16

Powiem wam pany że taka Rambla mogłaby być 24 na dobę, zero polityki, zero narzekania, wieczna impreza i darmowy alkohol, cudeńko

3

@DaPi Ty spryciarzu, chcesz żebyśmy pamiętali że masz święto 6 lutego :P Ok postaram się zapamiętać i stawiam flache

3

@Lord_Vader Ta lepszy, kopiuj wklej z notatnika (bo cukier jest biały), wymyślił by coś oryginalnego

1

@FeloRPS A idź pan haha Pierdziele pozniej mieć zrytą psyche do końca życia

5

@Lord_Vader Nie można tak na skróty, oj będą kłopoty

10

@Lord_Vader No i nie podobasz mi się kolego

1

@FeloRPS Kumpel jest takim kotem że bał się horrorów, ale żeby przełamać lęk raz postanowił oglądać na cmentarzu w nocy xD Od tamtej pory jest jakoś odporny xD

3

@DaPi Ja lubię horrory, ale później jak człek siedzi w nocy sam to są schizy, czasem nawet światło nie pomoże bo jest obawa że nagle zgaśnie, raz mi elektrownia taki psikus odwaliła jak byłem pod prysznicem xD

0

@DaPi Herbatka to napój bogów, żadna Yerba i inne podróby hehe

2

@FeloRPS Mam tylko i aż Jacka Danielsa, zdrówko !!

2

@MichalZZZ Tylko w wyjątkowych przypadkach, czytaj brak syropu ^^

3

@MichalZZZ Panie tam chodzą spać po dobranocce

5

@DaPi No ja jeszcze będę się musiał kąpać dziś, ale chyba zaczekam aż będzie jasno xD

2

@FeloRPS Czemu dałem się namówić xD

1

Dobra to ja jeszcze tak tylko dodam od siebie przepis na herbatkę.
No to co, na pierwszy ogień idzie woda w czajniku, uważamy żeby nie spalić rzecz jasna.. Do dzbanka wrzucamy 3 torebki Earl Grey perfumowanej od Liptona i zalewamy 95 stopniowym litrem wrzątku. I tutaj najważniejszy jest czas, 3 do 6 minut to optimum. Wyciągamy zużyte torebeczki, a do naszej mikstury wlewamy 50-150 ml syropu malinowego i wyciskamy połówkę cytryny. Można pić zarówno gorące, ciepłe, jak i schłodzone. Czasem robię różne wariacje i dodaję imbir, goździki, pomarańcz, a nawet z cynamonem smakuje ciekawie ^^

4

@Lord_Vader Breaking fuckin Bad jest ponad czasem i ma immunitet na przehajpowanie

1

@Joey @DaPi Namówiliście też idę haha, smacznego panowie :D

1

@Joey Nie masz szans, bułeczki dają +10 do zajebistości jajecznicy

2

@MSN1998 Tylko z trzech z boczusiem i szczypiorkiem, ale za to nadrabiam większą ilością bułek ^^ Z kiełbasą i cebulą też jest dobra, aż se zrobię jutro mniam

3

@SeeleyBooth Pff amator, ja piję jutrzejszą porcję alko żeby w poniedziałek kaca nie mieć

6

@Hushovt Tak, będziesz gościem którego kobita zdradza i który idzie sobie grzecznie spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MichalZZZ Oglądałem tylko 5 sezonów i przynajmniej do tego momentu kozak, muszę wrócić w końcu do serii :D

22

@macio_944 Mój stary w takim razie jest Einsteinem

1

@kaamil1910 Muszą raz przegrać i raz zremisować, albo 3 razy zremisować. My musimy zaś wszystko wygrać. Jak nie wtopią z Bilbao to już szkoda się nastawiać na cokolwiek

0

@Hosh I tu i tu wygrana hmm.. stawiam tysiaka

1

Tak sobie przemyślałem i doszedłem do wniosku (nie specjalnie odkrywczego, ale jednak), że duża część zwolenników Dudy była przekonana, że ten dostanie się do drugiej tury i nie chciało im się ruszyć czterech liter z domu na rundę pierwszą. W nieco innej sytuacji byli głosujący za resztą kandydatów, sugerując się dotychczasowymi sondażami, nakłaniającymi do oddania głosu już w pierwszej turze w obawie o brak tury drugiej. PiS może dostać potężny zastrzyk głosów i dlatego Andrzej jest faworytem. Gdyby głosowały tylko te osoby co w pierwszej turze, skłaniałbym się ku temu, że może zwyciężyć Rafał, natomiast po głębszej analizie stwierdzam, że nie obstawiam tych wyborów i kuponik pójdzie na coś innego :P

5

@KmN @Jaca27 @sidzej Bo horoskopy są tak sprytnie tworzone, żeby pasowała do Ciebie większość rzeczy ;)

3

@Comentateiro Wolałbym żeby to była kobitka, ale najważniejsze jest szczęście syna w tym przypadku. O ile jego chłopak nie byłby jakimś skurwielem, to bym ich wspierał

0

@PIWOSZ89 No dlatego mówię że bardziej sprawiedliwie by było tak jak w rozgrywkach krajowych, natomiast obecny format jest bardziej nieprzewidywalny i emocjonujący i nie zmieniałbym go ^^

5

@Comentateiro Troszkę ^^ @Kapitan hawk No ligę zdominowaliśmy aż miło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?