Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Ja pier*** geniusze zła xD
1
@Naturopata Co byśmy zrobili bez tego Ju Es Ej
3
@Danny Gaucho Anżej masz mój głos. @Chwytliwy Tego nie sprawdzałem, to temu tak capi od paru dni..
4
@VamosRakieta Badania dowodzą że nie da się przeczytać tego tekstu normalnym głosem xD
6
Ludzie stał się cud, mój pies po 10 latach nagle przestał się lenić, ot tak, jakie wspaniałe uczucie, nie trzeba już tyle sprzątać haha
0
@Naturopata Gorzej bo Duda i Trzaskowski są w tym samym wieku :P
4
Rzadko narzekam, ale to czym kieruje się nasz zarząd jest większa zagadką niż stworzenie wszechświata. O ile poprzednie fatalne decyzje można było w jakiś sposób wytłumaczyć i podpiąć pod ryzyko niepowodzenia tak tutaj nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.
0
@macio_944 Chamsko xD
0
@Majkel34 Jeszcze dodam tylko że argument który przytoczyłeś można porównać do sytuacji w której ktoś się nad Tobą znęca całe życie, czujesz się przez to źle, a Ty mu za to dziękujesz że ukształtował twój charakter. Ma to swoje plusy owszem, ale jakim kosztem. Przemyśl to kolego, nie zmuszam Cię do zmiany zdania, ale żebyś chociaż spróbował spojrzeć na to z innej strony. Znam osobiście jedną bardzo patologiczną rodzinę gdzie jest 5ciu braci i tylko jeden z nich wyszedł na ludzi, reszta kradnie, ćpa i spędza nocki w kryminale.. nie jest to nic fajnego
0
@pride1899 O widzisz nawet nie wiedziałem że można to zrobić legalnie na Słowacji
0
@Majkel34 Kiedy kończą Ci się argumenty to trzeba uciekać do "lepiej żebyś milczał" i "nic głupszego już nie przeczytam". Jedyny argument jaki podałeś to że z patologii i domu dziecka da się wyjść na człowieka.. No zajebisty argument heh. Owszem da się, nie znaczy że trzeba komuś serwować taki los, a rodzicom przymus zmiany swojego życia. Jeśli z twojego punktu socjologicznego i ideologicznego, które przytoczyłeś jest to dobre rozwiązanie to nie mam już więcej pytań do pana.
0
@Majkel34 Nie będę milczał, musisz się pogodzić z tym że ktoś ma odmienne zdanie, zwłaszcza że potrafi je uargumentować, a że jest to forum publiczne to chyba nic dziwnego że ludzie wymieniają się poglądami ;)
0
@Majkel34 Nic nie generalizuję kolego tylko podaje przykłady których jest multum, osobiście znam kilka takich z mojego otoczenia. W obecnej sytuacji nie masz żadnej możliwości wybrać. Kobieta musi urodzić i wziąć odpowiedzialność za dziecko czy tego chce czy nie, a facet zaś, albo spina tyłek i staje się przymusowo dobrym tatusiem, albo podkula ogon i będzie płacił alimenty. To jest chore rozwiązanie i wielu przez to cierpi na rzecz jakiś staroświeckich zasad. Jak sam wspomniałeś oboje powinni wiedzieć czy chcą dzieci czy nie, a na ten moment mimo zgodnego zdania w tej sprawie nie mają za bardzo wyboru. Ty powiesz że mogli w takim razie się nie bzykać, albo bardziej uważać, ja powiem że zasługują na drugą szansę i możemy się tak wykłócać bez przerwy. Pomyśl tylko który pogląd sprawia ludziom więcej cierpienia ;)
0
@Majkel34 Dla Ciebie to głupie, a dla mnie jak i dla wielu ludzi logiczne. To nie ty kolego przez 9 miesięcy musisz nosić w sobie bobasa.. Zalejesz i po sprawie niech kobieta się męczy, przecież sama chciała więc niech teraz rodzi. Nie ma nic gorszego niż przymus, a brak legalnej aborcji takowym jest. Później dziwota że dzieciaki wychowują się w patologi, że są oddawane do domu dziecka, na to już nie spojrzysz co?
0
@Majkel34 To mógł nie zalewać kobiety, która nie chce zachodzić w ciążę. Jak sam stwierdziłeś trzeba być odpowiedzialnym za swoje decyzje.
1
@Majkel34 I dlatego że kobita jest odpowiedzialna za siebie to powinna być również odpowiedzialna za przyszłość swojej ciąży.
4
@Naturopata Taa to trza by było co 3 miesiące prezydenta zmieniać :P
2
@Abuk Bo na podstawie tejże historii powstał :)
0
@mekston A kto więcej kradł PiS czy PO?
3
@Avada Kedavra Ło panie widzę że planujesz coś grubego
1
@Chwytliwy Tylko pamiętaj co obiecałeś, 500+ herbów dla każdego
0
@sidzej Nie wierzyłbym tak w te sondaże ;) Jak dla mnie wygra człowiek taśma
27
@MESSIah16 Co za typ, jak ktoś nie płacze na sędziów to jest zdrajcą xD Widzę że niektórych dalej piecze
1
@MESSIah16 Ale to musi być ręka jeszcze, a nie bark :)
1
@LuisSalvano Żeby Ci zobrazować jak durny jest Twój :P To że większość coś mówi nie musi być to prawdą. Ta Twoja masa ludzi to kibice Barcy i Sociedad, cała reszta nie robi afery :P
0
@Djzordon xD Panu już podziękujemy, niech zostanie alkoholu dla innych
1
@arraco Fakt jest taki że jesteś przesiąknięty frustracją i nie chcesz spojrzeć na to z drugiej strony, bo gdyby tak było to już dawno byś dostrzegł, że sędzia nie popełnił błędu w tych jakże kontrowersyjnych sytuacjach. Pofatyguj się i przeanalizuj te sytuacje na chłodno nie mając w głowie myśli że cały świat jest przeciwko Barcelonie ;) Szkoda że nie chcecie dostrzegać tego że sędziowie raz gwiżdżą pod Nas, a raz pod białych i nie ma to nic wspólnego z przekupstwem, takie wymówki tylko pokazują jak bardzo zrozpaczeni są kibice.
2
@Hiacynk Już to pisałem niżej, że tekst "mogliśmy grać z Sevillą lepiej to byśmy nie narzekali" nie jest żadnym argumentem, tylko osobnym faktem. Argumentem może być prawidłowe podjęcie decyzji przez sędziego według przepisów. Każdy kto chce obiektywnie myśleć ten nie będzie się dzisiaj użalał nad tymi decyzjami, a kto chce szukać wymówek ten zawsze znajdzie ;) Jestem pewien że jeśli to my bylibyśmy dzisiaj w butach Realu to sędzia potraktowałby nas tak samo, a wówczas większość krzykaczy tutaj trochę inaczej by na te decyzje patrzyła :)
3
@Cou7_ley Liczą się mecze bezpośrednie
1
@Chwytliwy Nie wysilaj się i tak nie przegadasz, daj się wypłakać frustratom ;) @itmustbejoke To nie jest argument kolego tylko osobny fakt, argumentem jest to że sędzia podyktował decyzje zgodnie z przepisami