- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
7
Jutro po raz pierwszy od 10 lat nie obejrzę Barcelony w meczu ligowym. Niestety, komunia i bycie chrzestnym powoduje taką sytuacje. Nie bedzie też Muzyka łączy La Ramble ale w niedziele za to dodam dwa kawałki.
1
@Janiama co jakiś czas zerknij na wynik w necie, upewnij się że nie musisz włączyć transmisji :)
4
@Janiama Telefon na stół położysz albo oprzesz o jakąś sałatkę i będziesz zerkał.
8
@Janiama a 10 lat temu co cię powstrzymało?
2
@Kompletny Tak sobie wziąłem te 10 lat bo chyba jeszcze dłużej to było :) Nie pamietam, być może nie było meczu w telewizji a nie miałem akurat dobrego internetu.
7
@Janiama Nie pozwól zepsuć takiej passy. Udawaj że masz rozwolnienie i meczyk możesz w spokoju oglądnąć w toalecie na smartfonie, nie dziękuj :P
1
@Mario96w Wszystko wiem, oczywiście że będę kukał ale mi chodziło o normalne oglądanie meczu. Po za tym przez pandemie długo się nie widzieliśmy i trochę głupio tak obserwować telefon.
1
@Janiama Nie no żarcik, są rzeczy ważne i ważniejsze, to tylko głupi mecz, a rodzina powinna być na pierwszym miejscu :)
1
@Janiama Ja z kolei jutro będę na weselu, które zaczyna się... o 17 :(
1
@Janiama Szacunek że przez tyle lat nie opuściłeś meczu. Ja jestem fanatykiem Barcy ale nie raz niestety zdarzyło mi się opuścić mecz.