0

Aż kafejka wybuchła

2

Dlaczego my nie potrafimy kontratakować :(

0

I co mówicie że pod nas nie drukują xD

0

Jak to Riki na niego wpadł

7

Najzwinniejszy grubas na świecie, Suarez kocham Cię

0

O nie Tylko nie Rafa

0

@Patrykl145 Mini Iniesta i Busi ^^

0

@KmN Nie, nie mogli

0

@MichalZZZ Mi się bardziej podobało pierwsze 30 minut z Sevillą, tam tiki taka chodziła perfekcyjnie, aż momentami za bardzo i szkoda że gola nie było

0

@MichalZZZ No nie powiedziałbym, jest gra do przodu, ale to za mało żeby nazwać mecz bdb :D Bardziej bym pochwalił indywidualności

20

Puig jeszcze będzie drugim Iniestą, albo po prostu pierwszym Puigem :D

0

Rakitić jest kozakiem w tych odbiorach

1

Marc nie rób takich pranków

7

Taa na pewno grubas tam pobiegnie, w co Ty wierzysz młody :D

0

Ale tam wpadł na skrzydło, to będzie kozak

0

O Avengersi w tle lecą, oby nasi dzisiaj tak zagrali :D

0

@Hushovt Niech słowo ciałem się stanie

0

@TheMugShot Za rok :P

1

2

@SonBarcaGoku Wystarczy przestać chlać tyle :P

1

@damianex10 Immo musiałby chyba kontuzje złapać żeby tego nie przebić

1

Ale brama szacun

14

@BarcaInfo Aż se zapalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Coman co klocka metr przed kiblem postawił :D

1

@DanielOOL Wypad mnie z tym pesymizmem, smucić się będziemy ewentualnie po meczu :P

1

@FranzMaurer Po co tak zajeżdżać tego Stegena, dałby mu odpocząć

1

@TheGoldenEleven Bo zwiastuje że przyjeżdża pogrom ;)

0

@SuperPatsonFCB Takiego komentarza szukałem, większość interpretuje to w zbyt dosłowny sposób i stąd te pociski po nim

1

@Gall Rafa jak zwykle targa do przodu, drybluje, nie boi się gry. Z Alaves strzelił 2 bramki w przeciągu 2 minut, co prawda jak już przeciwnicy grali w 10. Z Sociedad też fajnie, ale nic specjalnego

0

@Kajtek77 Nie masz wyjścia, każdy Ramblowicz musi, chyba że masz premium.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?