Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż kafejka wybuchła
2
Dlaczego my nie potrafimy kontratakować :(
0
I co mówicie że pod nas nie drukują xD
0
Jak to Riki na niego wpadł
7
Najzwinniejszy grubas na świecie, Suarez kocham Cię
0
O nie Tylko nie Rafa
0
@Patrykl145 Mini Iniesta i Busi ^^
0
@KmN Nie, nie mogli
0
@MichalZZZ Mi się bardziej podobało pierwsze 30 minut z Sevillą, tam tiki taka chodziła perfekcyjnie, aż momentami za bardzo i szkoda że gola nie było
0
@MichalZZZ No nie powiedziałbym, jest gra do przodu, ale to za mało żeby nazwać mecz bdb :D Bardziej bym pochwalił indywidualności
20
Puig jeszcze będzie drugim Iniestą, albo po prostu pierwszym Puigem :D
0
Rakitić jest kozakiem w tych odbiorach
1
Marc nie rób takich pranków
7
Taa na pewno grubas tam pobiegnie, w co Ty wierzysz młody :D
0
Ale tam wpadł na skrzydło, to będzie kozak
0
O Avengersi w tle lecą, oby nasi dzisiaj tak zagrali :D
0
@Hushovt Niech słowo ciałem się stanie
0
@TheMugShot Za rok :P
1
@jedrek7000 [*]
2
@SonBarcaGoku Wystarczy przestać chlać tyle :P
1
@damianex10 Immo musiałby chyba kontuzje złapać żeby tego nie przebić
1
Ale brama szacun
14
@BarcaInfo Aż se zapalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Coman co klocka metr przed kiblem postawił :D
1
@DanielOOL Wypad mnie z tym pesymizmem, smucić się będziemy ewentualnie po meczu :P
1
@FranzMaurer Po co tak zajeżdżać tego Stegena, dałby mu odpocząć
1
@TheGoldenEleven Bo zwiastuje że przyjeżdża pogrom ;)
0
@SuperPatsonFCB Takiego komentarza szukałem, większość interpretuje to w zbyt dosłowny sposób i stąd te pociski po nim
1
@Gall Rafa jak zwykle targa do przodu, drybluje, nie boi się gry. Z Alaves strzelił 2 bramki w przeciągu 2 minut, co prawda jak już przeciwnicy grali w 10. Z Sociedad też fajnie, ale nic specjalnego
0
@Kajtek77 Nie masz wyjścia, każdy Ramblowicz musi, chyba że masz premium.