Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Powiem wam pany że taka Rambla mogłaby być 24 na dobę, zero polityki, zero narzekania, wieczna impreza i darmowy alkohol, cudeńko
3
@DaPi Ty spryciarzu, chcesz żebyśmy pamiętali że masz święto 6 lutego :P Ok postaram się zapamiętać i stawiam flache
3
@Lord_Vader Ta lepszy, kopiuj wklej z notatnika (bo cukier jest biały), wymyślił by coś oryginalnego
1
@FeloRPS A idź pan haha Pierdziele pozniej mieć zrytą psyche do końca życia
5
@Lord_Vader Nie można tak na skróty, oj będą kłopoty
10
@Lord_Vader No i nie podobasz mi się kolego
1
@FeloRPS Kumpel jest takim kotem że bał się horrorów, ale żeby przełamać lęk raz postanowił oglądać na cmentarzu w nocy xD Od tamtej pory jest jakoś odporny xD
3
@DaPi Ja lubię horrory, ale później jak człek siedzi w nocy sam to są schizy, czasem nawet światło nie pomoże bo jest obawa że nagle zgaśnie, raz mi elektrownia taki psikus odwaliła jak byłem pod prysznicem xD
0
@DaPi Herbatka to napój bogów, żadna Yerba i inne podróby hehe
2
@FeloRPS Mam tylko i aż Jacka Danielsa, zdrówko !!
2
@MichalZZZ Tylko w wyjątkowych przypadkach, czytaj brak syropu ^^
3
@MichalZZZ Panie tam chodzą spać po dobranocce
5
@DaPi No ja jeszcze będę się musiał kąpać dziś, ale chyba zaczekam aż będzie jasno xD
2
@FeloRPS Czemu dałem się namówić xD
1
Dobra to ja jeszcze tak tylko dodam od siebie przepis na herbatkę.
No to co, na pierwszy ogień idzie woda w czajniku, uważamy żeby nie spalić rzecz jasna.. Do dzbanka wrzucamy 3 torebki Earl Grey perfumowanej od Liptona i zalewamy 95 stopniowym litrem wrzątku. I tutaj najważniejszy jest czas, 3 do 6 minut to optimum. Wyciągamy zużyte torebeczki, a do naszej mikstury wlewamy 50-150 ml syropu malinowego i wyciskamy połówkę cytryny. Można pić zarówno gorące, ciepłe, jak i schłodzone. Czasem robię różne wariacje i dodaję imbir, goździki, pomarańcz, a nawet z cynamonem smakuje ciekawie ^^
4
@Lord_Vader Breaking fuckin Bad jest ponad czasem i ma immunitet na przehajpowanie
1
@Joey @DaPi Namówiliście też idę haha, smacznego panowie :D
1
@Joey Nie masz szans, bułeczki dają +10 do zajebistości jajecznicy
2
@MSN1998 Tylko z trzech z boczusiem i szczypiorkiem, ale za to nadrabiam większą ilością bułek ^^ Z kiełbasą i cebulą też jest dobra, aż se zrobię jutro mniam
3
@SeeleyBooth Pff amator, ja piję jutrzejszą porcję alko żeby w poniedziałek kaca nie mieć
6
@Hushovt Tak, będziesz gościem którego kobita zdradza i który idzie sobie grzecznie spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MichalZZZ Oglądałem tylko 5 sezonów i przynajmniej do tego momentu kozak, muszę wrócić w końcu do serii :D
22
@macio_944 Mój stary w takim razie jest Einsteinem
1
@kaamil1910 Muszą raz przegrać i raz zremisować, albo 3 razy zremisować. My musimy zaś wszystko wygrać. Jak nie wtopią z Bilbao to już szkoda się nastawiać na cokolwiek
0
@Hosh I tu i tu wygrana hmm.. stawiam tysiaka
1
Tak sobie przemyślałem i doszedłem do wniosku (nie specjalnie odkrywczego, ale jednak), że duża część zwolenników Dudy była przekonana, że ten dostanie się do drugiej tury i nie chciało im się ruszyć czterech liter z domu na rundę pierwszą. W nieco innej sytuacji byli głosujący za resztą kandydatów, sugerując się dotychczasowymi sondażami, nakłaniającymi do oddania głosu już w pierwszej turze w obawie o brak tury drugiej. PiS może dostać potężny zastrzyk głosów i dlatego Andrzej jest faworytem. Gdyby głosowały tylko te osoby co w pierwszej turze, skłaniałbym się ku temu, że może zwyciężyć Rafał, natomiast po głębszej analizie stwierdzam, że nie obstawiam tych wyborów i kuponik pójdzie na coś innego :P
5
@KmN @Jaca27 @sidzej Bo horoskopy są tak sprytnie tworzone, żeby pasowała do Ciebie większość rzeczy ;)
3
@Comentateiro Wolałbym żeby to była kobitka, ale najważniejsze jest szczęście syna w tym przypadku. O ile jego chłopak nie byłby jakimś skurwielem, to bym ich wspierał
0
@PIWOSZ89 No dlatego mówię że bardziej sprawiedliwie by było tak jak w rozgrywkach krajowych, natomiast obecny format jest bardziej nieprzewidywalny i emocjonujący i nie zmieniałbym go ^^
5
@Comentateiro Troszkę ^^ @Kapitan hawk No ligę zdominowaliśmy aż miło :D