0

@Bobo25 W sumie wystawienie pozytywnej opinii, czyli danie herba pod komentarzem zachęcającym, bądź nakłaniającym do głosowania na danego kandydata, samo w sobie ma wpływ na to zachęcenie, więc uważam że tak, jest to złamanie ciszy wyborczej xD

0

@Hosh Patrząc na nasz ostatni wybryk to skłaniam się ku temu że Neymar do nas przyjdzie prędzej czy później :P

2

@Chakalaka Dzięki piękne, stawiam stówę na Rafałka, a co mi tam :D

1

Takie szybkie pytanko przed snem, jakiś buk przyjmuje zakłady na wybory? Jaki kurs na Trzaskowskiego?

0

@kamiVeB Albo herby albo druga tura, niech Rambla wybiera, muahahaha

0

@Jaca27 Jeśli Juve wygra LM to tak

0

@BarcaInfo Ale za to jaką ważną :P

1

@BarcaInfo Bo to musi być liga mistrzów żeby weszło

1

@Klaudix Jak nie jak tak

1

@justfootball Ej panie, zostaw taki przekaz na ciszę

1

@Kapitan hawk Sekielski inwestuje w tę reklamę ile się da

3

@michaleu Wyżyj się, masz godzinę ^^

9

@Sysia11 Księga la Rambli mówi jasno:
Gracz którego transfer nam nie styka, ten buźkę zaraz szybko zamyka

0

@Europejczyk1980 Jest tu więcej zwolenników Dudy niż myślałem :P

0

@Elnuum Mr Nobody

1

@TheNekro94 Cóż za rajd z piłką w jego wykonaniu

0

@TheNekro94 @Hosh Cios poniżej pasa chłopaki wiem, ale jestem zdesperowany

20

Jak nie dostanę przed północą stu herbików to głosuję na Andrzeja

1

@Kamil92 Rozejm zatem :P

0

@Kamil92 Ciekawa analiza, ale nie trafna :P Po prostu wypraszam sobie żeby mnie ktoś nazywał bezjajecznym tylko dlatego, że nie jestem z tych narzekających codziennie jak to się źle żyje w tym kraju, zamiast samemu zadbać o swój dobrobyt ;) Mogłoby być lepiej owszem, ale nie sądzę żebym miał na to jakiś realny wpływ, proszę to uszanować :)

0

@NaFazieHitman @DanielOOL Też myślałem że to pożegnanie xD

2

@Kamil92 Lepiej być bezjajecznym niż starać się mieć jaja na siłę i naiwnie wierzyć że się coś zrobiło dla dobra kraju. Interesujesz się polityką, znalazłeś swojego idealnego kandydata? Gratuluję, idź być dumnym z siebie tylko żeby Cię ta duma nie przerosła :P

1

@Kuracjusz Nowy w polityce? Dam Ci radę, nie marnuj swojego cennego czasu i zostań w domu :P

1

@Kusco15 @Chakalaka Polityka to niewdzięczna praca bo nawet jeśli masz dobre zamiary to będziesz postrzegany jako złodziej, raz że z przyzwyczajenia ludzi, a dwa wystawiasz się na propagandę swoich rywali. Tak czy inaczej, ani PiS, ani PO nie są święci, swoje za uszami mają jak każdy i nawet jeśli ich sumienie mówi że wszystko co zrobili jest dla ogólnego dobra to może warto pomyśleć czy nie dać w końcu szansy komuś innemu, komuś kto może wnieść coś nowego do krajowej polityki. Już mniejsza z tym prezydentem, ale myślę że warto to rozważyć przy następnych wyborach do sejmu.

1

@Janiama Nie no żarcik, są rzeczy ważne i ważniejsze, to tylko głupi mecz, a rodzina powinna być na pierwszym miejscu :)

7

@Janiama Nie pozwól zepsuć takiej passy. Udawaj że masz rozwolnienie i meczyk możesz w spokoju oglądnąć w toalecie na smartfonie, nie dziękuj :P

11

@Kusco15 Co to wogóle za usprawiedliwienie, że wszyscy robią afery.. To nie znaczy że Polacy chcą by ich okradano. Ludzie którzy chcą rządzić krajem, ustanawiać prawo, głosząc że zależy im na dobru Polaków i sprawiedliwości powinni dawać odgórny przykład, a póki co sami zachęcają do złodziejstwa i kombinatoryki. Rafał to tylko kolejna krowa, który dużo ryczy, a mało mleka daje

0

@MarioVeB! Ja tylko barszczem Sosnowskiego, ale żyję ^^

2

Cisza nadchodzi prędziutko, więc na koniec dodam krótko.
Jeden gorszy od drugiego, nie dam głosu na żadnego.

1

@elmayakos kakało z mlekiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?