13

@kkbarca Ja na miejscu kibiców Juve bym się jednak cieszył

2

Ło pany, 19 kilometrów z przewyższeniem i obniżeniem po 1,3km zrobione, kto z was był na Kościelcu? Widoki świetne, ale nogi to mi będą przez miesiąc do dupy wchodzić haha

0

@Sysia11 E no bez przesady, ściągnęli Suareza, Tryplet wygrali, potem się zaczęło jebać od ucieczki Neymara

0

@mekston Różnie to może być, ale raczej mała szansa żeby i my i biali wygrali wszystko do końca :D

0

@mekston jedno jest pewne, do ostatniej kolejki trzeba będzie się pilnować

0

Wiadomo już kiedy się odbędą?

1

@Nano22 Za długie żeby czytać, ale ogólnie to się zgadzam

0

@haryveb944 Dawaj numer do dilera

0

@nowakinho Niestety raczej nie zostanie, a też bym dał mu jeszcze szansę. Dużo osób tutaj myśli że jak gracz nie odpali przed 25 rokiem życia to już nic z niego nie będzie, zaraz będzie się sprzedawać de Jonga, Puiga i Fatiego bo złapią gorszy okres. Ja jestem tego zdania, że jak ktoś już raz pokazał że umie u nas dobrze zagrać, to trzeba mu dawać tyle szans dopóki to nie wypali. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, nie można też trzymać gościa bez formy na wieki, ale takiego Arthura jeszcze bym potrzymał

0

@Naturopata A może najpierw pozwólmy mu zagrać chociaż jeden mecz

0

@mekston Espanyol też nie będzie taki prosty, mamy 4 ciężkie mecze z rzędu, a dopiero później z górki. Nie ma teraz miejsca na odpoczynek, trza dać z siebie ile się da

0

@chosenone Ta władza prezydencka i tak jest gjuwno warta na ten moment :)

1

@chosenone Nie no myślę że perspektywa wojny domowej jednak go interesuje, a dobrze wiemy co by się działo na ulicach w przypadku odwalenia takiej akcji :D Jak dla mnie wygra opozycja

1

@Koni8M Czas pokazał że lepiej dla nas gdy nie wierzymy w powodzenie transferu :P

0

@Avada Kedavra Ale co ma kontuzja do faktu

5

@IronSanHybrid Duda Dudę Dudą Dudzi

0

@maroon Taa, susza z pieniędzmi chyba

1

@Danny Gaucho Kurde słabo 5/10, nie nazywam się od dziś kibicem Barcy :(

0

@daniel32778 Nie bój nic, przyjdą i tacy ;)

0

@szymonekk Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie były i deszcze i burze :P

0

@L3OM3SSI Chmury też się nie muszą całować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@daniel32778 Prawda, będą lepsi ;)

0

@Jarema2000 Taktyke tysiąca wrzutek zostawmy białym

15

Mówi się że jak dwie chmury się pocałują to pada deszcz. Tam na górze od 3 tygodni chyba kręcą porno

1

@masa11 Przecież to takie proste

1

@Jakchcesz Albo Messi Rakiticia

5

@LuisSalvano Panie nauczycielu spokojnie, to tylko język potoczny :P

0

@DonMatteo901 co za zjeb

0

@arasz1819 ogień = wypalili się.
I teraz to ma sens

0

@mekston Myślę że stadion ma teraz trochę mniejsze znaczenie w przypadku braku kibiców, nie sądzę żeby było aż tak ciężko żeby mówić że to najtrudniejszy mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?