nie zgodzić
0
@gumaz 10 - 15%
0
@Geble Klątwa LS Neymara trwa w najlepsze
0
@BarcaInfo Niech się chłop nacieszy, bo już nie długo będzie się musiał zmierzyć z szarą, Barcelońską rzeczywistością :P