Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@kkbarca Ja na miejscu kibiców Juve bym się jednak cieszył
2
Ło pany, 19 kilometrów z przewyższeniem i obniżeniem po 1,3km zrobione, kto z was był na Kościelcu? Widoki świetne, ale nogi to mi będą przez miesiąc do dupy wchodzić haha
0
@Sysia11 E no bez przesady, ściągnęli Suareza, Tryplet wygrali, potem się zaczęło jebać od ucieczki Neymara
0
@mekston Różnie to może być, ale raczej mała szansa żeby i my i biali wygrali wszystko do końca :D
0
@mekston jedno jest pewne, do ostatniej kolejki trzeba będzie się pilnować
0
Wiadomo już kiedy się odbędą?
1
@Nano22 Za długie żeby czytać, ale ogólnie to się zgadzam
0
@haryveb944 Dawaj numer do dilera
0
@nowakinho Niestety raczej nie zostanie, a też bym dał mu jeszcze szansę. Dużo osób tutaj myśli że jak gracz nie odpali przed 25 rokiem życia to już nic z niego nie będzie, zaraz będzie się sprzedawać de Jonga, Puiga i Fatiego bo złapią gorszy okres. Ja jestem tego zdania, że jak ktoś już raz pokazał że umie u nas dobrze zagrać, to trzeba mu dawać tyle szans dopóki to nie wypali. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, nie można też trzymać gościa bez formy na wieki, ale takiego Arthura jeszcze bym potrzymał
0
@Naturopata A może najpierw pozwólmy mu zagrać chociaż jeden mecz
0
@mekston Espanyol też nie będzie taki prosty, mamy 4 ciężkie mecze z rzędu, a dopiero później z górki. Nie ma teraz miejsca na odpoczynek, trza dać z siebie ile się da
0
@chosenone Ta władza prezydencka i tak jest gjuwno warta na ten moment :)
1
@chosenone Nie no myślę że perspektywa wojny domowej jednak go interesuje, a dobrze wiemy co by się działo na ulicach w przypadku odwalenia takiej akcji :D Jak dla mnie wygra opozycja
1
@Koni8M Czas pokazał że lepiej dla nas gdy nie wierzymy w powodzenie transferu :P
0
@Avada Kedavra Ale co ma kontuzja do faktu
5
@IronSanHybrid Duda Dudę Dudą Dudzi
0
@maroon Taa, susza z pieniędzmi chyba
1
@Danny Gaucho Kurde słabo 5/10, nie nazywam się od dziś kibicem Barcy :(
0
@daniel32778 Nie bój nic, przyjdą i tacy ;)
0
@szymonekk Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie były i deszcze i burze :P
0
@L3OM3SSI Chmury też się nie muszą całować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@daniel32778 Prawda, będą lepsi ;)
0
@Jarema2000 Taktyke tysiąca wrzutek zostawmy białym
15
Mówi się że jak dwie chmury się pocałują to pada deszcz. Tam na górze od 3 tygodni chyba kręcą porno
1
@masa11 Przecież to takie proste
1
@Jakchcesz Albo Messi Rakiticia
5
@LuisSalvano Panie nauczycielu spokojnie, to tylko język potoczny :P
0
@DonMatteo901 co za zjeb
0
@arasz1819 ogień = wypalili się.
I teraz to ma sens
0
@mekston Myślę że stadion ma teraz trochę mniejsze znaczenie w przypadku braku kibiców, nie sądzę żeby było aż tak ciężko żeby mówić że to najtrudniejszy mecz