Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sendesara Czekaj łącze wątki
2
A mi będzie brakować papużek :/
0
@Janiama Musi być w takim razie jakiś powód, może młody odczuwa jakiś dyskomfort albo coś
2
@Kapitan hawk A puszcze se, może zasnę dziś wcześniej :P
0
Aaaaahahahhahahahhahah
0
Błędy młodości, przynajmniej się nauczy za wczasu
0
Co nakładką młody wszedł xD
2
Jak będę w Wawie to muszę skorzystać z atrakcji :)
https://imgur.com/a/HWgOBUK
0
@MarioVeB! Wiadomo że często cena idzie w parze z jakością, a że nie zawsze kieszeń pozwala to szuka się kompromisu ^^ Zależy jak bardzo potrzebna jest owa rzecz i jak często jej będę używał.
9
Pamiętajcie ;)
https://imgur.com/a/00l6dql
0
@BarcaInfo Nareszcie może jeść przy stole z Messim
5
Jaka remontada ja pier*** xD
1
Zlatan nie umiesz w gesty, drukarka Pique nie do przebicia xD
6
Jeszcze przed chwilą kurs na Milan 19 xD
2
@RomanHoffer Saka < Fati koniec dyskusji.
0
Trza było brać chłopa
4
Brawo Arsenal!!!!!!!!!!!!!!
1
Haha następny gryzoń
0
@BarcaInfo Przynajmniej możemy być pewni, że za X lat będziemy mieli równie świetnego bramkarza :P
0
@Ratamahatta I to jest jedyny rozsądny powód dla którego zagłosuję na tego hipokrytę
4
@Theodore_Bagwell Co do PO to się zgodzę, smutne że wielu tutaj tak ich wychwala pod niebiosa, ale obecny rząd wcale lepszy nie jest. Oba te obozy powinny już dawno ustąpić komuś nowemu
0
@kuz Spokojnie jeszcze jeden meczyk :P
0
@Encore Jak dziś wtopią z Arsenalem to raczej już się nie wygrzebią
0
@IAmBackCulesBardzo pewny jesteś swoich twierdzeń, a możesz to jakoś udowodnić? Bo o ile bekę z płaskoziemców można zrozumieć, to pozostałe tematy są kwestią sporną. Zanim mnie odeślesz żebym sobie "poczytał", zachęcam Cię również do tego samego w drugą stronę, a nie stawiał radykalne "Nie i ch**"
0
@Encore Mi to na rękę, bo jak Chelsea będzie w top 4 to kuponik siądzie, a wątpię żeby United z taką formą nie weszło do czwórki
0
@Encore No to chyba najprawdopodobniejsza opcja, Lisy mają cięższy terminarz i brak jako takiej formy w porównaniu do Niebieskich i Czerwonych
0
@DaPi Większego brutala nie znałem, a obrońcą ogółem był solidnym
5
@El dominatore Mówisz że nie zauważyłeś i git, tylko koniecznie na pasach inaczej nie działa
0
@Lares Zależy od egzaminatora pewnie, ale lepiej spojrzeć na wszelki wypadek w drugie lusterko przy skręcie, a później do tyłu pod kopertą
2
@Luki 10 Griezmann też daje dużo więcej niż bramki :) Zupełnie inne style porównujemy, co nie zmienia faktu oczywiście, że wolałbym Neymara ^^